امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

پژمان جمشیدی در باره میومیو کردنش توضیح داد :

لبرز آنلاین: پژمان جمشیدی در مورد انتقادهایی که از سریال پژمان در مورد میو میو کردن یک فوتبالیست انجام شده، گفت: قرار نیست همه از این سریال تعریف کنند و همه این مجموعه تلویزیونی را دوست داشته باشند.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به گزارش البرزآنلاین ؛
پژمان جمشیدی در مورد انتقادهایی که از سریال پژمان در مورد میو میو کردن یک فوتبالیست انجام شده، گفت: قرار نیست همه از این سریال تعریف کنند و همه این مجموعه تلویزیونی را دوست داشته باشند.

دلیل اینکه من در این سریال بازی کردم ابتدا اسطوره‌های فوتبالی زمان کودکی‌ام است همان‌هایی که الان دیگر فراموش شده‌اند. امروز هم به عیادت یکی از آنها در بیمارستان رفتم. مجتبی محرمی که زمانی یکی از بهترین فوتبالیست‌های تیم ملی بود اکنون روی تخت بیمارستان افتاده است. دلیل دیگر حضورم در این سریال رفاقت دیرینه با مهراب و پیمان قاسم‌خانی نویسندگان پژمان بود.

وی ادامه داد: میو میو کردن هم در سریال بخش بسیار بسیار جزیی این مجموعه است و گوشه‌ای از روابط زندگی نامزدهاست. نباید این مسئله را اصل سریال بدانیم. با این حال برای نظر آنهایی هم که منتقد سریال هستند احترام قائلم.

جمشیدی در مورد حضورش به عنوان بازیگر در سریال، گفت: من خودم را بازیگر نمی‌دانم و برای هنر و هنرمند ارزش فوق العاده‌ای قائل هستم. می‌دانم چه افرادی در کلاس‌های بازیگری تلاش می‌کنند تا به این عرصه وارد شوند. کل این مجموعه نیز به مسایل فوتبالی نمی‌پردازد و بیشتر قصه آدم مشهوری است که اکنون فراموش شده است و زندگی‌اش تغییر می‌کند.

وی ادامه داد: در این سریال به هیچ عنوان صحنه‌ای از فوتبال به نمایش در نمی‌آید و فوتبالیست‌های مشهوری هم که در این مجموعه حضور دارند و یا با آنها شوخی کرده‌ایم همگی با رضایت خودشان این کار را انجام داده‌اند. امیدوارم مردم از دیدن این مجموعه تلویزیونی لذت ببرند.

جمشیدی تصریح کرد: اگر هم با بزرگانی از دنیای فوتبال در این مجموعه شوخی شده به دلیل بزرگی و سرشناس بودن آنهاست. زیرا شوخی با افراد سرشناس می‌تواند برای بینندگان تلویزیونی جذاب‌تر باشد.
if I'm not back again this time tomorrow carry on carry on as if nothing really matters.
پاسخ
 سپاس شده توسط AuTuMn ، яᎧмιиα ، aliorang ، ♥نورا♥ ، آرامش ، ~Mahnaz~ ، یه دختر ، [ niki ] ، negin .m ، ☺helia☺ ، Ƒαкє ѕмιƖє ، fatima1378 ، سورنا فاول
آگهی
خیلی سریال باحالی
پاسخ
ممنون.
مرسی.HeartHeart
پاسخ
باريك
چشم ها فراموش ميكنند آنچه را كه روزي ديدند
                                         ولي قلبها هرگز فراموش نميكنند آنچه را كه

Heartدوست دارند... Heart
پاسخ
سریال عالی ایه
پژمان جمشیدی در باره میومیو کردنش توضیح داد : 1
پاسخ
 سپاس شده توسط behnam_10
مرسی Big Grin
به سلامتی همه اوناییکه هزار تا خاطــــــرخواه دارن ولی دلشون گیر منه!!!:492:
پاسخ
آگهی
HeartپژمانHeart
Tell these girls
they don’t need men
-to feel like -women
پاسخ
آره خیلی سریال بحالی
پاسخ
سریالی خیلی خوبه و متفاوته
پاسخ
مزخرفه Dodgy
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  توضیح همایون شجریان به اظهارات محمود احمدی نژاد
  توضیح عجیب و غریب سحر قریشی درباره رفتار توهین آمیزش با یک پاکبان!
  پژمان جمشیدی به فیلم دو زیست پیوست
Thumbs Up از جدیدترین مجوزهای سینمایی تا یک توضیح درباره هزارپا
  کدام یک ار فیلم های فاز یک مارول را می پسندید؟(به همراه توضیح کوتاهی از فیلم ها)
  ساره بیات، پژمان بازغی، نوید محمدزاده و آیدا پناهنده روی فرش قرمز جشنواره کن
  درخشانی و جمشیدی از «خوب بد جلف» گفتند
  فیلمبرداری «چهل کچل» با بازی پژمان بازغی به پایان می‌رسد
  بازی پژمان بازغی در «چهل کچل» تمام شد
  «پژمان بازغی» اولین بازیگر «اسرافیل» آیدا پناهنده شد

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان