امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انقد بخند که از حال بری!!!

یارو سوار تاکسی میشه میبینه یک تیمسار هم تو تاکسی نشسته بهش میگه: ببخشید آقا شما سربازین ؟ یارو میفهمه این ترکه میگه: آره سربازم ! ترکه میگه : پس غلط میکنی لباس های یک تیمسار می پوشی انقد بخند که از حال بری!!! 1 انقد بخند که از حال بری!!! 1 انقد بخند که از حال بری!!! 1 انقد بخند که از حال بری!!! 1 انقد بخند که از حال بری!!! 1 انقد بخند که از حال بری!!! 1 انقد بخند که از حال بری!!! 1 انقد بخند که از حال بری!!! 1 انقد بخند که از حال بری!!! 1 انقد بخند که از حال بری!!! 1
اینو بخون انقد بخند که از حال بری!!! 1
به یارو میگن: پیامبر کی به رسالت رسید ؟ میگه: نمیدونم من ونک پیاده شدم انقد بخند که از حال بری!!! 1 انقد بخند که از حال بری!!! 1 انقد بخند که از حال بری!!! 1 انقد بخند که از حال بری!!! 1 انقد بخند که از حال بری!!! 1 انقد بخند که از حال بری!!! 1 انقد بخند که از حال بری!!! 1 انقد بخند که از حال بری!!! 1

یارو رو می خواستن اعدام کنن بهش میگن به عنوان آخرین حرف یک چیزی بگو!!!!!!!!میگه: ک.... ننه کسی که بزنه زیر چهار پایه انقد بخند که از حال بری!!! 1 انقد بخند که از حال بری!!! 1 انقد بخند که از حال بری!!! 1 انقد بخند که از حال بری!!! 1 انقد بخند که از حال بری!!! 1 انقد بخند که از حال بری!!! 1 انقد بخند که از حال بری!!! 1 انقد بخند که از حال بری!!! 1

سرهنگه داشته امتحان رانندگي مي‌گرفته. از يارو مي‌پرسه: اگه يه نفر وسط خيابون بود، بوق ميزني يا

چراغ؟ طرف ميگه: برف پاك كن جناب سرهنگ! سرهنگه كف مي‌كنه مي‌پرسه: يعني چي؟ يارو ميگه: يعني

يا برو اين طرف يا برو اون طرف انقد بخند که از حال بری!!! 1 انقد بخند که از حال بری!!! 1 انقد بخند که از حال بری!!! 1 انقد بخند که از حال بری!!! 1 انقد بخند که از حال بری!!! 1 انقد بخند که از حال بری!!! 1 انقد بخند که از حال بری!!! 1 انقد بخند که از حال بری!!! 1

همیشه شاد باشین
اولین چیزی که بهش دل بستم تو بودی.بی تو ارومو قرار نداشتم.گریه می کردم.تو رو می خواستم.تو نبودی نمیخوابیدم
.
.
.
.
.
.
.
.
دوست دارم پستونک
پاسخ
 سپاس شده توسط عاشق الکترونیک ، ❀இℬℯѕ✟♚ℊⅈℛℒஇ❀ ، ⓕⓐⓚⓔ ⓛⓘⓕⓔ♰ ، 30Ḱᗩᔕ ، mahdi.ir ، فرهاد1370
آگهی
سپاس نمیدم بهت چون دقیقا قومیت رو مسخره کردی:97::97::97::97::97:
ادمها سه دسته اند

دسته اولاونایی که میفهمند
دسته دوم اونایی که نمیفهمند
دسته سوم نیمه فهم هستند= نه میفهمند نه نمیفهمنددسته اول و دوم خیالتان را راحت میکنن ولی دسته سوم پدر ادمو در میارن>!!!!!!!!!؟crying
پاسخ
همش تکراریDodgyDodgyDodgy
زندگی بدون علی خر است°¡°¡°¡°
پاسخ
تکراریvahidrkvahidrkvahidrkvahidrk
انقد بخند که از حال بری!!! 1انقد بخند که از حال بری!!! 1
چه وسوسه ای دارد خدا بودن

فکرش را بکن

همیشه کنار تو

نزدیک تر از رگ گردنت باشم ...!
پاسخ
ببخشیدSad
اولین چیزی که بهش دل بستم تو بودی.بی تو ارومو قرار نداشتم.گریه می کردم.تو رو می خواستم.تو نبودی نمیخوابیدم
.
.
.
.
.
.
.
.
دوست دارم پستونک
پاسخ
 سپاس شده توسط ⓕⓐⓚⓔ ⓛⓘⓕⓔ♰
عزیزم توهین نکن
وگرنه...
;;;
در ضمن خوب بودن خندیدم
پاسخ
آگهی
توهین کردی عزیز
پاسخ
خب توهین کار خوبی نیسش
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ƊЄƤƦЄƧƧЄƊ

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
انقد بخند که از حال بری!!! 1
پاسخ
مسخره بودن
ᄊリ 刀ムᄊ乇 キムイ乇ᄊ乇ん

انقد بخند که از حال بری!!! 1
پاسخ
یکیش تکراری بود ولی در کل خوب بود Heart
Goodbye Flashkhor...
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان