امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 4.43
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

"پارتـــی مجـــــازی"

(25-01-2021، 23:26)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-01-2021، 23:18)BTS.ARMY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من...
مسته مستم.چشام آلبالو گیلاس میبینه O-o

خجالت بکش:|
وی با دمپایی
نه نه ادم تو پارتی دمپایی نمیپوشه
با کفش پاشینه بلند میزنه تو سرت:|
ادم با استادش نمیرقصه که!
شرم کن
حیا کن
بی فانوسسس!
ها!!! چی ؟؟
نه نزن منو دیسک کمر دارم روماتیسم دارم آرتورز، صافی کف پا، تنگی نفس،گرفتگی عضلانی، عقب ماندگی عقلانی و جسمانی و صد تا مرض دیگه...
باشه کردم..حیا کردم
باشه کشیدم...خجالت کشیدم
دیگه از این غلطا نمیکنم
برم نمازمو بخونم باو .-.
پاسخ
 سپاس شده توسط *Aɴѕel*
آگهی
(25-01-2021، 23:34)sclvrFox نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این شومپت بازیا چیه  Telegh_59

والا...شومپت بازیم شومپت بازی های قدیم
حالا بیا وسط قر کمرتو ببینیم
پاسخ
 سپاس شده توسط م‍حمّد
@*Aɴѕel*
مطمئنم بخاطر اون تیکه "عقب ماندگی عقلانی" سپاس زدی Telegh_01
پاسخ
 سپاس شده توسط *Aɴѕel*
(25-01-2021، 23:50)BTS.ARMY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@*Aɴѕel*
مطمئنم بخاطر اون تیکه "عقب ماندگی عقلانی" سپاس زدی Telegh_01

الحق که شاگرد خودمیTelegh_01
پاسخ
 سپاس شده توسط Âɴɢ℮ℓ Evιℓ
بچه ها فروختنتون :/
گشت داره میاد :/
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آب کم است
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آن را اسراف نکنید
water is low
Do not waste it
الماء قلیل
لا تسرفوه

پاسخ
 سپاس شده توسط Prometheus
(25-01-2021، 23:55)sclvrFox نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آهنگا مجازه

بخدا یه تولد سادس ؛ دیگه بچه ها یکم صداشو زیاد کردن

اونم میگیم کمش کنن

:/
ناشناس
پاسخ
آگهی
همه بیان خونع من ادامه پارتی اونجا
ادرس=تو پ.خ میگم.-.
پاسخ
(25-01-2021، 23:58)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

همه بیان خونع من ادامه پارتی اونجا
ادرس=تو پ.خ میگم.-.

عافرین چ دست و دلباااااز :/
Nashenas(:
پاسخ
 سپاس شده توسط *Aɴѕel*
(25-01-2021، 23:58)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-01-2021، 23:55)sclvrFox نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آهنگا مجازه

بخدا یه تولد سادس ؛ دیگه بچه ها یکم صداشو زیاد کردن

اونم میگیم کمش کنن

:/
خدایی نکرده ضد عفونی کننده که مصرف نمیکنید؟
پاسخ
 سپاس شده توسط Prometheus ، Mohlek
پارتی پا برجاس هنو؟
مبینا بیا وسط قر بدیم @mobina15
Nashenas(:
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان