امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اگرمی خواهیدهمیشه زیباتر بنظر برسید چه باید بکنید

همه مازیبایی رادوست داریم واین خصلتی است که خدا دروجودهمه بندگانش گذاشته چراکه خداوند از روح خود درانسان دمیده و خودش همیشه زیبا پسند است اما زیبایی هم باید ظاهری باشدوهم باطنی چراکه با باطنی زیبا می توان ظاهر راهم زیبا کرداما دراینجا من می خواهم چندراه برای زیباترشدن ظاهر رابگویم

اصلاح طرز تفکر مهم ترین و ارزان ترین وموثرترین راز زیبایی است. تنهابه نکات ظاهری توجه نکنید.توجه به جزئییات اعتمادبه نفستان رابه نمایش خواهدگذاشت ونشان خواهددادکه شمابه خوداهمیت می دهید

تغییر نحوه ی نگرش سریع ترین راه حلی است که من می شناسم .تغییرنحوه ی تفکر ازخرید هرمحصول آرایشی مهم تر است قدرت دگرگونی آن ازهرمدل مویی که بهترین آرایشگران به موی شمابدهند یاتشریفاتی ترین آرایش چهره بیشتراست

اگربه راستی مایلیدخودراتغییردهیدبایدتغییرات لازم رامجسم کنید ظاهرمامحتاج چه تغییراتی است؟ خودراباپوستی روشن تروبدنی مناسب تروموهایی درخشان وسالم تروچهره ای باشکوه ترتصورکنید.این تغییرات رویانیستند به همه ی آنهامی توان دست یافت اما ازتعیین اهدافی که غیرممکن وخلاف واقع اندبپرهیزید زیرابدان ها دست نخواهیدیافت.
به خودبی همتای خودتوجه کنیدوبه روی آنچه داریدسرمایه گذاری کنیداگرعیبی در بدنتان است خوبیهایی هم وجود دارد بیشتر به آن نکات مثبت فکرکنیداما برای بهترشدن همیشه تلاش کنید.

آرایش وزینت دادن خویش جزئی ازوجودهرزنی است. زنانی که اعتمادبه نفس کافی دارند ازآرایش ورسیدگی به ظاهرخویش به عنوان روشی برای رها ساختن استرس های روزانه وتقویت روحیه بهره می گیرند . زنانی که به ظاهرخویش توجه دارنددیگران راشیفته ی خودمی سازندوبه مادرباره ی سلیقه ومدوشکوه زن می آموزند. من معتقدم غرور تاحدی یک ویژگی مثبت است زیرا به ما اجازه می دهدافکارخودرا نیز چون ظاهرمان آراسته نماییم.

خودرازیباوجذاب بدانیدزیراجهان همان راخواهددیدکه شما احساس می کنید. سعی کنیدتاجایی که ممکن است خوش ظاهربه نظربرسیداما پس ازآنظاهرخودرافراموش کنید. من زنانی رادیده ام که به ظاهرخودبی توجه بوده اندوحتی متوجه تکه اسفناجی که به دندانشان چسبیده است نشده اندوبرعکس باکسانی روبرو شده ام که نمی توانستندحتی ده دقیقه بدون نگاه کردن به آینه وتوجه به ظاهرشان سرکنند . بین این دوحالت موقعیت دلپذیرتری حاکم است . افراط وتفریط هیچ جا خوب نبوده بلکه روشهایی درزندگی هست که به کمک آنها می توان هم خوب وزیبا زندگی کرد وهم وسواسی نبود.

ازجسم خود مراقبت کنیدوبدانیدمراقبت ازجسم روحتان راهم سالم تر خواهدکردمراقبت ازجسمتان به شمااحساس خوبی خواهدبخشید پس به وجودخود احترام بگذارید درغیراین صورت درست مانند این است که به دیگران اجازه داده اید به شما بی احترامی کنند .

من اینجاقصددارم برای شما چندکارمهم را بگویم که برای سلامتی روح وزیباتر شدن ظاهر هرکس مفیدهستندوامیدوارم استفاده کنید.

لازم نیست کاری که برای خودتان صورت می دهید بسیار ویژه یاپرخرج باشد. کتاب روحیه بخشی بخوانید . درحمام درون وان پرازکف غوطه بخورید و حتما هرروز زمانی راتنها به خود اختصاص دهید.چنین فعالیت های لذت بخشی بااینکه کوچکند اما به شما احساس ویژه ای خواهندداد. اگرلازم باشدخودرامجبوربه انجام این کارکنید تا زمانی فرا برسدکه احساس کنیدواقعا شایسته ی این توجه ها ورسیدگی ها هستید. چه بخواهیدیانه آنچه مردم راجع به شما می گویندمی توانداحساس خوب یابدی به شما بدهدپس همیشه سعی کنیددر رابطه ها ودوستیهایتان کسانی یاحداقل کسی رابیابید که بتواندبه شما احساس خوبی بدهد داشتن چنین دوستانی به شمااعتمادبه نفس خواهددادچنین دوستانی آینه ی واقعی شماو سازنده ی عزت نفستان هستند.

بایدهرروز زمانی رایرای تنهایی ورسیدگی به خوداختصاص دهید حتی اگر این زمان تنها ده دقیقه باشد. ازاین اوقات برای توجه به ظاهرتان ویاآرامش بخشیدن به افکارتان باخواندن یک مجله استفاده کنید. اغلب خانم ها باکنار گذاشتن حتی زمانی کوتاه برای خودشان احساس گناه می کنند ولی نباید اینگونه باشید . به زودی درخواهیدیافت که اگربه خودتان نیزتوجه کنید علاقه وتوانایی بیشتری برای رسیدگی به امور دیگر افراد خانواده خواهید داشت .

ازشرهرآنچه موجب می شودکه شما احساس فوق العاده بودن نکنیدخلاص شوید. به سراغ کمدتان رفته وهرچیزی راکه فکرمی کنید موجب می شودراجع به بدنتان تصورخوبی نداشته باشید بیرون بیندازید. به میزآرایشتان نگاهی بیندازید وتمام رنگ های مرده وبی روح را کنار بگذارید. اول سعی کنید روحی لطیف وزیبا داشته باشید اما بعد حتما به ظاهرخوداهمیت بدهید .

اگرمی خواهید هرچه سریع ترجذاب وخوش چهره به نظربرسیدبه مراقبت ازپوست خودهم بپردازید.

اما برای داشتن پوستی شفاف وباطراوت باید ازمحصولات بهداشتی استفاده کنیدکه مناسب پوست شماست.

لازم نیست محصولات گران قیمت تهیه کنید . من دراینجا قصد دارم چند محصول کم هزینه به شما معرفی کنم که خیلی راحت می توانید برای زیبا ترشدن ونگهداری از پوستتان ازآنها استفاده کنید.

به طور کلی سه نوع پوست وجود دارد: خشک و چرب وترکیبی

پوست خشک:

پوست خشک ظاهری خوب بامنافذی ریزدارد. کسانی که پوست خشک دارنداغلب درپوست خوداحساس کشیدگی می کنند وپوستشان برای چروک مستعداست.اگرپوست شماخشک است آن را ازعوامل آسیب زای آب وهوابه ویژه بادهای تند محافظت کنید.

هیچ گاه پوست خودراباصابون پاک نکنید.برای پوست های خشک کافی است که هرروزصبح برای پاک کردن پربی های اضافی مقداری آب به روی چهره بپاشید. ازتونرهای حاوی الکل استفاده نکنید. بهترین تونربرای پوست خشک فرآورده های حاصل ازگیاه هاماملیس است(در داروخانه هاتهیه می شود) . اغلب برای مرطوب ساختن پوست ازیک مرطوب کننده ی غلیظ بهره بگیریدوشب هابرای پاک ساختن پوست وبرداشتن موادآرایشی ازروی چهره باپنبه ی مخصوص آرایش مقداری کلدکرم ملایم به روی پوست بمالید.

پوست چرب :

درپوست چرب منافذ پوست بزرگ وقابل مشاهده اند. بیشترین میزان چربی درمناطقی چون بینی وپیشانی وچانه متمرکزشده است. این نوع پوست مستعدلک وجوش های سرسیاه است . گرچه پاک کردن چربی های اضافی باموادپاک کننده ی قوی وخشن منطقی به نظرمی رسداما این کارچربی پوست رابیشترمی سازد. برای پوست چرب هیچ پاک کننده ای بهترازشیرخشک با آب نیست . این محلول دارای اسیدلاکتیک است.(پوست راشاداب ترمیکندوازبین نمی برد) آب انواع لیمونیزبهترین تونربرای پوست چرب می باشدو ph پوست رادرحدتعادل نگه می دارد. همواره برنامه ی مراقبت ازپوست خودرابایک مرطوب کننده ی بدون روغن به پایان ببرید. گرچه استفاده ازمرطوب کننده برای پوست چرب ضروری بنظر نمی رسد اما حتی اگرپوست بسیارچربی هم داریدبایدهمواره از مرطوب کننده های دورچشم استفاده کنید. بهتراست به جای کرم از ژل دورچشم بهره بگیرید.

پوست ترکیبی :

درچنین پوست هایی دونوع قبلی پوست درچهره دیده می شوند.
اغلب نقاط چرب پوست به شکل طرحی شبیه به تی انگلیسی (پیشانی وبینی وچانه ) بررویچهره وجود دارندوباقی نقاط خشک هستند. اگردارای چنین پوستی هستیدبه خاطر داشته باشیدکه هیچ گاه برای پاک کردن چربی پوست خوداز موادبهداشتی قوی استفاده نکنیدومراقبت ازقسمتهای خشک پوست را ازنظر دورندارید.
برای پاک ساختن پوست ازمحلول شیرخشک درآب استفاده کنید. آب لیمورابه عنوان تونربه روی پیشانی وبینی وچانه بمالیدودرمناطق خشک نیزازمرطوب کننده بهره بگیرید.

واما برای رفع معایبی چون آکنه ولک های موجود درپوست ودرمان مشکلات پوستی می خواهم محصولات وراه های مفید وارزان قیمتی را دراختیارتان بگذارم که چون این موضوع طولانی شد به آن درقسمتی دیگر خواهم پرداخت . برای کسب این اطلاعات درهمین سایت به موضوع : (مشکلات پوستی خود راچگونه راحت تر درمان کنید) مراجعه کنید .

ممنونم از اینکه وقت گذاشتید واین مطلب راخواندیدوامیدوارم مفید واقع شده باشد. لیلی

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اگرمی خواهیدهمیشه زیباتر بنظر برسید چه باید بکنید 1

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
 سپاس شده توسط Armina ، ارمين1 ، پیمان جون ، امیررضاجی ، AmItiSe ، سنیتا ، gharibe ، atoosa033
آگهی
جالب بودخواهرخیلی خوشم امدمیسی.Smile
حتما ازاین مطالب درزندگی استفاده میکنیم
سلام دوستان من امیررضا هستمو13سالمه وبچه ی خیلی خیلی شوخی هستم

......................برای سپاس از دکمه ی سپاس استفاده کنیدBig GrinBig Grin.....................
پاسخ
 سپاس شده توسط پریا2 ، raha8919
واووووووووووووووووووووو

خیلی خوب بود گل کاشتی ایول

هر وقت داشتم میرفتم تولد یا عروسی یا مهمونی و یا بیرون و..............................

ازش استفاده می کنم!!
cof cof
پاسخ
 سپاس شده توسط پریا2
وای بازم مرسی پری جون خیلی مفیده حتما باید این کارها را بکنیم
درسته منم قبول دارم که زنها اینجا زیاد به خودشون اهمیت نمیدن و بیشتر به فکر اطرافیانشون هستند.ولی باید زنهای ایرانی هم بفهمن که برای خودشون بیشتر ارزش قائل بشن وبه خودشون اهمیت بدن :500:
پاسخ
 سپاس شده توسط پریا2
خوب بود عزيزمHeartHeartHeartHeart
پاسخ
 سپاس شده توسط پریا2
ممنونم از این مطلب مفیدت خیلی خوبه منم موافقم که ما زنها باید بیشتر برای خودمون وقت بذاریم و اگه ما واسه خودمون ارزش قائل بشیم دیگرانم برامون ارزش قائل میشن Shy منم پوستم خیلی خشکه باید از مطالبت استفاده کنم
:301: باشه پدرجان نصیحت بسه دیگه خسته شدم من درست بشونیستم:306:
پاسخ
 سپاس شده توسط پریا2
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  هوش مصنوعی باید تصمیمات خود را توضیح دهد!
  شش دلیل که باید قدردان اینشتین باشیم
  انچه جوانان دختران و پسران جوان باید بدانند
  چرا باید ساعت‌هایمان را یک ساعت به جلو بکشیم؟
  چرا باید از دستکش ظرفشویی استفاده کنیم؟ +راهنمای خرید
  برای جلوگیری از آتش گرفتن خانه باید نکاتی را رعایت کرد .
  نکاتی که قبل از ورزش باید رعایت کرد
  چرا باید سحرخیز باشیم؟ + راه های سحرخیز شدن
  5 غذای سالم که حتما باید در رژیم غذایی کودکان باشد
  آنچه باید درباره پدیده ال نینو بدانید

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان