امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

تولد هري♥♥♥♥

بزاريد براتون يه داستان تعريف كنم داستان يه فرشته كوچولو كه 20 سال پيش امروز بدنيا اومد اون فقط 7 سالش بود كه پدر ومادرش از هم جدا شدن اما دست از تلاش نكشيدوزير بار سختي ها نرفت. 14 سالش بود كه توي يه نونوايي كار مي كرد ولي يه روز زندگيش متحول شد اون در فصل هشتم اكس فكتور شركت كرد اما در يكي از مراحل مسابقه حذف شد ولي داورا نخواستند كه اون از مسابقه خارج شه براي همين با 4 تا از شركت كننده هايي كه مثل اون حذف شده بودنديك گروه كردنند كه اسمش وان دايركشن . وان دايركشن هر روز بيشتر پيشرفت مي كرد تا اينكه دوباره از اکس فکتور حذف شد.ولی سایمون باهاشون قرداد بست(شانس دارن دیه)
حالا هم بعنوان بهترين گروه بين المللي انتخاب شده . امروز تولد فرشته قصه ماست ولي ما تنها کاری که می تونیم بکنیم اینه که بگیم

هري تولدت مبارك♥♥♥♥♥♥♥♥
تولد هري♥♥♥♥ 1تولد هري♥♥♥♥ 1
پاسخ
 سپاس شده توسط mandana jooon ، رومینا اتیش پاره 2 ، ~HiSssh~ ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، DiReCtIoNeR GiRl ، spent † ، Directioner_kimia ، farnaz bieber ، الیکا0 ، shawkila ، ♥Nahal♥ ، ຖēŞค๑໓ ، "♥sadaf♥" ، ♥h@di$♥
آگهی
تولد تولد تولدش مبارک HeartHeartHeart
پاسخ
 سپاس شده توسط tan!a
من خيلي شنگولم:492::492::492::492::492::500::500::500:nky:500::500::498::498::498::498::498::498::498::498::498:6gd6gd6gd6gd6gd6gd6gdpillpillpillpillpillpillcongcongcongcongcong
پاسخ
صـد نـفـر ایـن پـسـت رو گذاشـتن^_^

خودم اولـیـن نفر بودم

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=84657
پاسخ
 سپاس شده توسط tan!a
تولد تولد تولدت مبارکTongueمبارک مبارک تولدت مبارک و...

cong916gd6gd6gd6gdnkynkynky:am4::am4::am4::ag54::p318::p318:p332p332p332:492::492::492::500::500::500::498::498::498:495495495c24c24999
پاسخ
 سپاس شده توسط tan!a ، ♥Nahal♥
(01-02-2014، 21:57)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

صـد نـفـر ایـن پـسـت رو گذاشـتن^_^

خودم اولـیـن نفر بودم

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=84657
مي دونم چون هري فن زياد داره عشقم:-*
پاسخ
آگهی
تولىت مباركBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinTongueTongueTongueTongueTongueTongueTongueTongueTongueTongueBlushBlushBlushBlushBlushAngelAngelShyRolleyes
بعضی ها میخوان باعث تنوع بشن...منتهاواردنیستن باعث تهوع میشن..
پاسخ
 سپاس شده توسط tan!a
اطلاعات غلط بود دوستان ببخشید وان دی از اکس فکتور حذف شده بود-___-
پاسخ
باریک تولدش مبارک
ایــט روزهـــــا

هــر چـــﮧ مــے دومــ ، نمــے رسمــ ..

نڪنــــد " ڪـلــاغ آخــر قــصـﮧ هــا " شده امــ !
پاسخ
تولد برادر شوهر گلم مبارکBig GrinTongueSmileBig GrinTongueSmileBig GrinTongueSmileHeartHeartHeart
تولد هري♥♥♥♥ 1

تولد هري♥♥♥♥ 1
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Rainbow ➹سورپرایز عجیب محمدرضا گلزار در روز تولد امیر مقاره + ویدیو➹
Music امروز تولد یه رپر و اسطورم پیشروووووووو اگه طرفداری زود بیا
Music کنسرتی به مناسبت تولد یک نوازنده پیانو
  جشن تولد بتهون در تهران برپا می شود | اجرای پیانیست ایتالیایی در «رودکی»
  تولد چند نابغه موسیقی در نوای خرم
  تولد سلنا گومز
Music تولد محمدرضا شایع
  سلنا گومز تولد تیلور سویفت را تبریک گفت
  عکس و متن تیلور سوئیفت برای تولد سلنا گومز
  تولد هری استایلز با حضور ادل ، کریس مارتین و جنیفر لارنس ؟!

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان