امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

بیوگرافی اشر + عکس

آشر ریموند به انگلیسی: Usher Raymond) متولد ۱۶ اکتبر ۱۹۷۸) که با نام آشر معروف است بازیگر و خواننده آمریکایی می باشد. آشر همچنین با لقب شاهزاده آر اند بی شناخته می شود. او شهرتش را در اوایل ۱۹۹۰ وبعد از آن با انتشار آلبوم‌های راه من (۱۹۹۷) و ۸۷۰۱ (۲۰۰۱) به دست آورد. او در ادامه موفق به انتشار آلبوم اعترافات (۲۰۰۴) کرد که بیش از ده میلیون نسخه از آلبوم در آمریکا فروش رفت که با فروشی بیش از 20 میلیون نسخه یکی از پر فروش ترین آلبومهای جهان شناخته شده است. تا به امروز ۴5 میلیون نسخه از آلبوم‌های او در سراسر جهان فروخته شده است و همچنین او برنده هفت جایزه گرمی نیز شده. در سال ۲۰۰۸ در لیست منتشر شده از طرف مجله بیلبورد در مورد ۱۰۰ هنرمند موفق نام او در رتبه ۲۱ قرار داشت.همچنین وی 11 آهنگ نامبر وان در سراسر جهان داردو تاکنون ۲3.۵ میلیون نسخه از آلبوم‌های او در آمریکا فروش رفته است که یکی از پر فروش ترین خواننده های امریکا محسوب میشود. در سال 2010 تک آهنگ OMG بیش از 7 میلیون نسخه به فروش رسید و یکی از موفق ترین تک آهنگ های سال 2010 محسوب میشود.

زندگی شخصی

آشر در ۱۴ اکتبر سال ۱۹۷۸ در دالاس تگزاس به دنیا آمد. پدر او در زمانی که آشر یک ساله بود او را ترک کرد. اودر کودکی به عنوان یکی از اعضای گروه کر کلیسا بود. همچنین آشر معادل هادی در زبان فارسی و عربی میباشد.

ترانه های مشهور وی

§ آشر (۱۹۹۴)

§ راه من (۱۹۹۷)

§ ۸۷۰۱ (۲۰۰۱)

§ اعترافات (۲۰۰۴)

§ اینجا ایستاده‌ام (۲۰۰۸)

ریموند در برابر ریموند (۲۰۱۰)

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بیوگرافی اشر + عکس 1

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بیوگرافی اشر + عکس 1
cof cof
پاسخ
 سپاس شده توسط Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ
آگهی
مر30 عالی بودHeartHeart
بیوگرافی اشر + عکس 1
پاسخ
ممنونم عالی بود
خدایا ما رو بخاطر سیب از بهشت پرت کردی بیرون
بخاطر نارگیلی هم که از بالای درخت افتاده روی سرمون ما رو بی هوش می کنی
بخاطر انگور ما رو می فرستی جهنم
فکر کنم با این میوه هات خیلی مشکل داریUndecidedHuh
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان