امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 4.64
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

در مورد کاربران بدون تربیت خانوادگی در انجمن

Exclamation 
سلام خدمت دوستان.Smile

در مورد این کاربران نکته هایی رو می خوام بگن.

اول این که شما اصلا نباید اعصابتون رو خرد کنید و ناراحت بشید.

دوم این که این افراد نمی توانند با فحاشی کردن ذره ای ابرو و اعتبار دیگران رو خراب کنند مثلا وقتی یک نفر در خیابان با صدای بلند فحش ناموسی می ده همانا بی ناموسی خود را نشان می دهد و لا غیر.
پس اصلا اعصابتون رو خرد نکنید.

و نکته اخر هم این که این افراد از نعمت اندیشه بر خوردار نیستند وگرنه درک می کردند که در موضوعات عمومی نباید این طور فحاشی کنند زیرا هم بی احترامی به کلیه اعضای انجمن هست و هم بی شعور بودن خود را نشان می دهند.

و فردی که از نعمت اندیشه برخوردار نیست ارزش وقت تلف کردن را ندارد و شخصا این افراد در نظر من ذره ای وجود ندارند.

به قول بزرگی من اندیشه می کنم پس هستم بنابراین کسی که از نعمت اندیشه بر خوردار نیست وجود خارجی ندارد و باید نادیده گرفتش.(منظورم این نیست که بی تفاوت باشید من هم موافقم که باید با اینها برخورد کرد منظورم این است که خودتون رو ناراحت نکنید)

با سپاس از شما.Smile
برای "تشکر کردن" و یا گفتن"خوب و  جالب بود" از دکمه سپاس استفاده کنید

سوالات و مشکلات خود مربوط به انجمن را در دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینجا مطرح کنید، به پیغام خصوصی در این مورد جواب داده نمی شود.
آپلود سنتر عکس اختصاصی فلش خور! عکس خور!
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.akskhor.ir
 سپاس شده توسط niloofar kh ، .ali. ، mina77 ، poya ، Amitis ، ~SoLTaN~ ، ashkan-paye ، helena ، shipar ، Armina ، best~girl ، ps3000 ، j0oj0o ، s love m ، why lie ، rval ، *محمد* ، reza u? ، در جستجوی حقیقت ، white angel ، RedSparrow ، Ali MuSiC ، فلانی ، سوسن خانوم ، ♥ Sky Princess♥ ، aligoodboy ، (nasim) ، ღeternal Loveღ ، best~boy ، deymon1 ، EMINEM2 ، mohamad342 ، houman ، *larmes de Feu* ، sama1 ، bahar31 ، TRT ، mahdi nahal ، ezioo7 ، مجتبی راد ، AmItiSe ، pouya12 ، TANAZ20 ، کژال ، parya2 ، (raha) ، 270 ، ارمين2012 ، امیررضا* ، mohsenniceboy ، cute flower ، raha8919 ، pink devil ، sedaye pa ، frozen✘girl ، istanbul ، 911 ، sp_go ، Albert wesker ، ♥گل یخ ♥ ، ...Sara SHZ... ، J.A.M.B ، فرشته ي كوچولو ، Magical Girl ، AFEE BOZORG ، srshayan ، Lordlas ، art ، Angel1 ، ZUSE ، redrose_1389 ، soheyla ، gharibe ، னιSs~டεனσή ، nafas1 ، deymon 20 ، Hamidreza jefri HHH ، PITTBULL ، yasna ، m.m.r.m ، lakyboy ، fat.k ، sweety girl ، nita99 ، mehrasa2012 ، علی جوکر1 ، ~raha~ ، MINA JOON ، george cloney ، max_blade ، MOHAMAD MJ ، sorena800 ، L.A.78 ، Senator✘Strong ، mazii ، maryam.ekh ، عارفه ، ღSηow Princessღ ، S H A Y A N ، šhεïdα ، radmehr rad ، ∆ MeRzaD ∆ ، Mason ، M A H S A N` ، ♥♥♥♥♥♥ girl sky ♥♥♥♥♥♥ ، serkhio_ramoos ، ♪♫ ¥MËLØÐ ♪♫ ، تیناجونی ، ƒяσzєη ℓσνє ، k.i.m.i.a s.a.f.a.e.e ، MONA-GH ، Samaneh77 ، Wєιяɗ ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، girl of chaos ، ×●SomeOne●× ، ×ThundeRBolT× ، vampire whs ، Son of anarchy ، ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ ، مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב
آگهی
منظورت اون ياروهه هست؟

اون كه اصلا آدم نبود!
همیشه با خودم فکر میکنم برای سکوت هم معنی مثبت هست هم معنی منفی!

یه بار می گیم سکوت علامت رضاست ..

یه بارم میگیم جواب ابلهان خاموشی است ..
 سپاس شده توسط SABER ، poya ، shipar ، ♥ Sky Princess♥ ، RedSparrow ، TRT ، pouya12 ، ارمين2012 ، Armina ، علی جوکر1 ، best~boy ، k.i.m.i.a s.a.f.a.e.e
من تو تعجب موندم اومدم تو انجمن دیدم بالا نوشته شما 11 گزارش خوانده نشده داید.11؟:229:همشم برای ashegh2 گزارش داده شده بود من که رسیدم کاربر خودش محروم بود.منم دیدم موضوع هاش مونده رد تایید کردم به متن هاش توجه نکردم.ارزششو نداشت وقت تلف کنیم برای موضوع هاش.به قول 008 ادم نبود اصلا.
دستهــايم را محکمتر بگيـر

من هنوز هم نميخواهــم

تورا...

به دست خاطرات بسپارم...

در مورد کاربران بدون تربیت خانوادگی در انجمن 1
 سپاس شده توسط SABER ، ps3000 ، shipar ، Armina ، ♥ Sky Princess♥ ، RedSparrow ، mohamad342 ، فخارزاده ، sama1 ، TRT ، pouya12 ، ارمين2012 ، istanbul ، فرشته ي كوچولو ، *larmes de Feu* ، ♥گل یخ ♥ ، علی جوکر1 ، best~boy ، k.i.m.i.a s.a.f.a.e.e
مگه موضوع از چه قراره که شلوغش کردین و لینک زدین ؟ یارو کیه ؟ مارو هم متوجه کنین لطفا Huh
دیوار کعبه رو بشکن
ولی دل کسی رو نشکن
دیوار رو خلیل ساخت
ولی دل رو خدای خلیل
 سپاس شده توسط shipar ، SABER ، Armina ، TRT ، pouya12 ، ارمين2012 ، nita99 ، mehrasa2012 ، علی جوکر1 ، best~boy ، k.i.m.i.a s.a.f.a.e.e
عزیزم فرد مهم نیست این طرز رفتار است که مورد بحث است و ناشایسته می باشد...
برای "تشکر کردن" و یا گفتن"خوب و  جالب بود" از دکمه سپاس استفاده کنید

سوالات و مشکلات خود مربوط به انجمن را در دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینجا مطرح کنید، به پیغام خصوصی در این مورد جواب داده نمی شود.
آپلود سنتر عکس اختصاصی فلش خور! عکس خور!
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.akskhor.ir
 سپاس شده توسط shipar ، why lie ، ps3000 ، helena ، RedSparrow ، Armina ، ♥ Sky Princess♥ ، best~boy ، mohsenniceboy ، TRT ، EMINEM2 ، ارمين2012 ، soheyla ، علی جوکر1 ، k.i.m.i.a s.a.f.a.e.e
آره خیلی بی ادب بود من شاخ دراوردم وقتی که دیدمConfusedConfused
 سپاس شده توسط Armina ، best~girl ، TRT ، ارمين2012 ، علی جوکر1 ، k.i.m.i.a s.a.f.a.e.e
آگهی
بچه نه نه ها و اون پسر هايي كه با دو تا اس همه از يك دو عاشقن Dodgy
روزت رو با سخت ترين كار اغاز كن .كاري كه مي تونه بزرگ ترين تاثير رو بر خودت و حرفه ات بگذاره و تا وقتي تمومش نكردي دست از كار نكش kaffe2
 سپاس شده توسط TRT ، (raha) ، ارمين2012 ، mohamad342 ، علی جوکر1 ، k.i.m.i.a s.a.f.a.e.e
این که چیزی نیست. شما برید تو قسمت سایت بازی ها ببینید تو نظرات چه چیزایی که نمی نویسند. به نظرم اینجور آدم ها یه نوع کمبود دارند و می خوان به هر طریقی حتی اگه بد باشه جلب توجه کنند. واقعا بی فرهنگی تا چه حد. اینجا زیر 18 در حد 9،10 ساله خیلی داریم. حد اقل رعایت اونا رو بکنند. متاسفم برای اینجور آدم ها.
 سپاس شده توسط poya ، SABER ، Albert wesker ، *larmes de Feu* ، soheyla ، علی جوکر1 ، k.i.m.i.a s.a.f.a.e.e ، vampire whs
(14-06-2012، 12:24)sahar . نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-06-2012، 12:18)SUBZERO نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

HeartHeartBig Grin

این چی بود الان؟DodgyDodgy

اسپم
همیشه با خودم فکر میکنم برای سکوت هم معنی مثبت هست هم معنی منفی!

یه بار می گیم سکوت علامت رضاست ..

یه بارم میگیم جواب ابلهان خاموشی است ..
 سپاس شده توسط Armina ، علی جوکر1 ، MOHAMAD MJ
من با آرمینا موافق هستم.Undecided
 سپاس شده توسط Armina ، علی جوکر1 ، k.i.m.i.a s.a.f.a.e.e

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  40 مورد از کم هزینه ترین لذت های دنیا
  انجمن فلشخور ده ساله شد!!!!!!!!!!!
  اولین بار با انجمن چطور آشنا شدین؟
  شخصیت شناسی توسط کیک مورد علاقه...
  بلاگر مورد علاقه ات؟؟؟؟
  متن های فوق العاده زیبا در مورد دختر
  IDO چیست؟ هرآنچه لازم است در مورد آن بدانید!
  هدیه ی خوب من؛برای همه ی دختران انجمن فلشخور
  مکالمه دو پسر ایرانی و انگلیسی در مورد زنان ایران وانگلیس
  تعهد کاربران...

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان