امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

وان دایرکشن و سوپر مغز ایران5

سریع نگاهمو ازش دزدیدم و رفتم که سوار ماشین بشم اما اون اومد نزدیکم و...............................اومد نزدیکمو دوباره اون لبخند شیطنت آمیزو زد ک حالا از دیدن لبخند م/ل/ی/ح/ش ی جوری شد.وای چی داری میگی نگین.یادت نره که تو از پسر جماعت متنفری پس دیگه چ م/ر/گ/ت/ه.همین طوری داشتم ب خودم بد و بیراه میگفتم که بهم گفتهری:سلام خو/ش/گل/خانوم
وای چی چی بلغور کرد؟منم هل کردم:س............سل....سلام.کا ...کاری داشتی؟
هری هم ک عین خیالش نبود و ریلکس داشت نگام میکرد
هری:نه همین جوری گفتم سلام کنم.آخه همسایه ایم دیگه!نه؟
منم هیچی نگفتم وعصبانی سوار ماشینم شدم .و راه افتادم .داشتم میرفتم و عین خیالم نبود که تا چند لحظه پیش عصبانی بودم و ی آهنگ توپ گذاشتم و داشتم بلند بلند باهاش میخوندمو رانندگی میکردم.جوری که اگه کسی از هوشم خبر نداشت فکر میکرد روانی تشریف دارم.خلاصه نریم تو جاده خاکی.داشتم رانندگی میکردم و تو حال خودم بودم که.چشمم به آینه بغلم افتاد.ینفر داشت تعقیبم میکرد.چشمامو تیز کردم .وای این که همون پسره ی چ/ل/ق/و/زه .حتما میخواد عضیتم کنه.منم تصمیم گرفتم حالشو بگیرم.البته حال گیری از دیگران کار همیشه منه اما ب هر حال هنوز از این یارو ب خوبی حال گیری نکرده بودم.
پس راه افتادم و هرچی کوچه و خیابون تو لندن بودو چرخیدم تا آخر سر بنزینش تموم شد.بعدش رفتم پیش ماشینش و ی کارت در آوردم و دادم بهش .گفتم:این کارت یدک کشه بهتره داشته باشیش.بعدش ی نیشخند زدم و ابرو هامو دادم بالا و گفتم:اینم جریمه این که دنبال دختر مردم نیفتی.فعلا بای همساییییییییییییییه.بعدشم ی نیشخند زدمو رفتم.
قیافش خیلی دیدنی بود.از عصبانیت سرخ شده بود و داشت مغزش سوت میکشید
رسیدم خونه:
من:سلام مامان.سلام ...............
مامان:سلام عزی/زم.خونه چطور بود ؟
من:عالی ولی ی مشکل بزرگ هست!
مامان:چه مشکلی؟
من: خونه روبروییمون خونه تیمیه وان دایرکشنه!
مامان:این که عالیه.شایدم با یکیشون دوست شدی!
من:اه...........مامان بازم شروع کردی
بعدشم سریع رفتم توی اتاقم.اسم اتاقم انیشتین هستش.خیلی باحاله.انواع و اقسام وسایل آزمایشگاهی توش هست.
مامانم دوباره دادزد:نگین تو که نمیتونی تا آخر عمرت بدون دوست/پسر باشی.باید ی فکری بکنی
من جوابی ندادم و روی تختم ولو شدم.مامانم آرزو داره من با ی نفر دوست شم اما من تو فا/ز این چیزا نیستم که.من فقط دوست دارم پیشرفت کنم و نیخوام ب خاطر ی چیز مزخرف مثل ع/ش/ق همه آرزو هامو بر باد بدم.اما مامانم میگه تو نباید تنها بمونی آخه من تنها فرزند .ومتاسفانه پدرم رو توی ی حادثه تصادف از دست دادم و از اون موقع بود که دیگه با هیچ پسری دوست نشدم.چون دوست ندارم مادرم احساس تنهایی کنه.
تو این فکرا بودم که. خوابم برد..........................
از اون روز 5 روز گذشته وما هنوز به خونه تیمی خودمون نرفتیم .امروز شنبه است.یعنی فردا با جاستین بیبر روانی-سلنا گومز-مایلی سایرس-ادام لمبرت جونم-و وان دایرکشن ملاقات داشتیم اونم توی سالن موسیقی بزرگ لندن.وای این عالیه.اما من دوست ندارم دوباره با اون جاسم بربری و اعضای وان دایرکشن روب رو بشم.
.اما ب هر حال فردا روز سرنوشت سازیه.
فردا(یکشنبه):من با بنزم رفتم سراغ بچه ها.و طبق معمول به عشق استقلال آبی و لباس اسپرت پوشیدا بودم.ی شلوار جین چسبان پاره پوره کتونی All star ی تیشرت کوتاه چسبان ی سویت شرت آبی که ب دور کمرم بسته بودم
برخلاف من همه لباس های دخترونه پوشیده بودن که من ازشون متنفرم و حالمو بد میکنن و ی عالمه آرایش کرده بودن.بهشون گفتم:سلام .چقد خودتونو نقاشی کردید!
وهمه هم شروع کردن که:چرا اسپرت پوشیدم و عین همیشه معمولین لباسام .....................................
بالا خره رفتیم توی اتاق انتظار ومنتظر موندیم.هنوز کسی نیومده بود.در حال انتظار بودیم که در باز شد و.......................این قسمتش خیلی جالب میشه.............نظر وسپاسم بدید دیگهTongue
وان دایرکشن و سوپر مغز ایران5 1
پاسخ
 سپاس شده توسط -Nᴇɢᴀʀ- ، DiReCtIoNeR GiRl ، hanieyh ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، noosha joon ، [ niki ] ، maryamam ، pendar77 ، ຖēŞค๑໓ ، مرضیه 79 ، ✘PETER✘ ، M@HrOkh ، ~~SARA:HIVA~~
آگهی
مرسی
خیلی باحال بود:L28:
خیلی حال کردم
گُفتــــــــ :مَـــرا فَــرامــوش کُـטּ اَمّـــا نَــدانستـــــ
ڪـﮧ
اَصــلـاً اَرزش ِ بـﮧ یــاد مـــانـدَטּ رآ نَــداشتـــــــ…!
پاسخ
 سپاس شده توسط ✘PETER✘
بدو بزار ببینم مردم دیگه:84:
پاسخ
 سپاس شده توسط ✘PETER✘
ممنون از نظراتون
پاسخ
 سپاس شده توسط کریستال ، ✘PETER✘
ششم بزار دیگه
پاسخ
 سپاس شده توسط ✘PETER✘
چرا اینا رو همشو تو یه تاپسک نمیذاری؟DodgyDodgyDodgy
اگه همه ی پستتا تو نذاری تو یه موضوع همشو میفرستم تو زباله دانSleepy
+من از اینجا פֿــوـاهــم رفت..

و فرقے هــم نمے ڪنـב فانـوــωـے בاشتـہ باشم یا نهــ!

ڪـωـے ڪـہ میگریزב..

از گُم شـבن نمے هــراـωــב..

پاسخ
 سپاس شده توسط ✘PETER✘
آگهی
مرسی..
برای قد کشیدنم،
خیلی ها کوتاه آمدند.
پاسخ
 سپاس شده توسط ✘PETER✘
سوپرم عضیت ن اذیت ممنونHeart
FALL DOWN SEVEN TIMES STAND UP EIGHT:301:
پاسخ
 سپاس شده توسط ✘PETER✘
مرسیBig Grin
I LOVE ONE DIRECTIONHeart
پاسخ
 سپاس شده توسط Ivana ، ✘PETER✘
مرسيSmile SadSmile؛)
پاسخ
 سپاس شده توسط ✘PETER✘

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  کدوم عضو وان دایرکشن رو بیشتر دوس داری ؟
Heart آپارتمان وان دی ها(داستان درباره وان دایرکشن)
  فن فیکشن "خاطرات مـُـرده نـآیل" وان دایرکشن (خیلی غم انگیزه)
Heart رابطه های اجباری و دروغی اعضای وان دایرکشن
  خواننده زن جوان هنگام اجرا با ارکستر « سوپر هالیوود » به شکل دلخراشی کشته شد!
Star فکت های وان دایرکشن
Music با کدوم آهنگ وان دایرکشن تو عروسیتون می رقصید ؟ ( + کیس آیفون نایل ♥ )
  نقد و برسی آهنگ‌ سوپر استار
Heart قسمت4 فن فیکشن وان دایرکشن ور شکسته میشود؟؟!!
  تاریخ انتشار آلبوم جدید سلنا گومز، دمی لواتو، آریانا گرنده، جاستین بیبر و وان دایرکشن

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان