امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

نقد بازی Driver: San Francisco

نسخه اول بازي Driver در زمان عرضه خود، انقلابي در دنياي بازي ها به وجود آورد. فضايي Open-World به صورت كاملاً 3D با گرافيك خيره كننده و داستاني جذاب از دستاوردهاي اين بازي بودند. نسخه دوم، هر چند بازي خوبي بود، ولي به اندازه نسخه اول موفق نبود و Driv3r و Parallel Lines هم نتوانستند نام Driver را به جايگاه مناسب آن بازگردانند. پس از خريده شدن Reflections توسط Ubisoft آن ها با پشتيباني قوي اين شركت دست به احياي بازي خود زدند و پس از سال ها كار، نتيجه Driver: San Francisco شد…
هم اکنون در سانفرانسيسکو و خطرات وحشتناکش با سلطان جنايت Charles Jericho همراه شويد. تنها يک نفر مي تواند در برابر او بايستد. او در صدها شهر رانندگي کرده است و تمام زندگي اش را براي دستگيري جنايتکاران کرده است. او مي داند که براي دستگير کردن جريکو ، بازگشتي وجود ندارد و مي داند که اين ممکن است آخرين ماموريتش باشد. اسمش John Tanner است. او يک راننده ماهر مي باشد.
اين بازي بين خيلي از افراد محبوب است. بازيکن ها به عنوان John Tanner بازي مي کنند، يک کارآگاه سخت کوش که در تعقيب جنايتکاران مهارت خاصي دارد . با داشتن گيم پلي بسيار روان و قدرتمند ، بازيکن ها مي توانند بدون نگراني از هيچ گونه مشکلي بين صدها نوع اتوميبل انتخاب انجام دهند و ماشين خود را عوض کنند و آنها را در مرکز و قلب صحنه هاي اکشن بازي قرار دهند. با اين جو بي نظير و بدون پايان، دست فرمان بي نظير ماشين ها و قابليت هاي جديدي بازي ، Driver: San Francisco تجربه اي از رانندگي هاي حرفه اي اتومبيل همراه با صحنه هاي اکشن منحصر به فردي براي شما به ارمغان مي آورد.
نتيجه گيري
Driver: San Francisco بهترين شماره از سري Driver است، چون تمام نكات دوست داشتني شماره هاي قبل را نگه داشته و با ارتقاء دادن آن ها و اضافه كردن عناصر ديگر يك بازي بسيار سرگرم كننده خلق كرده است. خوشحاليم كه بعد از چند نسخه ضعيف، بالاخره اين عنوان دوست داشتني با موفقيت بازگشت.
امکانات :
- تجربه واقع گرايانه فرار با اتومبيل
- تعقيب و گريزهاي بيرحمانه
- دستي کشيدن هاي بسيار زيبا براي جلوگيري از تصادف هاي شديد
- بازي 6 نفره آنلاين
- ذخيره بهترين تعقيب و گريزها همراه با کارگرداني تکرار نمايش و به اشتراگ گذاري آنها
- 60 موزيک پس زمينه از خواننده هاي معروف

اینم چند تا عکس از بازی
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نقد بازی Driver: San Francisco 1
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سپاس ...
منبع : مجله بازی نما
پاسخ
 سپاس شده توسط deymon 20 ، SABER ، FARID.SHOMPET ، EMINEM2 ، GLADIATOR-AB
آگهی
یادش بخیر نسخه اولش رو توی پلیستیشن ۱ بازی می کردم.
اگر اینجا قدیمی هستی و دوست داری یک گفتگو عجیب 
درباره گذشته و حال داشته باشی، راه‌های ارتباطی رو گذاشتم پروفایل!

پاسخ
 سپاس شده توسط ~SoLTaN~ ، فرزانم
آره واقعا Smile
اولش تو یه کوچه شروع میشد ...
پاسخ
 سپاس شده توسط FARID.SHOMPET ، SABER
من با نسخه دو اش زندگی کردم!
برای "تشکر کردن" و یا گفتن"خوب و  جالب بود" از دکمه سپاس استفاده کنید

سوالات و مشکلات خود مربوط به انجمن را در دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینجا مطرح کنید، به پیغام خصوصی در این مورد جواب داده نمی شود.
آپلود سنتر عکس اختصاصی فلش خور! عکس خور!
http://www.akskhor.ir
پاسخ
 سپاس شده توسط ~SoLTaN~ ، FARID.SHOMPET
اِ:89:
من این بازی رو دارم و الان تا وسطاش رفتم.
ولی تو عکس سوم انگار نشون میده میشه تیر اندازی کرد از ماشین آره؟؟Huh
صداقت نخستین فصل دفتر دانایی است . ((تامس جفرسن))
پاسخ
من این بازی رو فتح کردم!!!نمیشه تیر زد!اگه ماشینی رو بخری هر وقت دلت خواست میتونی باش بچرخی!!Big Grin
قدش به عشق نمیرسید!به خدا وقتی غرور مو گذاشتم زیر پاش باز هم نرسید!
پاسخ
آگهی
من با ایکس باکس بازی کردم خیلی خوشم ازش نمیاد
چون شمع باش بسوز اما به دیگراننور ببخش
پاسخ
اگه ماشینی رو بخری هر وقت دلت خواست میتونی باش بچرخی
شكسپير: هميشه به كسي فكر كن كه تو رو دوست دارد، نه كسي كه تو دوستش داري**
عضو گروه تاریخ انجمن
پاسخ
اینم با این خصوصیات که گفته شده باید بازی قشنگی باشه میرم بخرمش !!من نسخه 1 درایور رو تو گوشی N900 دارم مثل خودش فقط پیاده نمیشه خیلی باحاله
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  معرفی چند بازی برای کنسول های بازی برای گیمر هایی مثل خودم+عکس
  معرفی بهترین بازی های racing و ماشین بازی
  معرفی بهترین بازی های racing و ماشین بازی
  معرفی بازی های اندرویدی که قابلیت پشتیبانی از دسته بازی را دارند
  10 بازی که شما را به خاطر بازی کردن روی درجه سختی Easy آزار می دهند
  دانلود بازی Driver San Francisco برای پلتفرم PC
  باحال ترین وال پیپر های بازی...همه ی این بازی ها توی جشنوارهgamescom هستن GA
  نقد بازی Worms 4: Mayhem (به همراه نکات مخفی در بازی)
  نقد بازی Homefront؛ نبرد شکست خورده یک بازی زیبا + عکس
Wink معرفی بازی Driver: San Francisco

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان