امتیاز موضوع:
  • 135 رأی - میانگین امتیازات: 3.96
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

درباره ی خود

به نام خدا این جانب مهران از کرمان قدم 1.80 هست دارم میرم دوم دبیرستان یه رشته ای رو انتخواب میکنم که ارزش داشته باشه گوشیم اچ تی سی هست و به وسیله سرگرمی ایکس باکس علاقه زیاد دارم و بعد کامپیوتر
خیلی حکایت دوست دارم بخونم با کسایی خوبم که با من خوب باشند با کسایی بد هستم که فقط بخاطر چیزی که گیرشون بیاد با من دوست باشند و اول چیزی که توی دنیا دوسش دارم و احترام میذارم خدا هست بعد پدر مادر برادر و خواهر... و من کرمانیم و همتون تهرانی هستین پس من غریبم هههههههههههههههدیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درباره ی خود 2
و علاقه زیادی به رپ دارم و دوست دارم بریک رو یاد بگیرم به نظرم رقص باحالی هست"دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درباره ی خود 2
پاسخ
 سپاس شده توسط SABER ، سینا صفا خواه ، امیر ، poya ، نادیا ، Newsha ti ti ، سحر. ، 54321 ، Kamila❤ ، AmItiSe ، انديا ، سینا 1997 ، !Hollow! ، Son of anarchy ، FARID.SHOMPET
آگهی
بردیا هستم از مشهد
پاسخ
 سپاس شده توسط SABER ، امیر ، deymon 20 ، яê¥нαñê ، Kamila❤ ، βΑllεяiηΑ♡ ، Son of anarchy ، omidkaqaz
بنده هم سعيد هستم 16 ساله از تهران
8 سال هست كه نوازنده كيبورد {ارگ} هستم ارگم هم KORG Pa50SD هستش بازي هم فقط كانتر با جي تي اي 6 و كالاف ديوتي... دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.persianupload.com/2263444 اينم ارگم باز هم عكي ارگ خواهم گذاشت توي سايت جايي براي موسيقي نيست...
پاسخ
 سپاس شده توسط SABER ، JAX 666 ، Kamila❤ ، FARID.SHOMPET ، βΑllεяiηΑ♡ ، Son of anarchy
سلام منم ساناز هستم 16 سالمه ميرم دوم دبيرستان از تهرانم و خوشحالم تو جمع شما هستم دوستان
پاسخ
 سپاس شده توسط SABER ، JAX 666 ، mostafa f ، D-: ، βΑllεяiηΑ♡ ، Son of anarchy ، FARID.SHOMPET ، omidkaqaz ، ᴠᴀᴍᴘɪʀᴇ
سلام بچه ها من تازه عضوم.17 سالمه اسم میناخانوم ساکن بندرعباس ولی خودم اصلیتم رشت و تبریز است.سال 2 دبیرستان رشته گرافیک
پاسخ
 سپاس شده توسط SABER ، JAX 666 ، deymon 20 ، D-: ، βΑllεяiηΑ♡ ، Son of anarchy ، FARID.SHOMPET
12 سالمه
رفسنجان
مدرسه ی تیزهوشان
معدل 19.50

پاسخ
 سپاس شده توسط mehrani ، JAX 666 ، SABER ، FARID.SHOMPET ، deymon 20 ، ...Sara SHZ... ، βΑllεяiηΑ♡ ، Son of anarchy
آگهی
16 سالمه
در تهران منطقه 5 زندگی میکنم
1 دبیرستان هستم (در سال 90
معدل 3 راهنمایی من 19/44 هست
اصلیتم اذری هست ولی در تهران به دنیا امدم
اگر اینجا قدیمی هستی و دوست داری یک گفتگو عجیب 
درباره گذشته و حال داشته باشی، راه‌های ارتباطی رو گذاشتم پروفایل!

پاسخ
 سپاس شده توسط SABER ، PERSHIA ، deymon 20 ، ...Sara SHZ... ، Newsha ti ti ، سحر. ، Kamila❤ ، Ƒαкє ѕмιƖє ، First Star ، -м α є ∂ є- ، βΑllεяiηΑ♡ ، Son of anarchy ، sober ، Hanie...... ، omidkaqaz ، Thyme ، Fake Girl
شایان هستم
۱۷ ساله
در ولنجک تهران(منطقه ی ۱)زندگی می کنم
امسال میرم ۳ دبیرستان
نصیحت:با کسی که ارزش نداره حرفم نزن.

پاسخ
 سپاس شده توسط SABER ، FARID.SHOMPET ، deymon 20 ، -м α є ∂ є- ، βΑllεяiηΑ♡ ، Son of anarchy
منم پوریا 22 کرمانشاه
پاسخ
 سپاس شده توسط PERSHIA ، FARID.SHOMPET ، deymon 20 ، βΑllεяiηΑ♡ ، Son of anarchy
سلام من یاس هستم 18 از اهواز
رشته مهندسی شهر سازی Smile
پاسخ
 سپاس شده توسط SABER ، deymon 20 ، iman13 ، βΑllεяiηΑ♡ ، Son of anarchy

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  ی جمله درباره ی خودت بگو
  نظرت درباره اهنگ پروفایل نفر قبلیت چیه
Wink نظرت درباره یـــ پروفایل نفر قبلیت چیـــه؟؟
Sad میخوام درباره ی خودم بگم واقعی وقتی 11 سالم بود
Heart نظرتون درباره ی ازدواج چیه؟؟؟؟
  سوالات درباره احضار روح
  همه چیز درباره کیف پول اتریوم
Heart مطلب جالب درباره پسرها...
  نظرتون درباره ی انجمن فلش خور چیست؟
  نظرت درباره نفر قبلی چیه؟؟؟

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان