امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

کلارنس سیدرف: باید خوش‌بین بود و موفقیت تیم را باور داشت

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کلارنس سیدرف: باید خوش‌بین بود و موفقیت تیم را باور داشت 1

دیدار رفت تیم‌های آث میلان و اتلتیکو مادرید از مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا در سن سیرو انجام شد که با برتری یک بر صفر اتلتیکو همراه بود.

تک گل این دیدار را دیگو کاستا در دقیقه 83 وارد دروازه حریف کرد تا تیمش را در یک دیدار حساس و دور از خانه به پیروزی برساند. با این شرایط تیم مادریدی می‌تواند با خیالی آسوده‌تر به دیدار برگشت در ویسنته کالدورن بنگرد.

کلارنس سیدورف در خصوص این دیدار به اسکای اسپورتس گفت: فکر می‌کنم هم دیدند که چطور شاگردانم در زمین نمایش خوبی ارائه کردند. از اینکه آنها چنین نمایشی داشتند به خودم می‌بالم. در 20 دقیقه ابتدایی ما قدرت‌مان را از دست داده بودیم که این موضوع موجب شد تا حریف بدون آنکه بتواند موقعیت خوبی ایجاد کند به دروازه ما نزدیک شود. بدشانس بودیم که گل خوردیم و فرصتی هم برای جبران نداشتیم.

سیدورف افزود: ویسنته کالدرون فضای سنگینی دارد اما با این ورزشگاه ناآشنا نیستم. زمانی که بازیکن رئال مادرید بودم دوران خوبی داشتم و گل‌های زیبایی هم مقابل این تیم به ثمر رساندم. همواره به بازیکنان و هواداران میلان گفته‌ام که باید هر روز و هر شب خوش‌بین بوده و موفقیت تیم را باور داشته باشند.
کلارنس سیدرف: باید خوش‌بین بود و موفقیت تیم را باور داشت 1
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  باید بیشتر راه برویم
  شبی که استقلال 3 کاپیتان داشت (عکس)
Subarrow لورن بلان این شوک را باور نمی‌کند (عکس)
  این را باید پذیرفت؛ زیدان نابغه تاکتیک است
  مربی فولاد: السد باید خوشحال باشد، نه ما
  توتولو: باید سختی‌ها را به جان بخریم
  آرزوی موفقیت سرمربی سابق سپاهان برای حریف پرسپولیس
  اینزاگی: لواندوفسکی باید برنده توپ طلا می شد
  پیرلو: اینتر به ندرت حتی یک موقعیت داشت
  عصبانیت کونته؛ یوونتوس باید مودب تر باشد!

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان