امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

بنيتس: مشکل من با موراتي است نه اينتر

بنيتس: مشکل من با موراتي است نه اينتر

سرمربي اسپانيايي ناپولي اعتراف کرد بعد از گذشته 2 فصل هنوز بي‌مهري که رئيس تيم پيشين‌اش در حق او انجام داد را فراموش نکرده است.
بنيتس: مشکل من با موراتي است نه اينتر 1

رافائل بنيتس که تيمش شب گذشته سومين پيروزي متوالي خود در سري A و جام حذفي ايتاليا را با شکست ساسولو به دست آورد، تاکيد کرد برخلاف آنچه که به نظر مي‌رسد با اينتري‌ها مشکلي ندارد، چشم ديدن ماسيمو موراتي، رئيس پيشين نراتزوري که اکنون در نقش رئيس افتخاري اين تيم فعاليت مي‌کند را ندارد.

به گزارش تسنيم، پيرو آئوسيليو، يکي از مديران اينتر چندي پيش گفته بود که اظهارات مکرر بنيتس عليه نراتزوري که اکنون تحت هدايت والترماتزاري قرار دارد، حالت کسل‌کننده به خود گرفته است و به او توصيه کرد دست از انتقادات پي‌درپي‌اش از اينتر بردارد.

بنيتس اما با رد ادعاي آئوسيليو تاکيد کرد با اينتريي‌ها که 2 سال پيش او را در اواسط فصل به دليل کسب نتايج ضعيف اخراج کردند هيچ خصومتي ندارد. وي گفت: نظر من درباره تفاوت‌هاي اينتري که هدايت آن را برعهده داشتم و اينتر فعلي پرسيده شد اما من هيچ چيز توهين‌آميزي نگفتم. پيرو آئوسيليو آدم خوبي است و به اينتر خدمت مي‌کند. من درک مي‌کنم که او مجبور شده از تيمش دفاع کند، چون اين شغل او است اما بايد بگويم که من هيچ مشکلي با اينتر ندارم و مشکلم تنها با موراتي است که پاي قولي که به من داده بود، نماند.

بنيتس در ادامه از شاگردانش به خاطر ارتقاي سطح عملکردشان در بازي‌هاي اخير ناپولي با وجود تقويم فشرده اين بازي‌ها تمجيد و اعلام کرد که گونسالو هيگواين، مهاجم آرژانتيني تيمش در بازي پنج‌شنبه آبي‌پوشان سن‌پائولو برابر سوانزي در ليگ اروپا غايب خواهد بود.

وي افزود: تيمي که در عرض 8 روز در چنين سطحي از مسابقات 3 بازي انجام مي‌دهد و مي‌برد را بايد تحسين کرد و اين تنها کاري است که من مي‌توانم انجام دهم.
بنيتس: مشکل من با موراتي است نه اينتر 1
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  مشکل پرسپولیس بی ثباتی است !
  مدیرعامل باشگاه تراکتور: ۶۰ درصد پرداختی داشتیم و مشکل مالی نداریم
  پیگیری فدراسیون دوومیدانی برای حل مشکل ۲ ورزشکار ایران در بلاروس
  دستور غیررسمی وزارت ورزش تنها مشکل مذاکره پرسپولیس با بشار
  مشکل احتمالی تیراندازان بعد از بحران کرونا
  ویروس کرونا؛ مشکل جدید بیرانوند برای حضور در بلژیک!
  مشکل بعدی در ساخت استادیوم رم؛ قورباغه ها
  برانکو:مشکل گلزنی هنوز در تیم ما وجود دارد
  رفع مشکل آسیب‌دیدگی دندانهای آلابا(عکس)
  مسی درمان مشکل کلیوی خود را آغاز کرد

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان