امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

سوتی عجیب خانم مجری و دخترش در پخش زنده اخبار

در تمام دنیا گویندگان اخبار آموزش دیده اند تا بتوانند در بدترین شرایط خونسردی خود را حفظ کرده و برنامه زنده را ادامه دهند. حساسیت بخش خبری مهارت زیاد مجریان و گویندگان خبر را در مقابله با حوادث و اتفاقات ناگهانی حین اجرای زنده می طلبد. اما در مراکش اتفاقی رخ داد که باعث شد خانم گوینده خبر این کشور به سوژه ای رسانه ای تبدیل شود که بسیار خنده دار بود.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سوتی عجیب خانم مجری و دخترش در پخش زنده اخبار 1

خانم "لنا الوش" مجری و اخبارگوی شبکه1 کشور مراکش در حال گویندگی بود که دختر کوچکش با موهای مجعد و صورت معصومانه پشت سر او در تصویر حاضر شد و بعد از اینکه بی توجه به دوربینها نزدیک مادرش رفت سعی داشت چیزی را در تلفن همراه به او نشان دهد.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خانم الوش نیز سعی کرد با خونسردی هرچه تمام تر با این صحنه مواجه شود و تنها با تکان دادن سرش و نگاهی زیرچشمی با این اتفاق روبرو شد. عکس العمل خونسردانه وی چیزی بود که بیش از همه مورد توجه قرار گرفت. دختر کوچکش بعد از اینکه متوجه شد برنامه مادرش در حال پخش زنده است با دستپاچگی صحنه را ترک کرد.

گفته میشود این خانم گوینده خبر به راحتی با این اختلال روبرو شد و با خونسردی بدون اینکه برنامه زنده دچار مشکلی شود به کار خود ادامه داد. اما این صحنه جالب که میلیونها نفر شاهد آن بودند به یک سوژه رسانه ای در سراسر دنیا تبدیل شد به طوریکه اکثر نشریات و رسانه های معتبر خبری سراسر دنیا آن را جزء خبرهای داغ روزانه خود منتشر کردند.

پاسخ
 سپاس شده توسط mobina bieber ، sara-ice girl ، ~Mahnaz~ ، rohamdan ، Δ.н.ο.υ.я.Δ ، من محمد ، armin^ ، سامینا ، ایلگار جون ، . . . P oo R ! A . . . ، キム尺刀ム乙 ، عشقمو اینجا پیدا کردم!!! ، دختر شاعر ، Mrs f.a.t.e.m.e.h ، Thyme ، BLUE WATER ، ساحل007 ، Mιѕѕ UηυѕυαL ، ارش سلوکی ، shining ، gole_pazhmorde ، ''HeisEnbErg'' ، maynaz90 ، @پوریا@ ، r.hadis ، لی مین هو3 ، تآج آسیا ، ریما جون ، شکوفه2 ، یاسی@_@ ، فریج مسی ، fatima1378 ، خانوم دکتر ، saas ، k1.. ، ♥nahid♥ ، نیلوفر جوووووووووون ، I am the Queen ، پوری ومپایر ، benj@min ، dj erfan ، ♀✘ دُختَــ♥ـر بَهــآرے ♀✘
آگهی
عجب سوتی باحالی
پاسخ
 سپاس شده توسط Mrs f.a.t.e.m.e.h ، تآج آسیا
وای وای
میگن عشق ما زمینیه ولی ما که تورویاهامون با هم هستیمcrying           سپاس بدید توروخدا:ggr:

پاسخ
 سپاس شده توسط سمیرا74 ، تآج آسیا ، mega man
دمش گرم Blush
ارزو دارم نوروزی که پیش رو داری اغاز روزهایی باشد که ارزو داری.سال نو مبارکBlushHeart
پاسخ
 سپاس شده توسط تآج آسیا
خعلی بدشانس بوده
پاسخ
 سپاس شده توسط تآج آسیا ، mega man
مسخره بودش
پاسخ
 سپاس شده توسط تآج آسیا
آگهی
ایول
Heart
پاسخ
 سپاس شده توسط تآج آسیا
عکس نیومد
پاسخ
عکساش وقتی مطلبو پست کردم نیومدن منم نزاشتمشون

پاسخ
چرا عکساش مشکل داره؟؟؟؟؟؟HuhHuhHuhHuh
ولی سوتیش باحال بودBig Grin
طناب را بر گردنم انداختن گفتن اخرین ارزویت چیست گفتم دیدن یارم
گفتن خسته است تا صبح  طناب بافته......cryingcrying
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  سوتی های معلمان در شاد
Lightbulb دنیای تاریک من | my dark world [ عجیب و ترسناک ]
  خانم ها دوست دارن دوست پسرشون چه جور باشه از چه پسرس خوششون میاد
  لوگوی جدید ایرانسل و گاف عجیب آن به نقل از رندباز
  داستان واقعی ترسناک درباره اتفاقات عجیب
  حماقت بسیار عجیب و باور نکردنی یک مرد
  مردان عجیب آنهای که جیگر دارند بیان دا خل
  4 مدل جوراب زنانه که خانم ها به آن‌ها نیاز دارند
  دوستت دارم به زبان های مختلف و زنده جهان !!!!!!!!!!!!!!!! ( بیا یاد بگیر )
Smile ☼عجیب ترین کلاه های دنیــا+عکس☼

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان