امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

دایی: نظر مرفاوی محترم، اما باید گل‌های بیشتری می‌زدیم

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دایی: نظر مرفاوی محترم، اما باید گل‌های بیشتری می‌زدیم 1

علی دایی پس از پیروزی سه بر یک پرسپولیس مقابل صبا در نشست خبری گفت: فکر کنم تیم ما امروز در نیمه دوم یکی از قشنگ‌ترین بازی‌هایش را انجام داد در نیمه اول کمی مشکل داشتیم و دو موقعیت گلزنی را تبدیل به گل کردیم. پنالتی صبا هم شبهه برانگیز بود و شانس آوردیم گل نشد. اگر گل می‌شد روند بازی تغییر می کرد.

وی ادامه داد: خدا را شکر می‌کنم نیمه اول دو بر صفر برنده شدیم. نیمه اول 4-4-2 بودیم و نیمه دوم 4-2-3-1 بازی کردیم و صاحب توپ و میدان بودیم. ناراحتم از گل آخری که خوردیم و نباید آن گل را می‌خوردیم. به همه هواداران تبریک می‌گویم که از اول بازی ما را حمایت کردند.

علی دایی در مورد اینکه صمد مرفاوی گفته بود ما برتر از پرسپولیس بودیم ولی  اشتباه فردی باعث باخت ما شد گفت: به نظر مرفاوی احترام می‌گذارم و او از من بزرگ‌تر است. اما اگر یک‌بار دیگر مرور کنید می‌‌بینید که می‌توانستیم بیشتر گل بزنیم و موقعیت گلزنی زیادی خلق کردیم.

سرمربی پرسپولیس خاطرنشان کرد: لازم است از تیم‌هایی مثل ملوان تشکر کنم که با وجود اینکه شاید به آسیا نرسند اما برای اثبات خودشان کار بزرگی انجام دادند و جوانمردانه بازی کردند و باعث شدند که سرنوشت قهرمانی به روزهای آخر کشیده شود. از سیروس محجوب هم تشکر می‌کنم و برای تیم‌هایی که مردانه و جوانمردانه بازی می‌کنند. اگر تیم‌هایی سهل انگارانه بازی کنند به تیم‌های بالا و پایین جدول خیانت می‌کنند و چهار پنج تیم برای قهرمانی و موفقیت می‌جنگند و چهار پنج تیم هم برای سقوط نکردن می جنگند.
دایی: نظر مرفاوی محترم، اما باید گل‌های بیشتری می‌زدیم 1
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  باید بیشتر راه برویم
  این را باید پذیرفت؛ زیدان نابغه تاکتیک است
  مربی فولاد: السد باید خوشحال باشد، نه ما
  توتولو: باید سختی‌ها را به جان بخریم
  نگاه خشمگین رونالدو به علی دایی (عکس)
  اینزاگی: لواندوفسکی باید برنده توپ طلا می شد
  عصبانیت کونته؛ یوونتوس باید مودب تر باشد!
  مورینیو: بیل باید جای هری کین را بگیرد
  کمک می کنم رونالدو رکورد علی دایی را بشکند
  سردار ازمون باید از زنیت برود

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان