امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

بنيتس: ماتا بهترين بازيکن چلسي بود

بنيتس: ماتا بهترين بازيکن چلسي بود

رافا بنيتس، سرمربي ناپولي، معتقد است چلسي در حالي خوان ماتا را به منچستريونايتد فروخت که اين ستاره اسپانيايي، بهترين بازيکن آنها بود.
بنيتس: ماتا بهترين بازيکن چلسي بود 1

ماتا که در نيم فصل اول نتوانست جايگاهي ثابت در ترکيب اصلي آبي ها به دست بياورد، در ژانويه با انتقالي 37 ميليون پوندي، از چلسي راهي منچستريونايتد شد.

او در زمان حضور رافا بنيتس در استمفوردبريج، يکي از ستاره هاي اصلي چلسي بود و براي دو سال پياپي عنوان بهترين بازيکن باشگاه چلسي را به دست آورده بود.

به گزارش گل، بنيتس به خبرنگاران گفت:" من اينجا نيستم که در مورد چلسي صحبت کنم. اما در دو سال گذشته، خوان بهترين بازيکن چلسي بود. مي توانستيد اين را ببينيد. اما من اينجا نيستم که عملکرد آنها را آناليز کنم."

ناپولي امشب در ليگ اروپا مقابل سوانسي قرار خواهند گرفت و بنيتس اميدوار است بتواند در اين ديدار از گونسالو ايگواين که دچار مصدوميتي جزئي است، استفاده کند.

" بايد ببينيم شرايط به چه صورت پيش مي رود. هنوز کمي زمان داريم تا شرايط را ارزيابي کنيم. من خوش بين هستم اما بايد ابتدا با خودش صحبت کنم. رائول آلبيول هم 100 درصد آماده نيست. درمورد او هم در آخرين ساعات تصميم گيري مي کنيم.

سوانسي؟ درست است که آنها به تازگي مربي شان را تغيير دادند اما بازي کردن مقابل تيم هاي ليگ برتري هيچ وقت آسان نيست."
بنيتس: ماتا بهترين بازيکن چلسي بود 1
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  آيا كريستيانو رونالدو بهترين بازيكن تاريخ رئال مادريد است؟
  بنيتس: نگران رکورد گلزني رونالدو نيستم
  بهترين تيم در فصل2015
  بهترين دروازه بان دنيا از نظر شما
  ماتا: همه هدفم بازگشت دوباره به تیم ملی است
  کمک مربي چلسي:خريد مسي غيرممکن است!
  مسي و رونالدو بهترين رقابت جهان
  سوارز:راجرز بهترين گزينه براي ليورپول است!
  تراشتگن: براوو؟ نوير بهترين دروازه بان دنياست!(حسوووووود!)
  شش بازيکن محبوب‌ جهان فوتبال

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان