امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

نامه ی کیـــــــــــ♥ــوجونگ به طرفدارای ایرانی♥

doing well and reminded us that we are growing old together! So sweet! Come back soon Kyu! Aaah, I miss this guy so much!

پیام کیو جونگ : زمان طولانی برای دیدن وجود ندارد.....

کیو جونگ پیامی رو در سایت DSP برای طرفدراش گذاشته بود...آخی حتما فکر کرده بعد این مدت ما فراموشش کردیم.......توی پیامش گفت که زیاد نگران نباشین چون ما خوب کار میکنیم و ما رو به یاد بیارین که ما 5تا باهم درحال بزرگشدن هستیم(همون داریم باهم پیر میشیم....)پس شیرینک های من کیو به زودی برمیگرده!آه ه ه !من دلم برای این پسرا تنگ شده...(آره کیو آیی گفتی!!!!!!!)ال.بته فکر کنم قدیمیه اما خیلی باحاله...(ماله سه سال پیش)

خب اینم متن پیام :

Eeyah...It’s been a long time... Really long time...^

Actually, my notebook... Hmm... I went on vacation to LA with Youngsaeng... T

Without any reasons, my notebook... Hard disk spoilt... That’s why!! I took out the old one I had used before and try to use

آه ه ه ه...این مدت واقعا طولانی بوده ....اون هم خیلی طولانی...
درواقع نوت بوک من.. هییم... من در حال مسافرت به لسانجلس هستم ال.بته با یونگ سنگ...هیییییییی
بدون هیچ دلیلی، نوت بوک من(چرا همش میگه نوت بوک من بابا اگه خرابه بگو خرابه دیگه)هارد دیسکت خرابه(آها پس خرابه!!!!)به همین دلیل(فکر کنم شنید چی گفتم)من قدیمی ترینشون روبا خودم آوردم و سعی کردم که استفادش کنم.

It works!! Woah... It’s a little slow but ^^ well, it’s good~~

Well!! Pretties... hmm

Did you put up with the typhoon well? T Because the wind was blowing so strong last night, I didn’t get a wink of sleep... T

I was worrying over the windows and doors... heuk...

Thanks to that, I was able to sleep the whole day today...^^

Is everyone doing good..?!!

Hee all of us are doing well!!!

I know that everyone is worrying about us...^^ But it’s really fine that you don’t have to worry!!

کار کرد!!واو...یکمی سرعتش کمه... اما.. ^_^.باشه خوبه...

خب!!!الان بهتره...هییم...

آیا با گردباد خوبید؟(کدوم گردباد؟!!!!)به دلیل وزش شدید باد در شب گذشته...من یک لحظه ام خوابم نبرد(الهیییییی)

پنجره ها و در درها نگران کننده بود... Heuk
اما خوشبختانه من تمام طول امروز رو خوابیدم... ^_^

آیا همه خوب هستن؟!!!

هی هی همه ی ما خوبیم!

من میدونم که همه ی شما نگران ما هستید...^_^اما همه چیز واقعا خوبه و نیازی نیست که نگران چیزی باشید...

We have always been good Hee ^^ don't you remember?! Our groundless confidence (*a phrase they used when they had their debut stage, shown in m! pick) Hee!!

We will always bravely and confidently go on!!

Because we are getting older, hyungs grew more moustaches... Hee nevertheless, please continue to like us Hee

Maybe my mind is still a high school student!! Hee But... I’m already mid-twenties!

It seems like yesterday that we wore uniform and practiced singing together...^^

Anyways!! School reopened recently right?!! Because holiday ended~~ everyone let’s aja Fighting!!!

Always aja (work hard) while smiling!!! ^^

Everyone knows that even if each of us live enjoyably, there are busy times right?!!

All of us are connected with affinity like this..!! Always live your life enjoyably and happy ^^

Remember that we said to grow old together?! I will add one more! Grow old while smiling together

Us, together^^ He Annyoung~

ما همواره خوب هستیم.هی^_^آیا به یاد نمی آورید؟؟!اساس اعتماد به نفس(آنها این عبارت رو زمانی به کار میبرن که اولین مرحله ی فعالیتشونه)هی^^

ما همیشه شجعانه و با اطمینان پیش خواهیم رفت!

چون ما بزرگتر میشیم،هیونگ داره سیبیل ها ی بیشتری در میآره(ااااااااااا کیو این چه حرفی بودددددددددد!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟)هی هی با این حال لطفاا علاقه ی خود را به ما ادامه بدید.هی^^

شاید عقل من هنوز به اندازه ی دوره ی دانش آموزی ام در دبیرستان باشد!هی^^ اما من در حال حاضر در اواسط بیست سالگی هستم!(تقریبا 3 سال پیش واییییییی )

مثل اینکه همین دیروز بود که ما یونیفرم های خودمون رو میپوشیدیم و آواز خوندن رو تمرین میکردیم...^^

بگذریم!!بازگشایی مدارس به همین زودیاست؟!آخه تعطیلات تموم شده~~همه بیایید تلاش کنیم(LET'S AJA FIGHTING)

همیشه سخت کارکنینajaدرحالی که ل.بخند برل.ب دارین!^^

هرکس میداند که ما هرچقدر با خوشی زندگی کنیم زمان های پرمشغله ای نیز داریم.درسته؟!!

همه ی ما به دنبال این هستیم و به هم وصل شدیم تا زندگی شاد و لذت آنگیزی رو داشته باشیم.!!

به یاد داشته باشید که ما گفتیم که با یکدیگر پیر خواهیم شد(همیشه با هم خواهیم بود.)

همه همراه باهم...^^

هه هه

Annyoung

I know that the night must end...

And that the sun will rise...

And that the sun will rise...

I know that the clouds must clear...

And that the sun will shine...

And that the sun will shine...¢½^^

During my trip to America... I watched the Lion King Musical...this part touched my heart...^^

We smile together. Everyone together...^^

من میدونم که شب باید پایان یابد...

و خورشید طلوع خواهد کرد...

و خورشید طلوع خواهد کرد...

من میدونم که ابر ها باید روشن باشند...

تا خورشید بدرخشد...

¢½^^تا خورشید بدرخشد...^^

در طول سفرم به آمریکا به شیر شاه نگاه کردم این بخش از آهنگ آن قل.ب مرا لمس کرد(منظور ازش خوشم اومد)...^^

همه باهم ل.بخند خواهیم زد...همه باهم...^^
♥♥   ♥♥   ♥♥   ♥♥   ♥♥   ♥♥   ♥♥
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/url]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نامه ی کیـــــــــــ♥ــوجونگ به طرفدارای ایرانی♥ 1 [url=http://upload.tehran98.com/upme/]
پاسخ
 سپاس شده توسط noosha joon ، ×●SomeOne●× ، ツClas$i☪ J☯ ツ ، گل سا2 ، ☆รคђคг★ ، pink apple ، دخمل کره ای
آگهی
اولادرستــــــــــــــــ صحبت کن!Dodgy
دوماهمه طرفداردابل اسن!Angel
سومااونایی که طرفدارشون نیسن عقب مونده ن!
♥♥   ♥♥   ♥♥   ♥♥   ♥♥   ♥♥   ♥♥
[/url]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نامه ی کیـــــــــــ♥ــوجونگ به طرفدارای ایرانی♥ 1 [url=http://upload.tehran98.com/upme/]
پاسخ
 سپاس شده توسط گل سا2 ، pink apple ، secret.girl
(15-03-2014، 20:25)ko*minam نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شما که ایرانی نیستین که طرفدار اون شنقلایین .من در مورد هموطن های گرامیمون میگم که اصلا این کره ای هارو حساب نمیکننDodgy
FALL DOWN SEVEN TIMES STAND UP EIGHT:301:
پاسخ
(15-03-2014، 20:25)ko*minam نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کومینام جون خوئتونارحت نکن این باخودشم درکیره بنده خدا خخخخخخخخخخBig Grin
امتحان ایین نامه داشتم،سرهنگ پرسید:دورزدن کجاممنوعه؟گفتم عالمه رفاقت.......لبخند زدوگفت پیاده شو قبولی
پاسخ
 سپاس شده توسط ko*minam ، ×●SomeOne●× ، گل سا2
(15-03-2014، 22:52)maryam501 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کومینام جون خوئتونارحت نکن این باخودشم درکیره بنده خدا خخخخخخخخخخBig Grin
فک کنم منظور اون دسته سوم ادما هایی که کومینام نام برده افرادی مثل شما هستنBig Grin
FALL DOWN SEVEN TIMES STAND UP EIGHT:301:
پاسخ
دعوا نکنید!
هرکس یه نظری داره
شماهم لطف کن تواین موضوع ها نظر نده که باعث دعوا و کل کل و جر و بحث بشه
.
.
.
میسی صباژونم!Heart
نامه ی کیـــــــــــ♥ــوجونگ به طرفدارای ایرانی♥ 1
Lєσ
پاسخ
 سپاس شده توسط ko*minam ، گل سا2
آگهی
دمش گرم Heart :|
پاسخ
 سپاس شده توسط ×●SomeOne●× ، ko*minam
مرسی!!! 
پاسخ
 سپاس شده توسط ko*minam ، ×●SomeOne●×
سیمین لطفا یس کن و دیگه به بخش آسیایه شرقی نیای...باشه؟!
پاسخ
 سپاس شده توسط ko*minam
آخه چیه این کره ای به تو میرسه؟
من یه فوتبالیستو دوست داشته باشم ، از فوتبالش تقلید میکنم برای آیندم
پاسخ
 سپاس شده توسط ko*minam

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  100 زن زیبای جهان ( 2 ایرانی)
  نامه ی پارک جونگ مین به طرفداران ایرانی
  طرفدارای دابل اس بیان تو یه خبر خیلی خیلی مهم....
  یه خبر داغ و عالی واسه طرفدارای لی مین هو!!!
  20 جمله که طرفدارای
  نامه ی اعضای دابل اس بهم زمانی که گروه از هم پاشیده بود
  بازیگر زن معروف ایرانی در شبکه ماهواره ای +عکس
Heart نامه ی کیم کیوجونگ درتویتر
  نامه ی طرفداران جانگ مین به او به دلیل افسردگی شدید جونگی به خاطر فروپاشی گروه
  بالاخره نامه♥یونگ سنگ♥رسید!

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان