امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گرفتن حال چند تا پسر پر رو؟؟؟!!!

[rtl]پیرمرد زیرک [/rtl]

[rtl] [/rtl]

[rtl]یک پیرمرد بازنشسته،خانه جدیدی در نزدیکی یک دبیرستان خرید. یکی دو هفته اول همه چیز به خوبی و در آرامش پیش می رفت تا این که مدرسه ها باز شد. در اولین روز مدرسه، پس از تعطیلی کلاسها سه تا پسربچه در خیابان راه افتادند و در حالی که بلند بلند با هم حرف می زدند، هر چیزی که در خیابان افتاده بود را شوت می کردند و سروصداى عجیبی راه می انداختند. [/rtl]

[rtl]این کار هر روز تکرارمی شد و آسایش پیرمرد کاملاً مختل شده بود. این بود که تصمیم گرفت کاری بکند. [/rtl]

[rtl]روز بعد که مدرسه تعطیلشد، دنبال بچه ها رفت و آنها را صدا کرد و به آنها گفت: «بچه ها شما خیلی بامزه هستید و من از این که می بینم شما اینقدر نشاط جوانی دارید خیلی خوشحالم. [/rtl]

[rtl]من هم که به سن شما بودمهمین کار را می کردم. حالا می خواهم لطفی در حق من بکنید. من روزی 1000 تومن به هر کدام از شما می دهم که بیائید اینجا و همین کارها را بکنید[/rtl]

[rtl]بچه ها خوشحال شدند وبه کارشان ادامه دادند. تا آن که چند روز بعد، پیرمرد دوباره به سراغشان آمد و گفت: ببینید بچه ها متأسفانه در محاسبه حقوق بازنشستگی من اشتباه شده و من نمی تونم روزی 100 تومن بیشتر بهتون بدم. از نظر شما اشکالی نداره؟[/rtl]

[rtl]بچه ها گفتند: «100 تومن؟اگه فکر می کنی ما به خاطر روزی فقط 100 تومن حاضریم اینهمه بطری نوشابه و چیزهای دیگه رو شوت کنیم، کورخوندی. ما نیستیم.» و از آن پس پیرمرد با آرامش در خانه جدیدش به زندگی ادامه داد.[/rtl]
پاسخ
 سپاس شده توسط shawkila ، k.i.m.i.a s.a.f.a.e.e ، ❀இℬℯѕ✟♚ℊⅈℛℒஇ❀ ، "K!nd~G!Яl" ، sara1112 ، Aiden Pearce ، میلاد137 ، فانتا ، чернаяЛуна ، EHSAN$$ ، پيشي ي ملوس ، matin.ss2 ، ♥♥♥♥♥♥ girl sky ♥♥♥♥♥♥ ، soshian ، پری خانم ، ★~Ѕдула~★ ، arooos ، leilajoon♥♥ ، noosha joon ، hosein(●̮̮̃•̃) ، ✖ƇRAzƳ ƤRιƝƇƐSѕ✖ ، هاناجون ، ηἔ∂Δ ، ❤◕‿◕†Gïrl wï†h ßrökêñ hêår◕‿◕❤ ، arina001 ، tida 2 ، hanieyh ، Matin Sheyton bala ، parsa.z ، tara h m ، ~ArTaBaNoOs~ ، دلارام2 ، α∂ ρяιηcєѕѕ∂ ، ESSE BLACK ، ensi ، Ati-74 ، キム尺刀ム乙 ، ❤уαѕαмιη❤ ، Amir-al ، Yekta tatality ، ღ narges ღ ، fafa23 ، عطرینا ، atena2015
آگهی
هه هه..........
.
.
.
.
باحال بودHeart
پاسخ
 سپاس شده توسط arooos ، hanieyh
nky
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=73282
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=71238
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=69739 ]
پاسخ
 سپاس شده توسط arooos
جالب بود
ƊЄƤƦЄƧƧЄƊ

گرفتن حال چند تا پسر پر رو؟؟؟!!! 1
پاسخ
 سپاس شده توسط arooos
دمه پیرمرده جیز
پاسخ
 سپاس شده توسط arooos ، tida 2
اب دریا شوره استقلال بیشورهHeartHeartHeartTongueTongueTongueTongue
به بعضیـــــــا باســــ گفت: عزیزم

توکه به یکی دست میدی

به یکی پا

به یکی هم دل

کلا  کارت اهداء عضو داری

هــــــــع

پاسخ
 سپاس شده توسط arooos
آگهی
(26-11-2013، 19:17)روناز نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اب دریا شوره استقلال بیشورهHeartHeartHeartTongueTongueTongueTongue
اولا اینجا کل کل اس اس پس پس نیست
دوما...هرچی خر امروزیه طرفداره پیروزیه
پاسخ
 سپاس شده توسط arian 007 ، soshian ، arooos ، leilajoon♥♥ ، † αƖιєη † ، parsa.z
خخخخخخخخخ.
ایول دم حاجی گرم Big Grin
گرفتن حال چند تا پسر پر رو؟؟؟!!! 1
پاسخ
دم پیرمرده بخاریWink
پاسخ
حسش نبود بخونمBig GrinBig Grin
BROKEN
پاسخ
 سپاس شده توسط arooos

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  ▒▒▒▒▒▒▒گرفتن ۱ گیگ اینترنت ۱ ساعته رایگان ایرانسل▒▒▒▒▒▒▒▒▒
  آموزش جامع و کامل گرفتن فال به وسیله ی تاس
  عاقبت وب گرفتن پسرا...خخخخخخخخ
  روش گرفتن حال مزاحم تلفنی ایرانسل
Smile ژست های زیبا برا عکس گرفتن !!!!
  دو زنی که داعش برای گرفتن انتقام آن‌ها قبطی‌ها را کشت + عکس
  واقعــــــــــــــا جالبـــــــــه "نمره گرفتن یک دانشجو..."
  فرق ناخن گرفتن پسر ها و دختر ها
  روش جالب یک زن خوش اندام برای طلاق گرفتن از همسرش + عکس
  گرفتن حال پسرا...

پرش به انجمن: