امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

بوسکتس:‌ گوآردیولا تاثیرگذارترین فرد در زندگی‌ام بوده است

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بوسکتس:‌ گوآردیولا تاثیرگذارترین فرد در زندگی‌ام بوده است 1

[b]پپ گواردیولا
در چهار سالی که هدایت بارسلونا را بر عهده داشت، عملکرد خیره‌کننده‌ای را از خود بروز داد و به عنوان پرافتخارترین سرمربی تاریخ این باشگاه اسپانیایی انتخاب شد.
[/b]

یکی از بازیکنان جوانی که این سرمربی پرتغالی به فوتبال جهان معرفی کرد، [b]سرخیو بوسکتس
بود که با بازی‌های درخشان خود در میانه میدان آبی - اناری‌ها باعث جدایی یحیی توره از این تیم و رفتنش به فوتبال جزیره شد.
[/b]

بوسکتس با وجود سن کم به یکی از کلیدی‌ترین بازیکنان بارسلونا تبدیل شد و اکنون یکی از بهترین بازیکن جهان در پست خود به شمار می‌آید. او در گفت‌وگویی که با شبکه 3 ایالت کاتالونیا داشت به ستایش از پپ گواردیولا، سرمربی کنونی بایرن پرداخت و او را تاثیرگذارترین فرد در زندگی فوتبالیش دانست.

او گفت: گواردیولا مهم‌ترین شخص در زندگی فوتبالی‌ام است. بدون شک دلم برای او تنگ شده. باید اعتراف کنم که او بهترین سرمربی جهان است. همیشه قدردان او خواهم بود. گواردیولا کارهای زیادی برای من انجام داده است و هیچ وقت لطف او را فراموش نخواهم کرد.

بوسکتس درباره شرایط کنونی بارسلونا گفت: در شرایط خوبی قرار داریم و برای قهرمانی در هر سه جام تلاش می‌کنیم. باید ببینم که در آینده چه اتفاقاتی خواهد افتاد. هفته‌های آینده برای ما بسیار مهم هستند. نمی‌خواهیم لغزش داشته باشیم چون هرگونه لغزشی ممکن است برای ما بسیار گران تمام شود.

بارسلونا در فصل جاری لیگا نتوانسته است انتظارات هوادارانش را با سرمربی جدید خود خراردو مارتینیوی آرژانتینی برآورده کند. شاگردان تاتا با 63 امتیاز در رده دوم جدول رده‌بندی قرار و با تیم صدرنشین رئال مادرید تنها یک امتیاز فاصله دارند با این حال خبرهایی درباره جدایی این سرمربی ارژانتینی از آبی - اناری‌ها در پایان فصل وجود دارد.
بوسکتس:‌ گوآردیولا تاثیرگذارترین فرد در زندگی‌ام بوده است 1
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  زندگی ستاره منچستریونایتد فیلم می شود
  سرخیو راموس: این بزرگ ترین درد و غصه زندگی من است!
  پیروانی: باید به زندگی در کنار کرونا عادت کنیم/ همه بازیکنان پرسپولیس می‌مانند
  توصیه جدید علی کریمی؛در زندگی مثل کله‌پاچه باشید/عکس
  فلپس: مبارزه برای زندگی مهم‌تر از کسب مدال طلاست
  رای کارشناسان پارک جی سونگ بوده است!/عکس
  اظهارات رونالدو نازاریو درباره سخت‌ترین روزهای زندگی‌
  بلاژوویچ: هرگز در زندگی ام اینقدر نترسیده بودم
  فغانی: پرسپولیسی بوده‌ام
  زندگی نامه مسی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان