امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ابراهيموويچ: من خودشيفته نيستم!

ابراهيموويچ: من خودشيفته نيستم!

ستاره جنجالي خط حمله پاري‌سن‌ژرمن در اظهارنظري جالب ادعا کرد نه انسان خودشيفته‌اي است و نه خودش را برتر از ديگران مي‌داند.
ابراهيموويچ: من خودشيفته نيستم! 1

زلاتان ابراهيموويچ که بارها و بارها با اظهارنظرهاي جنجالي خود به همه اهالي دنياي فوتبال ثابت کرده شخصيتي خودشيفته و مغرور و اعتمادبه‌نفسي مثالزدني دارد، تاکيد کرد خودش را شخصيتي خودشيفته نمي‌داند و اينکه هر چه مي‌گذرد بر ارزش‌هايش افزوده مي‌شود.

به گزارش تسنيم، ايبراي 32 ساله فصل گذشته در 34 بازي براي پاري‌سن‌ژرمن 30 گل به ثمر رساند تا سهمي بسزا در قهرماني تيمش در لوشامپيونه داشته باشد و اين افتخار را به ويترين افتخارات متعددش به همراه تيم‌هاي ميلان، يوونتوس، اينتر،‌ بارسلونا و آژاکس اضافه کند. او به خبرنگاران گفت: به ياد دارم که در ابتداي حرفه‌ام مردم مرا فردي مغرور مي‌دانستند. آنها مي‌گفتند زلاتان آدمي مغرور و خودشيفته است اما من مي‌خواهم بگويم يک آدم خود شيفته نمي‌تواند 20 جام ببرد. اين لقب خودشيفته و مغرور چيزي است که رسانه‌ها به من نسبت مي‌دهند و من هم مجبورم با آن مدارا کنم.

ابراهيموويچ افزود: من به نظر همه احترام مي‌گذارم به خصوص به نظر فوتباليست‌ها چون اين حيطه کاري من است اما در مورد رسانه‌ها وضعيت فرق مي‌کند و اين چيزها ساخته ذهن رسانه‌اي‌ها است.

ابراهيموويچ در طول 18 ماه اخير بارها با گل‌هاي زيبا و موثري که براي PSG‌ و تيم ملي سوئد به ثمر رسانده، خبرساز شده است، هرچند به عقيده خودش وضعيت او روزبه‌روز بهتر از اين هم خواهد شد.

ابراهيموويچ تصريح کرد: من مانند يک سرکه‌ خوب هستم. هرچقدر که بمانم بهتر مي‌شوم. هرچه سنم بالاتر رود کيفيت بازي‌ام بيشتر مي‌شود.
ابراهيموويچ: من خودشيفته نيستم! 1
پاسخ
 سپاس شده توسط ♣♦♠l♥k♠♦♣ ، 30Ḱᗩᔕ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  بنيتس: نگران رکورد گلزني رونالدو نيستم
  مازیا فلاحی:من كوچولو نيستم .. اينها مردان بزرگي هستند..(خخخخخخخخ)
  خواجه وند: خبرچين پرسپوليس من نيستم
  کاسياس: جاودانه نيستم
  انريکه: من سگ نگهبان بارسلونا نيستم
  ژاوي: از نيمکت نشيني در بارسا راضي نيستم
  حضور ابراهيموويچ مقابل بارسلونا قطعي شد!
  ولاسکو:هزار بار گفتم از ترک ايران پشيمان نيستم
  مانگالا: صد در صد آماده نيستم
  ابراهيموويچ خواهان بازگشت به يوونتوس است

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان