امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اعتماد به نفس کاذب پسران(ته خنده)

(02-12-2013، 18:47)lovein نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-12-2013، 18:44)☺ALIVE☺ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-12-2013، 18:38)lovein نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-12-2013، 18:13)☺ALIVE☺ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-12-2013، 18:04)lovein نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

درست حرف بزنDodgy
طرفداری کیلو چندهConfused

به این کار میگن طرفداری
خودت جنبه نداری اونوقت به من داری جنبه یاد میدی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اسمشو هر چی دوست داری بزار.AngryConfused
در ضمن دهنه من و وا نکن امیر خان هر چه قدر هم بی جنبه باشم جنبم از تو بیشترهDodgyDodgy

آره بابا مخصوصا الان 4fvf
عشقم مثلا دهنتو وا کنم چی میشهHuhSleepyDodgy
AngryAngryAngryAngry تو اول جنبه خودتو تقویت کن.Dodgy
چه قدر تو زرنگی هر چی دلت میخواد بگو بغلشم یه عشقم عزیزم اضافه کن ولی شرمنده خر نمیشمTongue

کی گفته میخوام خرت کنمHuhExclamation
شیدا گیر نده DodgyAngryبیا قبول کن جننننننننننببببببببببهههههههههه ن د ا ر یConfused
من تورا دوست دارم
تو دیگری را
و دیگری دیگران را
و اینگونه است که تنهاییمExclamation
پاسخ
 سپاس شده توسط ♪♫ ¥MËLØÐ ♪♫
آگهی
(02-12-2013، 18:56)☺ALIVE☺ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-12-2013، 18:47)lovein نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-12-2013، 18:44)☺ALIVE☺ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-12-2013، 18:38)lovein نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-12-2013، 18:13)☺ALIVE☺ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

در ضمن دهنه من و وا نکن امیر خان هر چه قدر هم بی جنبه باشم جنبم از تو بیشترهDodgyDodgy

چه قدر تو زرنگی هر چی دلت میخواد بگو بغلشم یه عشقم عزیزم اضافه کن ولی شرمنده خر نمیشمTongue

شیدا گیر نده DodgyAngryبیا قبول کن جننننننننننببببببببببهههههههههه ن د ا ر یConfused
فکر نکنی یه موقع ازم بزرگ تری میتونی بهم زور بگیاDodgyDodgyConfusedConfusedSleepy
حرف مفت نزن تو اصلااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا​ااااااااااااااااااااااااااا جنبه نداریConfusedConfusedConfusedConfusedConfusedConfusedAngry

بعد از تو

هر که عاشقم شد
دلش به حالم سوخت
دستانم را گرفت
و باهم
به دنبال تو گشتیم

پاسخ
 سپاس شده توسط ☺ALIVE☺
Blush
Big Grin
هـــــــــه
از این ـــبــــ بعد
طعم شیرین زندگیو
تنهایی حسش میکنم
☻برو ـــــــبـــــــ درکـــ☻
پاسخ
(02-12-2013، 19:00)lovein نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-12-2013، 18:56)☺ALIVE☺ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فکر نکنی یه موقع ازم بزرگ تری میتونی بهم زور بگیاDodgyDodgyConfusedConfusedSleepy
حرف مفت نزن تو اصلااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا​ااااااااااااااااااااااااااا جنبه نداریConfusedConfusedConfusedConfusedConfusedConfusedAngry
بحث و خصوصی کردی ادامشم نگه دار  تو پ.خ بهم بگو
من تورا دوست دارم
تو دیگری را
و دیگری دیگران را
و اینگونه است که تنهاییمExclamation
پاسخ
 سپاس شده توسط ♪♫ ¥MËLØÐ ♪♫
(02-12-2013، 19:19)☺ALIVE☺ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-12-2013، 19:00)lovein نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بحث و خصوصی کردی ادامشم نگه دار  تو پ.خ بهم بگو
باشه قبول...

بعد از تو

هر که عاشقم شد
دلش به حالم سوخت
دستانم را گرفت
و باهم
به دنبال تو گشتیم

پاسخ
حالا خودتون بی عیبین دیگه.....آره؟
امروز معلم عشقم گفت:دو خط موازی هیچگاه به هم نمیرسن مگر اینکه یکی از آنها خود را بشکند.گفتم:من که خودم را شکستم پس چرا به او نرسیدم؟لبخند تلخی زد و گفت:شاید او هم به سمت خطی شکسته باشد
پاسخ
آگهی
به خدا اگه میدونستم موضوعم دعوا راه میندازه،نمیزاشتمش...!Confused
آهـــــــــــــــای شماهایی که به"خلیج پارس "میگین "خلیج فارس"...شماها به پاکستان چی میگین..؟!؟!:|
پاسخ
اوه اوه دمت گرمBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
پاسخ
(26-11-2013، 20:31)ashkan007 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خندیدیم شما دختر هزارتا ایراد دارید ما لطف می کنیم به رویتان نمی اوریم

خوشحال میشم یکیشو بدونم
بنی ادم اعضای یک پیکرند
که مانند خرو سگ به هم میپرند
چون عضوی به درد اورد روزگار
شوند ز دگر عضوها بی قرار
توکز محنت دیگران بی غمی
گمونم پسر عمه ی شلغمی

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اعتماد به نفس کاذب پسران(ته خنده) 3
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  چند درصد پسران ایرانی آرايش میکنند؟ / +تصاویر
Wink چگونه حال پسران را بگیریم؟ ( موضوعی مفید واسه دخترا ) آقا پسرا لطفا وارد نشوید
  !آرایش پسران را جدی بگیرید!+عکس
  عشق پسران بیشتر است یا دختران
  اگه به چشات اعتماد داری بیاتو (جدیده(سری دوم))
  عکس های خنده دار (انفجار خنده) سری 2
  تا حالا در مورد خوابگاه دانشجویی پسران چه تصوری داشتید؟؟!
  استاتوس های طنز و خنده دار فیسبوک (طنز جدید اعترافات خنده دار طنز اول مهر طنز مورد د
  اگه به چشات اعتماد داری بیا تو .....سری ســــــــــــــــــــوم
  بمب خنده (اگه میخوای نمیری از خنده نیا تو)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان