امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

لیونل مسی: می خواهم کارنامه ورزشی ام را در بارسا ببندم

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
لیونل مسی: می خواهم کارنامه ورزشی ام را در بارسا ببندم 1

لیونل مسی ستاره آرژانتینی باشگاه بارسلونا دیشب و در جریان بازی تیمشمقابل ختافه در جام حذفی اسپانیا به میادین وزشی بازگشت و درگفتگو با خبرنگاران شرکت کرد.

او که در بازی دیشب دو گل از گلهایبارسلونا را به ثمر رساند در مورد احتمال حضورش در بازی هفته آینده تیمش در ورزشگاه بیسنته کالدرون مقابل اتلتیکومادرید گفت:« اگر بتوانم در بازی با اتلتیکو حضور بیابم، حتما حاضر خواهم بود.»

دراینجا می توانید متن صحبتهای لیونل مسی با خبرنگاران را مطالعه کنید:

*بازی با ختافه: انگیزه های زیادی برای بازگشت به میادین داشتم . مدتها بود که از زمین چمن به دور بودم

*شرایط فیزیکی:در جلسات تمرینی حالم خوب بود. از هر نظر تست داده بودم ولی در زمین چمن همه چیز متفاوت است. از نظر فیزیکی حالم خوب بود . در پایم احساس درد نمی کردم. مصدومیت برطرف شده و از نظر فیزیکی هم تلاش خوبی کرده بودم تا بتوانم از حضور در زمین لذت ببرم

*بازگشت: مارتینو به من گفت که تمریناتم را با تیم آغاز کنم و بعد با هم صحبت کنیم. قرار براین بود که هرزمان که توانستم بازی کنم

*انگیزه های موجود:واقعا خوشحالم که در کشورم بودم و دوره مصدومیتم را سپری کردم. همین باعث شد تا همه چیز خوب پیش برود و الان با انگیزه های فراوانی برگشته ام تا سال فوق العاده ای را پشت سربگذارم

*مصدومیت: من مدتی بود که با ناراحتی و درد بازی می کردم

*صحبتهای اخیر: منآن کاری که دوست دارم را انجام دادم. آنچه در بیرون می گویند مهم نیست. فقط من یک جمله گفتم که می خواستم نکته ای را یادآوری کنم (البته مسی نگفت که منظورش پاسخ به فائوس بوده و یا ماجرای بازی های خیریه )

*اتلتیکو: منبا مارتینو و پزشک تیم صحبت خواهم کرد. فراتر از مصدومیت ها می خواهم به میادین ورزشی برگردم. اگر بتوانم در بازی بعد حاضر باشم، حتما این اتفاق رخ خواهد داد. من همیشه به تیم باشگاهی ام فکر می کنم. همان انگیزه های همیشگی را دارم و حالا 5 یا 6 ماه سخت پیش روست

*بارسلونا: دراینجا هیچ کسی جایگاه غیرقابل بحثی ندارد وهرکسی که بازی کند ، عملکرد خوبی دارد

*حضور در سالن فیفا :من مثل همیشه به سالن اهدای توپ طلا خواهم رفت. این افتخار بزرگی است که جزو سه بازیکن برتر دنیا باشی؛ حالا نتیجه هر چه می خواهد ، باشد. از نظر من جوایز مهم، جوایز گروهی هستند ولی همیشه از جوایز فردی هم استقبال خوبی می شود

*بهترین گل مقابل ختافه: نمی دانم که آن گل من به ختافه بهترین گل بوده یا نه ولی خودم آن گلهایی که در فینال لیگ قهرمانان  اروپا زدم را بیشتر دوست دارم

*آینده: ایده ام ماندن در بارسلوناست. می خواهم کارنامه ورزشی ام را در بارسا ببندم
لیونل مسی: می خواهم کارنامه ورزشی ام را در بارسا ببندم 1
پاسخ
 سپاس شده توسط روناك عاشق
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  بارسا 3-3 سیتی: 6 گل به افتخار اونسوئه
  اخبار کوتاه ورزشی!
  وکلای بارسا در تلاش برای سد راه انتقال مسی به PSG
  گواردیولا: در بازی برگشت فقط یک چیز می خواهم
  لیونل مسی نه، سیتی در مسیر جذب یک ستاره بزرگ (عکس)
  گل محمدی: دانشگر به خانه من آمده؟ او را نمی‌خواهم
  واکنش جرارد پیکه به توقف تلخ و لحظه آخری بارسا
  حسرت ستاره بارسا؛فرصت بی نظیری را از دست دادیم
  کاسیمیرو در پوست کریم؛ یک تنه مساوی بارسا (عکس)
  شش‌گانه بایرن مونیخ بهتر بود یا شش‌گانه بارسا؟

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان