امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

مرکز پخش 3پاس+ ی حرف عاشقونه

ب سلامتی مادر ک هیکلش واس ما بهم خورد:|
روزگارم ترسناک است..!همچون پیک اخر مشروب,نمیدانم مستم میکند یا خراب ..؟
پاسخ
 سپاس شده توسط ✘ 2gнєтєя4єνєя ✘ ، saeed25/12 ، ×●SomeOne●× ، ♥♥♥♥♥♥ girl sky ♥♥♥♥♥♥ ، ✖ƇRAzƳ ƤRιƝƇƐSѕ✖
آگهی
بسلامتی پسرایی که به خاطر هوس دوس نمیشن
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مرکز پخش 3پاس+ ی حرف عاشقونه 2

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
 سپاس شده توسط ✘ 2gнєтєя4єνєя ✘ ، saeed25/12 ، ×●SomeOne●× ، ♥♥♥♥♥♥ girl sky ♥♥♥♥♥♥ ، ✖ƇRAzƳ ƤRιƝƇƐSѕ✖
به سلامتی اونیکه تو جمع میگه میخنده ولی دودقیقه تنها باهاش حرف بزنی میفهمی چقدرغم و غصه داره

تنهایی بهترین رفیق ادمه هرچقدر هم بهش خیانت کنی بازمیاد باهات رفیق میشه

تنهایی بهترین رفیق ادمه چون موقع مرگم رهات نمیکنه

+متن امضام
پاسخ
 سپاس شده توسط ✘ 2gнєтєя4єνєя ✘ ، ×●SomeOne●× ، ♥♥♥♥♥♥ girl sky ♥♥♥♥♥♥ ، ✖ƇRAzƳ ƤRιƝƇƐSѕ✖
سلامتی پسری ک وقتی دوستش ازپشت بهش خنجرمیزنه و برمیگرده و ی لبخندمیزنه و میگهSadاشکال نداره!می دونم اشتباه گرفتی.....)
https://harfeto.timefriend.net/16295438986692
پاسخ
 سپاس شده توسط saeed25/12 ، ✘ 2gнєтєя4єνєя ✘ ، ×●SomeOne●× ، ♥♥♥♥♥♥ girl sky ♥♥♥♥♥♥ ، ✖ƇRAzƳ ƤRιƝƇƐSѕ✖
به سلامتی ایرانسل که به ادم میفهمونه که قبول کردن بعضی پیشنهاد ها فقط از اعتبار ادم ها کم میکنه

سلامتی اونایی که سرنوشتو با عشق رقم میزنن

سلامتی اونایی که خیانت رفیقو دیدن اما اخرین برگ خاطراتو نچیدن

سلامتی شرابی که مستت میکنه ولی دستت نمیندازه

سلامتی سیم خاردار که پشت و رو نداره

سلامتی تنهایی که هیچوقت مارو تنها نمیزاره

سلامتی زنجیری که صد سال زیر برف و بارون میپوسه ولی از هم جدا نمیشه

سلامتی رفیقی که رفیقش خراب میشه بفکر تعمیرشه نه تعویضش
پاسخ
 سپاس شده توسط ✘ 2gнєтєя4єνєя ✘ ، ×●SomeOne●× ، ♥♥♥♥♥♥ girl sky ♥♥♥♥♥♥ ، ✖ƇRAzƳ ƤRιƝƇƐSѕ✖
یه وقتایی لازم نیست حرفی زده شه بین دو نفر…
همین که دستت رو آروم بگیره...
یه فشار کوچیک بده…..
این یعنی من هستـم تا آخرش...
همین کافیه….!
پاسخ
 سپاس شده توسط ✘ 2gнєтєя4єνєя ✘ ، saeed25/12 ، ♥♥♥♥♥♥ girl sky ♥♥♥♥♥♥ ، ✖ƇRAzƳ ƤRιƝƇƐSѕ✖
آگهی
سهم “من” از “تو”

عشق نیست ،

ذوق نیست ،

اشتیاق نیست ،

همان دلتنگی بی پایانی است

که روزها دیوانه ام می کند
پاسخ
 سپاس شده توسط Ã V Ä Ť Å Ŗ ، ×●SomeOne●× ، saeed25/12 ، شهرام تتلو ، ✖ƇRAzƳ ƤRιƝƇƐSѕ✖
روی قلبی نوشته بود شکستنی مواظب باشید
من روی قلبم نوشتم شکسته راحت باشید
پاسخ
 سپاس شده توسط ✘ 2gнєтєя4єνєя ✘ ، ×●SomeOne●× ، saeed25/12 ، ♥♥♥♥♥♥ girl sky ♥♥♥♥♥♥ ، ✖ƇRAzƳ ƤRιƝƇƐSѕ✖
غمگینم......
همانند دلقکی که  که روی صحنه چشمش به عشقش افتاذ کهبا معشوقه اش به او می خندیدند
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ​ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ​ـــــــــــــــــــــــــ
شنیدم ادم شدی کمی تحقیق کردم فهمیدم هنوزم فرشته ای
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ​ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ​ــــــــــــــــــــــــــ
کاش دفتر چه خاطراتم چراغ جادو بود....
تا هر وقت از سر دلتنگی بر روی ان دست میکشیدم تو با ارزوی من بیرون می امدی....
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ​ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ​ــــــــــــــــــــ
دردم این نیست که عشقم دودرم کرد دردم این است که وقتی دستاشو تو دستای یکی دیگه دیدم بهش زنگ زدم گفتم کجایی؟؟؟
گفت تو قلبتم عزیزم.....
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ​ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ​ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ​ـــــــــــــــ
گاه انقدر غرق ارزو هایت میشوی که فراموش میکنی ارزوی کسی را داشتی....
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ​ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ​ـــــــــــــــ
گذاشتم به دارم بکشند....
بی گناه بودم....
اما حوصله اثباتش را نداشتم...
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ​ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ​ـــــــــــــــــ

پاسخ
 سپاس شده توسط ✘ 2gнєтєя4єνєя ✘ ، ×●SomeOne●× ، saeed25/12 ، ✖ƇRAzƳ ƤRιƝƇƐSѕ✖
سلامتی دیوار که مردونامرد بهش تکیه میدن ولی پشتشونو خالی نمیکنه!Heart
man bikhiyale mobailam saylente hamash ♥
پاسخ
 سپاس شده توسط ×●SomeOne●× ، saeed25/12 ، ✖ƇRAzƳ ƤRιƝƇƐSѕ✖

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان