امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

کروکودیل چیست

کروکودیل جدیدترین ماده مخدری است که 20 برابر قوی تر از ماده مخدر مورفین و پنج برابر قوی تر از ماده مخدر هرویین است و معتادان به این مواد یک سال بیشتر زنده نمی مانند.(این ماده جدید در روسیه ساخته می شود که به ایران نیز وارد شده است.)
واااا... مصیبتا واقعا چه بلایی دارن سر مردم میارن.خواهش میکنم به اشتراک بذارید تا همه بفهمن این لامصب چی هست

به گزارش خبرنگار اجتماعی قاصد، این ماده جدید در روسیه ساخته می شود و اکنون در اروپا نیز گزارش هایی مبنی بر فروش و استفاده از این ماده مخدر وجود دارد. این ماده بسیار خطرناک در درون بدن افراد معتاد به صورت عمقی نفوذ کرده و باعث به وجود آمدن زخم هایی شبیه به قانقاریا در بدن فرد می شود که پیش از این نیز کراک همین بلا را بر سر معتادان کشورمان آورده بود.

بنا بر گزارشات پلیس روسیه، تمامی افرادی که از این ماده مخدر استفاده می کنند در ظرف یک سال جان خود را از دست می دهد چراکه ترکیب این ماده مخدر بر اساس مواد ضد درد، تینر، اسید و فسفر و در بعضی از موارد بنزین نیز به این ماده مخدر اضافه می شود.

این ماده نهایی دسومرفین شناخته شده است و از مشتقات مرفین بوده و بسیار اعتیاد آور است. بر اساس آمارها، فقط در سال 2010 در کشور روسیه بیش از 1 میلیون نفر اقدام به تزریق ماده مخدر کروکودیل کرده اند.

با توجه به اینکه طریقه مصرف و شکل این ماده و عوارض آن بسیار مشابه ماده کراک است ، به نظر می رسد باید منتظر بود و دید برخی سوداگران مرگ با استفاده از ارتباطات خود اقدام به ورود این ماده خطرناک به داخل کشور کنند که از این نظر، نقش دستگاههای همیشه فعال مبارزه با موادمخدر بسیار مهم است.
when everything is wrong you meke it right
موقیی همه چیز اشتباه است تو درستشون کن
پاسخ
 سپاس شده توسط LIGHT ، mohsenniceboy
آگهی
من نمیدونم من کرو کندیل دوست دارم
|BACK AGAIN|
پاسخ
چه جالبExclamation
bethowen ...
پاسخ
اول فکر می کردم می خوای در مورد تمساح بگی . گفتم شاید نمیدونی تمساح چیه ولی اومدم دیدم نه انگار من نمی دونم کروکودیل چیه .
ممنون .!
دیوار کعبه رو بشکن
ولی دل کسی رو نشکن
دیوار رو خلیل ساخت
ولی دل رو خدای خلیل
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Subarrow سیاست آمریکا نسبت به ایران به ویژه فعالیت های آن در منطقه چیست
Heart ارتباط سلطان فولاد با اکبر طبری چیست؟
Heart قضیه ناو اسرائیلی در دریای خزر چیست؟
  تفاوت اهدای خون و اهدای پلاسما چیست؟
Question ماجرای احسان علیخانی و پریناز ایزدیار چیست؟
Question راز قبر مرموز وسط خانه مجلل چیست؟ + عکس
  اصل ماجرای آسانسور مردان پاک زنان پاک چیه؟؟/نظر شما چیست؟
  آیا برخورد با روزه خواران قانونی است؟/ مجازات روزه خواری در ملأعام چیست؟
  جنگ مجازی عربستان با ایران؛ پاسخ ارتش سایبری ایران چیست؟
  راهکار ما برای عبور از "20 سال خشکسالی" چیست؟

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان