امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

حتما بخونید(مخصوصا پسرا)

(25-11-2013، 21:50)RTEMIS@ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من واسه دعوا نیو مدم ولی وقتی به ما میگن نامردو .سنگو از اینچیزا ما ساکت نمیشیم و جوابشونو میدیم 
تازه معلومه کم اوردین که می خواین با یه جمله تمومش کنید
بر عکس گفتی جیگر 10 الی 20% تون نامرد نیستین.
مثلا در عرض یک ماه 189 زن توسط همسرش مورد ضرب و شتم قرار گرفته و به قتل رسیده اند.
54% از مردا با این که در قرن 21 زندگی میکنیم وقتی میبینن بچشون دختره اون طفل بی گناه رو زنده به گور میکنن.
بیش تر از 90 درصدتون حداقل روزی به 20 تا دختر یا زنی که بچه بقلشه یا پیر زن چه پوششون مناسب باشه یا نه نگاه میکنید.
تیکه هم که نندازیدا سکته میکنید.Confused
AngryAngryAngryAngryAngry
DodgyDodgyDodgy
ConfusedConfused
Undecided

بعد از تو

هر که عاشقم شد
دلش به حالم سوخت
دستانم را گرفت
و باهم
به دنبال تو گشتیم

پاسخ
 سپاس شده توسط niloofar kh ، *GANDOM*
آگهی
(26-11-2013، 23:35)lovein نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-11-2013، 21:50)RTEMIS@ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من واسه دعوا نیو مدم ولی وقتی به ما میگن نامردو .سنگو از اینچیزا ما ساکت نمیشیم و جوابشونو میدیم 
تازه معلومه کم اوردین که می خواین با یه جمله تمومش کنید
بر عکس گفتی جیگر 10 الی 20% تون نامرد نیستین.
مثلا در عرض یک ماه 189 زن توسط همسرش مورد ضرب و شتم قرار گرفته و به قتل رسیده اند.
54% از مردا با این که در قرن 21 زندگی میکنیم وقتی میبینن بچشون دختره اون طفل بی گناه رو زنده به گور میکنن.
بیش تر از 90 درصدتون حداقل روزی به 20 تا دختر یا زنی که بچه بقلشه یا پیر زن چه پوششون مناسب باشه یا نه  نگاه میکنید.
تیکه هم که نندازیدا سکته میکنید.Confused
AngryAngryAngryAngryAngry
DodgyDodgyDodgy
ConfusedConfused
Undecided
د اخه مگه همه اینجورین ؟ ینی دخترا اینجوری نیستن ؟ از بغل بعضی از دخترا که رد میشین اینو میفهمین
اخه ینی چی که میگین فقط پسرا متلک میندازنو اینکارو میکننو از این حرفا ......پس دخترا چی ؟
دخترا پس چی میشن ؟ اونا هیچکاره دیگه؟اول بفهمید اشکال خودتونو بعد بگین پسرا اینجورین
  • یه سی سی دوست دارم ، یه قطره عاشقتم
  • یه بشکه دروغ گفتم25r30
  • سپاس به رو ماهت:494:

پاسخ
(26-11-2013، 23:22)niloofar kh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-11-2013، 23:05)RTEMIS@ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-11-2013، 21:04)niloofar kh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-11-2013، 22:17)ANL نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-11-2013، 21:34)RTEMIS@ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خانوم به ظاهر مرد اولا شاید 10% پسرا این جوری باشن 
دوما یه جوری همه ی اینا رو میگی که انگار خودت این کاره ای .بله وقتی کسی این قدر از پسرا حرف میزنه حتما یه جوری فهمیده که حالا اون به خودت مر بوطه 
پس تو هم همه ی اینو بخون
سوما من خودم خیلی ازپسرا رو دیدم که جاشونو دادن به پیرمردا 
خیلی ها وقتی خواستن دست دختری و بگیرن حتی بهش نگاه هم نکردن
خیلیا وقتی دیدن عقب ماشین زنا نشستن وجا نیست نرفتن سوار ماشین بشن. شده15 دقیقه وایسه ولی سوار اون ماشین نشده
بله خانوم حالا فهمیدی که انگشت اتحام روبه خودتونه
ما شمارو سه بعدی نمیبینیم خودتون با لبسا وارایشی که می کنین خودتونوسه بعدی میکنین.وقتی اون مانتوی تنگی که اندازش از لباس مردونه کوتاه تره معلومه بعضی ها که به قول شما نامردن این کا را رو میکنن .
حالا فهمید ی انگشت اتحام سمت خودتونه
وقتی اونجری لباس میپوشین با اون همه ارایش 
من نمی گم کل تخسیرا گردن شما
ولی اول خودتونو درست کنین بعد بگین پسرا نا مردن
10% اینجورین؟؟؟؟؟؟نه واقعا 10%؟؟؟؟؟؟؟
((دوما یه جوری همه ی اینا رو میگی که انگار خودت این کاره ای بله وقتی کسی این قدر از پسرا حرف میزنه حتما یه جوری فهمیده که حالا اون به خودت مر بوطه  Wink) وااااااااا آخه این چه حرفیه؟؟؟چه ربطی داره؟؟؟؟؟؟مگه گندم خودش این متنو نوشته؟؟؟بعدشم واقعیت تلخه.این که پسرا چه جور آدمایین واسه همه واضحه نیاز به تفسیر نداره شاید فقط 5% از پسرا این خصوصیاتی که توی متن گفته رو ندارن وگر نه بقیشون همین جورین فقط درجشون متفاوته
بعدم دعوا نداریم که با هم...یکم آرومترم میشه حرف زداااا
جداب هایی هوی است خانوم
وقتی خودت اون کارا رو میکنی خدا هم یکی مثل خدتو به پستت میزنه
من دعوایی با کسی ندارم ولی اگه کسی به جنسیت پسر توهینی کنه نا جور میزنم تو برجکش
((وقتی خودت اون کارا رو میکنی خدا هم یکی مثل خدتو به پستت میزنه))
الان کی توهین کــــرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟من یا شمــــا؟؟؟؟
آخه مگه شما منو میشناسی که اینجور صحبت میکنی!!!!
از آدمایی که به راحتی به خودشون اجازه میدن به دیگران توهین کنن و درموردشون قضاوتای الکی کنن بیشتر از این انتظار نیست!
ولی شما هم اونو نمیشناسین که اینجوری باهاش صحبت میکنین .....مگه شما اونو میشناسید که میگین خودتم از اون کارا میکنی از کجا میدونی شاید بعضیا اینجوری نباشن پس دخترا چه کارن اونا هیچکاری نمیکنن دیگه
فقط پسرا شماره میدن ، فقط پسرا متلک میندازن ، فقط پسرا اینکاره ان .......
پس دخترا چی ؟ فک میکنین دخترای مدرسه روبروییمون سراشونو میندازن پایین میرن خونه ؟ نه خیر
استیناشونو تابالای ارنج میدن بالا میان از جلوی مدرسه ی ما رد میشن .............. یا اونایی که با سرویس مدرسه میرن خونه  از پنجره مارو خیس میکنن خود منم چند بار حسابی خیس شدم و اعصابم خیلی خوردشده
وقتی به یه مرد چنین صفاتی رو میدی مواظب باش که به چه مردی میدی ......وحواست باشه که چه صفاتی رو میدی .........من قصد دعوا ندارم چون من با دخترا دعوا نمیکنم
  • یه بشکه دروغ گفتم25r30

پاسخ
گروه خونیت به این حرفا نمی خوره....

[ɴᴏᴛ ʀᴇᴀʟ]
پاسخ
 سپاس شده توسط JKOOB ، *GANDOM*
عاشقتم حرف دل منو زدی
پاسخ
(27-11-2013، 13:06)JKOOB نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-11-2013، 23:22)niloofar kh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-11-2013، 23:05)RTEMIS@ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-11-2013، 21:04)niloofar kh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-11-2013، 22:17)ANL نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

10% اینجورین؟؟؟؟؟؟نه واقعا 10%؟؟؟؟؟؟؟
((دوما یه جوری همه ی اینا رو میگی که انگار خودت این کاره ای بله وقتی کسی این قدر از پسرا حرف میزنه حتما یه جوری فهمیده که حالا اون به خودت مر بوطه  Wink) وااااااااا آخه این چه حرفیه؟؟؟چه ربطی داره؟؟؟؟؟؟مگه گندم خودش این متنو نوشته؟؟؟بعدشم واقعیت تلخه.این که پسرا چه جور آدمایین واسه همه واضحه نیاز به تفسیر نداره شاید فقط 5% از پسرا این خصوصیاتی که توی متن گفته رو ندارن وگر نه بقیشون همین جورین فقط درجشون متفاوته
بعدم دعوا نداریم که با هم...یکم آرومترم میشه حرف زداااا
جداب هایی هوی است خانوم
من دعوایی با کسی ندارم ولی اگه کسی به جنسیت پسر توهینی کنه نا جور میزنم تو برجکش
از آدمایی که به راحتی به خودشون اجازه میدن به دیگران توهین کنن و درموردشون قضاوتای الکی کنن بیشتر از این انتظار نیست!
ولی شما هم اونو نمیشناسین که اینجوری باهاش صحبت میکنین .....مگه شما اونو میشناسید که میگین خودتم از اون کارا میکنی از کجا میدونی شاید بعضیا اینجوری نباشن پس دخترا چه کارن اونا هیچکاری نمیکنن دیگه
پس دخترا چی ؟ فک میکنین دخترای مدرسه روبروییمون سراشونو میندازن پایین میرن خونه ؟ نه خیر
استیناشونو تابالای ارنج میدن بالا میان از جلوی مدرسه ی ما رد میشن .............. یا اونایی که با سرویس مدرسه میرن خونه  از پنجره مارو خیس میکنن خود منم چند بار حسابی خیس شدم و اعصابم خیلی خوردشده
وقتی به یه مرد چنین صفاتی رو میدی مواظب باش که به چه مردی میدی ......وحواست باشه که چه صفاتی رو میدی .........من قصد دعوا ندارم چون من با دخترا دعوا نمیکنم
اولا شما درست پستارو بخون ببین کی چی گفته بعد نظر بده من عین جمله یRTEMIS@ رو توی کامنتم پیست کردم دوما بستگی به فرهنگ و تربیت هر کسی داره چه پسر چه دختر سوما من طرف صحبتم RTEMIS@ هست
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
حتما بخونید(مخصوصا پسرا) 3
پاسخ
 سپاس شده توسط *GANDOM*
آگهی
(27-11-2013، 13:38)niloofar kh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-11-2013، 13:06)JKOOB نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جداب هایی هوی است خانوم
اولا شما درست پستارو بخون ببین کی چی گفته بعد نظر بده من عین جمله یRTEMIS@ رو توی کامنتم پیست کردم دوما بستگی به فرهنگ و تربیت هر کسی داره چه پسر چه دختر سوما من طرف صحبتم RTEMIS@ هست
خانم اروم من باشما دعوایی ندارم
  • یه بشکه دروغ گفتم25r30

پاسخ
YANI CHI INJA CHE KHABAEE?HuhHuh?
 دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
حتما بخونید(مخصوصا پسرا) 3
پاسخ
 سپاس شده توسط niloofar kh

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  دخترا هیسسس پسرا ها نباید بفهمند
  دخترانی که مانتو می پوشند / حتما حتما بخوانند
  تفاوت درس کردن تخم مرغ در دخترا و پسرا!!!!!!!!!!!!
  دخترا بیان یه حقیقتو درباره پسرا بدونن
Heart بخونید اما فکر کنید
  خدایی حرکت این پسرا چن تا لایک داره بدو که ازدستت رفته
  راز جذب شدن دختر ها به پسر های سوسول و ......!!!!؟؟؟حتما بخونین.
  صبا تاجیک مانکن ایرانی ( خواهشا پسرا نیاین چون جنس اضافه براشون نداریم بدیم)+بیوگرافی
  پسرا بیاین ماشین های پر سرعت ولوکس
  اگر میخواید یه پسر/دختر رو عاشق خودتون بکنید بخونید(راه حل)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان