امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

نامه ای از طرف کیو جونگ به مناسبت تولدش

Hello! Hello!~ Kkyak! It has been a long time right?!~^^
Are you Pretties doing well~ 2014.02.24 has already passed and March is approaching!^^
Are you sticking to your new year’s resolution~ are you doing well, I’m missing you and curious (about that).. sob..sob.. I believe (you are) doing well~^^♡ Ah..! I sincerely thank everyone who wished me happy birthday.. I am really touched as I received many well-wishes from lots of countries and including Korea! I really spent (my day) happy/blessed~^^ From pretty dong-saengs~ Sister! And even Aunts! Really thank you each and everyone. A person like me, I am really a person who receives lots of fortune.. Made me feel this once again! I will return this much happiness like this back (to you) as soon as possible! It’s a must!^^ Until the day we meet again, stay healthy! Be happy! Always think positive! And smiling^^ Hope that you will stay well~♡ Pretties~ Bye bye~^^♡

ترجمه: سلام سلام...مدت زمان خیلی زیادی گذشته نه ؟؟شما خوشگلا کاراتونو خوب انجام میدید؟؟؟24 فوریه گذشت و ماه مارچ هم در راهه ... آیا برنامه ریزی های سال جدیدتون رو تا حالا درست و خوب انجام دادید؟؟
کارتونو خوب انجام میدید؟؟؟دلم براتون تنگ شده بودو در موردش کنجکاو بودم...
خب خب من باور میکنم که شما کاراتونو خوب انجام میدید...
من صادقانه از همه کسایی که تولدمو بهم تبریک گفتن ممنونم ...
خیلی تحت تاثیر قرار گرفتم وقتی آرزوهای خوب همتون رو برای خودم از خیلی کشورای دیگه و همین طور کره دریافت کردم...من واقعا" روز خودم رو با خوشحالی سپری کردم...از خواهرای خوشگل بزرگتر از خودم و حتی خاله هااا(عمه ها) Smile) ...واقعا" از هر کدومتون تک به تک ممنونم ...شخصی مثل من، شانس و اقبال خیلی زیادی رو بدست آورده...یبار دیگه باعث شد این احساس رو داشته باشم ...من بازم کاری میکنم تا این خوشحالی دوباره برگرده هر چه زودتر که امکانش هست ...این حتما" یه اجباره!!...^^ ...تا روزی که دوباره همدیگه رو ببینیم سلامت بمونید ...خوشحال باشید ...مثبت فکر کنید همیشه ...و لبخند بزنید!!.....امیدوارم همه شما خوب بمونیــــــــــــــــد ...خوشگلااااااااا...بای بایییییییییییییییییی...................

پاسخ
 سپاس شده توسط S H A Y A N ، ko*minam ، ×●SomeOne●× ، pardis! ، sana333a ، pink apple ، perfect g ، tangled brave
آگهی
ممنون
Calming love is like the sun after raine Heart
پاسخ
 سپاس شده توسط ツClas$i☪ J☯ ツ ، ×●SomeOne●× ، pink apple
هلن جونم مرررررررررررررررسیHeart
♥♥   ♥♥   ♥♥   ♥♥   ♥♥   ♥♥   ♥♥
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/url]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نامه ای از طرف کیو جونگ به مناسبت تولدش 1 [url=http://upload.tehran98.com/upme/]
پاسخ
 سپاس شده توسط ツClas$i☪ J☯ ツ ، pink apple
میسی هلن
یک رنگ که باشی زود چشمشان را می زنی خسته می شوند از رنگ تکراریت این روز ها دوره ی رنگین کمان هاست!!
نامه ای از طرف کیو جونگ به مناسبت تولدش 1
پاسخ
 سپاس شده توسط ツClas$i☪ J☯ ツ
مرسیBlushBlush
دست خودت نبود عزیزم..... قلبت زیر نافت بود.....
Angry
پاسخ
این خوشگلاااااااااااااا گفتنش منوکشته!
له کرده اصن!Big GrinBig GrinBig Grin
♥♥   ♥♥   ♥♥   ♥♥   ♥♥   ♥♥   ♥♥
[/url]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نامه ای از طرف کیو جونگ به مناسبت تولدش 1 [url=http://upload.tehran98.com/upme/]
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  |عکس های لی جونگ سو|
  بیو گرافی لی جونگ سوک
  عکس ها ی سریال بوسه شیطنت امیز با بازیگری کیم هیون جونگ همراه خلاصه
  اعتراف باحال ♥هیون جونگ♥
  مطالب خواندنی از زندگی سونگ جونگ کی!
  بیوگرافی جونگ یونگ هوا + عکس از گروهشون
  یه عالمه عکس خوشگل از کیم هیون جونگ لیدر گروه ss501 !!!
  عکس عشقم♥♥ جونگ ایل وو♥♥
  دختر مورد علاقه ی پارک جونگ مین...
  نامه ی پارک جونگ مین به طرفداران ایرانی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان