پارس ایمپریا   گیفت کارت   khanwars-468x60


امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

نقد موجودات کارتون و بازی بن تن

#1


پنجشنبه 28 خرداد 1391 :: نویسنده : عارف کیان
* 10 موجودات فضایی که بن به آنها تبدیل می شود :

1. هیت بلاست : یک پایرونات است ( به معنی آتش و انفجار ) که از سیاره پایروس آمده و اولین موجود فضایی که بن به آن تبدیل می شود . هیت پلاست یک موجود ماگمایی است که می تواند آتش را هرگونه که میخواهد کنترل کند و به شکل های مختلف از خود ساطع کند یا آن را جذب کند . در زمانی که بیمار است این نیرو برعکس کار میکند و به شکل یخ ظهور میکند .
2. وایلدمات : از سیاره والپین ( به معنای دوباره ) است . موجودی سگ مانند که خصوصیات ظاهریش مجموعه ای از شیر ، گرگ و گوریل است ( همون شتر،گاو،پلنگ برره ) .بازوهای قدرتمندش به او اجازه میدهد که با سرعت زیادی بدود ، بپرد و از در و دیوار بالا رود . نقطه ضعفش نداشتن قوه بیناییه .
3. دایموندهد :از نژاد پتروساپیان ( به معنی صخره هوشمند ) از سیاره پتروپیا ( به معنی مکان صخره ای ) . بنش از نوعی کریستال بسیار محکم آلی تشکیل شده است که باعث می شود او تقریبا شکست ناپذیر باشد و میتواند ظاهر کریستالی خود را طبق معمول خود کنترل کند و در مواقع نیاز از دستش کریستال شکلیک کند . لیزرها و دیگر اسلحه های مشابه به او اثر نمیکنند .
4. XLR8 : یک کینسلران ( به معنای جنبش و شتاب ) از سیاره کینت است شبیه یک ولووسی راپتور زره پوشیده است ، او پاهای چرخ مانند دارد و کلاه ایمنی بر سر می گذارد . سرعتی برابر 300 مایل بر سرعت در لحظه را دارد و میتواند بر روی آب بدود یا حتی از دیوارها بالا رود .
5. گری متر : از سیاره گالوان پرام است . موجودی وزغ مانند با پوستی خاکستری که تنها 6 اینچ قد دارد . هوش سرشاری دارد که هیچ کس نمیتواند با آن رقابت کند . برای نبرد مناسب نیست .
6. چهار دست : تترامند از سیاره بیابانی خوروس . گونه ای که بن برای حمله ترجیح میدهد از آن استفاده کند .
7. استینک فلای : از سیاره لپیدوپرا ، یکی دیگر از گونه هایی که بن زیاد از آن استفاده می کند . به معنی ( پروانه و شب پره ) . توانایی اصلیش پرواز به کمک 4 بال قدرتمند است به طوری که میتواند اشیا سنگین را به راحتی بلند کند .جهار جشم او به وی قدرت دید مناسبی میدهد که حتی میتواند پشت سرش را هم ببیند . نقطه ضعفش آب است .
8. ریپ جاز : موجود فضایی از گونه دریایی سیاره آبی پیسکیس ( به معنی ماهی ). ترکیبی از از چند موجود دریایی ( تمساح ، عروس دریایی ، کوسه ) توانایی اصلیش تنفش در زیر آب است . شناگر سریعی است و دندانها و پنجه های قدرتمندش میتواند هر چیزی را بدرد .
9. آپ گرید : یک مکامورف از ماه گالوان بی است . ساختار نانوتکنولوژی او به وی اجازه میدهد که شکلش را به صورت دلخواه تغییر دهد . این کار باعث میشود که ضربه زدن به وی سخت شود .
10. گوست فریک : از سیاره تاریک آنور فائتوس است . از پروتوپلاسم قابل تغییر و ضخیمی به وجود آمده استکه میتواند به صورت دلخواه خود و دیگران را نامریی کند . او برای زندگی کردن به اکسیژن نیازی ندارد .
همه ی ما از یک عضو هستیم . همه باید در کنار هم باشیم و هیچ وقت دروغ نگیم
پاسخ
 سپاس شده توسط love 2012 ، EMINEM2 ، mohsenniceboy ، Ali MuSiC ، joe(parsa)m ، عارفه ، Apathetic ، BlAcK dAy
آگهی

 
#2
داداش چقدر بگیم!؟
اینجور تاپیکا رو تو گفتگوی آزاد نزنید.
صداقت نخستین فصل دفتر دانایی است . ((تامس جفرسن))
پاسخ
 سپاس شده توسط kian.
#3
مگه خودتون نمی گید گفتگوی ازاد پس چرا بهم گیر می دید cryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcrying
همه ی ما از یک عضو هستیم . همه باید در کنار هم باشیم و هیچ وقت دروغ نگیم
پاسخ
 سپاس شده توسط EMINEM2 ، younes shahsavani
#4
تو گفتگوی آزاد تاپیکی باید زد که سرش گفتگو کنیم.(اشتباه از شما هم نیست,چون انجمن یا زیر انجمن کارتون نداریم) ولی جاش هم اینجا نیست
صداقت نخستین فصل دفتر دانایی است . ((تامس جفرسن))
پاسخ
 سپاس شده توسط kian.
#5
ولی من گفتم در با ره بازی یا کارتون شاید بعضی ها بازی شو دوست داشته باشنcryingcryingcryingcryingcrying
همه ی ما از یک عضو هستیم . همه باید در کنار هم باشیم و هیچ وقت دروغ نگیم
پاسخ
#6
البته این 10 تا موجود تعدادشون بیشتر میشه . تا توی یه قسمت ( 12 ) میبینم بنجامین به آینده سفر کرده و 10000 تا موجود داره .
البته اینها همش تو فصل اول این کارتونه .
فصل دوم با نام بن تن - نیروی بیگانگان (ben 10 -aline force ) جند وقتیه که دوبلش شروع شده . عارف جان اگه تونستی اطلاعاتی هم در این مورد برامون بیار قبلی ها عالی بودن .Blush
دیوار کعبه رو بشکن
ولی دل کسی رو نشکن
دیوار رو خلیل ساخت
ولی دل رو خدای خلیل
پاسخ
 سپاس شده توسط kian.
#7
HeartTongueExclamation

بازي بن تن خيلي جالب است من خيلي دوست دارم Rolleyes
پاسخ
#8
cool:برای عضوکردن من ممنونHeart

لتفا :بازیبنتن بگزاریدHeart

Ideacryingcryingcryingcrying:cryi[size=medium]ng:cryingcryingcryingcryingAngelAngelBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin[code]
پاسخ
 سپاس شده توسط younes shahsavani
#9
من گون رادوست دارم
پاسخ
#10
مسخره !
پاسخ


[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  مخصوص طرفدران زد بازی چالش زد بازی
Big Grin شباهت رونالدو و مسی به کارتون فوتبالیستها
Star خانومی که توسط موجودات فضایی باردار شد+عکس
  موجودات عجیب + عکس
  تصاویری شگفت انگیز از موجودات پنهان در یک لیوان آب!
  بیاید کارتون دارم
  سرنوشت کارتون هایی که میدیم چی شد؟(بیا تو)!
  کارتون های غیر اخلاقی؟وای وای وای(+18)
  دخترا ببینین جالبه به کارتون میاد روش هاش
  گالری موجودات فضایی!

پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان