امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

شايدبعدازجام‌جهاني‌مديرورزشي‌سن‌ژرمن‌شوم

شايدبعدازجام‌جهاني‌مديرورزشي‌سن‌ژرمن‌شوم

مهاجم پيشين تيم ملي برزيل اعتراف کرد ممکن است بعد از پايان ماموريت فعلي‌اش وسوسه شود به عنوان مدير ورزشي باشگاه پاري‌سن‌ژرمن ايفاي نقش کند.
شايدبعدازجام‌جهاني‌مديرورزشي‌سن‌ژرمن‌شوم 1

رونالدو اعلام کرد اين احتمال وجود دارد که پس از پايان رقابت‌هاي جام جهاني 2014 که کشورش ميزبان آن است، براي اولين بار در پست مديريتي يک تيم فعاليت کند و ممکن است اين کار را در پايتخت فرانسه انجام دهد.

به نقل از تسنيم، مدتي است که از رونالدو به عنوان کانديداي احتمالي قبول سمت مدير ورزشي پاري‌سن‌ژرمن ياد مي‌شود، سمتي که تا سال گذشته هموطن او لئوناردو آن را بر عهده داشت.

رونالدوي 37 ساله که اکنون به عنوان سفير جام جهاني 2014 برزيل مسئوليت تبليغ براي اين تورنمنت را بر عهده دارد، در گفت‌وگو با کانال پلاس فرانسه گفت: رابطه من با ناصر الخليفي، رئيس باشگاه پاري‌سن‌ژرمن خوب است اما من اول مي‌خواهم کارم را به عنوان سفير جام جهاني در برزيل به پايان برسانم. پس از آن يکي، دو ماه وقت دارم و در اين مدت بايد ديد که شرايط به چه صورت پيش مي‌رود.

رونالدو افزود: هنوز چيزي مشخص نيست اما من اين احتمال که ممکن است در پاري‌سن‌ژرمن مشغول به کار شوم را رد نمي‌کنم. من هم اکنون نيز داوطلبانه در نقش سفير پاري‌سن‌ژرمن کار مي‌کنم. من عاشق پاريس هستم و تيم اين شهر را هم دوست دارم. همچنين رابطه خوبي با مسئولان اين باشگاه دارم. من همين حالا هم براي پاري‌سن‌ژرمن کار مي‌کنم البته بدون حقوق.

«پديده» فوتبال برزيل، سال 2011 در تيم کورينتيانس به دوران بازيگري‌اش پايان داد اما اين اتفاق باعث محو شدن او در دنياي فوتبال نشده است.
شايدبعدازجام‌جهاني‌مديرورزشي‌سن‌ژرمن‌شوم 1
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  محرومیت دو جلسه ای نیمار از همراهی پاری سن ژرمن
  سکته امباپه به الخلیفی؛ خداحافظ پاری سن ژرمن
  نیمار: منتظر اشاره پاری سن ژرمن هستم
  هررا: اطمینان دارم نیمار و امباپه در پاری سن ژرمن می مانند
  هالند پس از ۵۰ روز پاسخ پاری سن ژرمن را داد
  پاری‌سن‌ژرمن قهرمان لیگ نیمه‌کاره فرانسه می‌شود
  پاری سن ژرمن قهرمان لیگ فرانسه می‌شود
  امباپه: دلتنگ پاری سن ژرمن شده ام
  پاری سن ژرمن در لیگ قهرمانان اروپا بازی می‌کند
  اتلتیکو برتر از یوونتوس و پاری سن ژرمن

پرش به انجمن: