امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

آدام لمبرت یا جاستین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

یعنی کار این دنیا به جایی رسیده که بخواییم ادام لامبرت رو با جاستین مقایسه کنیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
فقــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــط ادام لامبرتHeartHeartHeartHeart
 سپاس شده توسط | NEON DEMON |
آگهی
(25-11-2013، 16:51)y.s.a.m.i.n نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

از هر دو متنفرمUndecided

پس نیا تو موضوع.(چون شخصیت آدام لمبرت هم خورد میشه وقتی میگی از هر دوشون متنفرم):angry2::angry2::angry2::angry2::angry2::angry2::angry2::angry2:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آدام لمبرت یا جاستین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ 3

سپاس شده توسط Interstellar
لمبرتHeart
ههههههههههههههههههههههههههههههههههه جاسم خانم اصلا طرفدار نداره Big GrinBig GrinTongueTongue25r3025r3025r3025r3025r3025r3025r3025r3025r3025r3025r3025r3025r30:29dz::498:

بعد از تو

هر که عاشقم شد
دلش به حالم سوخت
دستانم را گرفت
و باهم
به دنبال تو گشتیم

سپاس شده توسط سامینا اصل استقلال 4
وای خیلی سوال سختیه برام چون باید بین دوعشقم یکی رو انتخاب کنم HuhHuhHuhHuh
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(25-11-2013، 17:45)Nazanin202 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حالا تو یکی و بگو

آگهی
(25-11-2013، 17:54)bad boys نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-11-2013، 17:45)Nazanin202 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حالا تو یکی و بگو

نمیتونم بینشون یکی رو انتخاب کنم چون واقعا هردوتاشونو خیلییییییییییییییییییییییییییی دوست دارم
(25-11-2013، 17:56)Nazanin202 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-11-2013، 17:54)bad boys نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حالا تو یکی و بگو

نمیتونم بینشون یکی رو انتخاب کنم چون واقعا هردوتاشونو خیلییییییییییییییییییییییییییی دوست دارم
تو گفتی آدام لمبرت عشقه

هنوزم میگم عشقمه ولی قبل از اون که عشقم بشه جاستین عشقم بوده ودرنتیجه بین دوعشقم نمیتونم یکی رو انتخاب کنمUndecidedUndecidedUndecidedSleepySleepySleepy
هههههههه بالاخره یکی پیدا شد از جاستین خوشش بیاد
Jackson Pollock paint a picture, see my vision through it
 سپاس شده توسط | NEON DEMON | ، Interstellar

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  سلنا و جاستین دوباره با هم :)
  نظر جاستین بیبر درمورد ایرانی ها و مسلمانان
  کلمات مخصوص طرفداران جاستین بیبر
  همکاری آریانا گرنده و زین مالیک در آلبوم جدید جاستین بیبر O_O ؟!
  12 خطای نابخشودنی جاستین تیمبرلیک
  اسم الله بر روی موزیک ویدیو where are you now جاستین بیبر ( احترام به االله هست )!!!!
  سلنا گومز : من برای جاستین بیبر بسیار خوشحال هستم
  ! رابطه ی سلنا و جاستین چجوری شروع شد!
  مایلی سایرس از جاستین بیبر دفاع کرد(علت توهین به سلنا در کنسرت میلان)
  جاستین میخواد هیکل خود را درشت تر کنه

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان