امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ناراحتی و اشک ریختن سلنا گومز به خاطر جاستین! +عکس

به نظر میرسد سلنا گومز خواننده مشهور ۲۱ ساله هالیوودی هنوز هم عشق قدیمی خود را فراموش نکرده است. هفته گذشته هنگامیکه سلنا گومز در شهر بروکلین ترانه معروف خود ” تو را همانند یک ترانه عاشقانه دوست دارم” را اجرا میکرد روی صحنه به گریه افتاد که این اتفاق باعث شد شایعاتی مبنی بر اینکه او هنوز هم به ” جاستین بیبر” عشق دوران نوجوانی اش فکر میکند قوت گیرد.

ناراحتی و اشک ریختن سلنا گومز به خاطر جاستین! +عکس 1

سلنا گومز و جاستین مدت دو سال با عنوان کوچکترین زوج عاشق هالیوود در هر مراسمی کنار هم دیده میشدند و رفتار عاشقانه آنها هرگز از دید خبرنگاران و عکاسان دور نمانده بود. اما از سال گذشته میلادی این رابطه به سردی گرایید و بعد از قهر و آشتی های فراوان قطع شد.

اگرچه خود او هرگز رابطه میان اشکها و یادآوری خاطرات عشق قدیمی اش را تایید نکرده و علت آن را هیجان ناشی از حضور مشتاقانه طرفدارانش اعلام کرده است اما اکثر رسانه ها معتقدند یادآوری خاطرات شیرین دوران عشق آتشین با جاستین بیبر ۱۹ ساله علت اصلی این صحنه های احساسی هنگام اجرای زنده سلنا گومز بوده است.
سلنا گومز اخیرا از علاقه اش به ” درک” رپر معروف سیاه پوست هالیوودی صحبت میکند و میگوید بسیار مشتاق است رابطه ای عمیق با این خواننده داشته باشد البته بسیاری از نزدیکان او به خاطر اختلاف سنی زیاد میان این دو او را از آغاز این رابطه بر حذر داشته اند.

پاسخ
 سپاس شده توسط gole_pazhmorde ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، سورنا فاول ، RєƖαx gнσѕт ، جوجه فیلسوف ، ×ThundeRBolT× ، n1379sh ، Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ ، mohsen9898 ، dokhmal khoshkele ، ~JaSmIn~ ، negin .m ، キム尺刀ム乙 ، ♥ سارا ♥ ، سیما سارا ، رومینا اتیش پاره ، مهناجون78 ، sara1112 ، ❀இℬℯѕ✟♚ℊⅈℛℒஇ❀ ، 7383 ، ♥jennifer lopez ، M A H S A N` ، ♥♥♥♥♥♥ girl sky ♥♥♥♥♥♥ ، | NEON DEMON | ، sarina bieber ، Apathetic ، 7 مقدس ، Wєιяɗ ، Ѧℳℐℝ ، ッツ محمـב هـاבے ツッ ، ~Mahnaz~ ، سانا50 ، Adl!g+ ، امیر مهدی نوری ، 30Ḱᗩᔕ ، baran.72 ، Samaneh77 ، دیانا2 ، Mιѕѕ UηυѕυαL ، Parmida 18 ، JKOOB ، خوشتیپ انجمن ، Ƒαкє ѕмιƖє ، One direction love me ♥ ، ★~Ѕдула~★ ، ✖ƇRAzƳ ƤRιƝƇƐSѕ✖ ، .:: هـوشـ سـفـیـد ::. ، tida 2 ، mobina bieber ، ḲℑℳℐÅ ، arina001 ، دختر شاعر ، Thyme ، amy roz ، -м α є ∂ є- ، نیلوفر جوووووووووون ، mahdi1441 ، benj@min ، pink lady ، sara mehrani ، ~H!P HØp §tâR~ ، noosha joon ، ~~SARA:HIVA~~ ، ~R@Ha~ ، خانوم دکتر ، pesare_e_bad ، rana m ، baran 18 ، Sepehr.. ، صوصن ، Ati-74 ، bieber fan ، Navisa. ، *...J U S T I N...* ، SEL♥♥♥ ، sogol15 ، # αпGεʟ ، ارمیتاخوشگله ، ✘ӍДЯЈДл✘ ، نازنین زیودار ، فاطی کرجی ، * Baran * ، TiN@ JOoOoN ، pegah jb ، ش ش ش شیطونک 16 ، یزدان شیر ، yasamingolezardi12 ، ♥Roksana♥ ، ~ERFAN~
آگهی
اره من ویدئوش رو دیدم سلی خیلی بد بغض کرده اخرم اشک میریزه هی
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
MADE IN AM
پاسخ
 سپاس شده توسط fateme90 ، tida 2
من درکـــــــش میکنم.......p336
یه دختر یا عاشق نمیشه .. یا هیچ وقت نمیتونه فراموشش کنه......cry girl
حالا بگذریم که جاستین ارزش این حرفا رو نداره.....!
پاسخ
 سپاس شده توسط tida 2 ، ḲℑℳℐÅ
حیف سلنا برای جاستین Confused Sad
من در رفاقت این گونه ام :
پایدار تا « پایِ دار » ... !

کانون هواداران کریس رونالدو در فلشخور

http://www.footballars.blogfa.com

http://www.flashkhor.com/forummember.php?action=profile&uid=91406
پاسخ
 سپاس شده توسط لیونل مسی بهترین 10 دنیا ، جواد نکونام ، tida 2
بادم            ازخداشم باشه
پاسخ
 سپاس شده توسط tida 2
اه اه واس جاسم بربری اشک ریخته؟؟؟؟؟؟؟؟؟Dodgy
  • یه سی سی دوست دارم ، یه قطره عاشقتم
  • یه بشکه دروغ گفتم25r30
  • سپاس به رو ماهت:494:

پاسخ
 سپاس شده توسط helena ، tida 2 ، -м α є ∂ є- ، farsi1
آگهی
آخــی /: !!

بـرگـردن دوبـآره کـآش . . . cry girl

خیلـی همـو دوست دآشتـن !! /: !! |:
  Do ɴoт dαre тo ѕтop мe jυѕт ιɴ cαѕe ѕoмeoɴe ѕтopped мe ناراحتی و اشک ریختن سلنا گومز به خاطر جاستین! +عکس 1
پاسخ
 سپاس شده توسط Mιѕѕ UηυѕυαL ، tida 2 ، Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ ، SEL♥♥♥
بابا جان من ببین عاشق کی شده
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ما که اخر پروانه خواهیم شد بگذاردیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هرچه می خواهد روزگار پیله کند.

.
.
.
.
.
دلتنگــــی پـیــچـیـــــــــده نـیـســتــــــــ . . . !

یــــکـــــــدیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دل . . . !

یــکـــــــ آســـــمـــــان . . . !

یــکـــ بــــــغـــــض . . . !

و آرزو هـای تـــرکـــــــ خـــــــورده . . . !

بــه هـمــیـــن ســـــــادگـــــــی
پاسخ
 سپاس شده توسط tida 2
واDodgy
حالا مردم و رسانه ها یه حرفی زدند
سلنا اینقدر بی ارزش نی برا یه عجوزه خودشا ناراحت کنهSleepy
مرسی
پاسخ
 سپاس شده توسط tida 2
اشک ریختن به خاطر جاستین؟
واقعا ارزش نداره
ولی با ریختن اشک سلنا معلوم شد سلنا هم مثل جاستین بیارزشه
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  سلنا و جاستین دوباره با هم :)
  نظر جاستین بیبر درمورد ایرانی ها و مسلمانان
  کلمات مخصوص طرفداران جاستین بیبر
  همکاری آریانا گرنده و زین مالیک در آلبوم جدید جاستین بیبر O_O ؟!
  دکوراسیون منزل زیبای سلنا گومز*خیلی خوجله ^__^
Music سلنا گومز رکورد اینستاگرام را شکست!
Music حمایت سلنا گومز از مهاجران غیرقانونی
  سلنا گومز: سرانجام به سنی رسیده‌ام که تنها بودن را دوست دارم
  سلنا گومز: آهنگ‌هایی که از لحاظ عاطفی با مردم ارتباط برقرار می‌کنند محبوب من هستند
  واکنش رئیس اینستاگرام به انتقادات سلنا گومز

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان