امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

تولد پسربچه‌ای بدون چشم !!+ تصاویر

به گزارش تک ناز به نقل از مهر، مارا وانی جانگ از زمانی که هشت ماهه بود نور چراغ قوه را به سمت چپ صورت خود جایی که می بایست چشم چپ وی قرار بگیرد می گرفت.

اکنون پزشکان در چین کشف کرده اند که این کودک زیر پوست خود یک چشم دارد اما انجام عمل جراحی برای بیرون آوردن چشم وی به شدت حساس است.

تولد پسربچه‌ای بدون چشم !!+ تصاویر 1

والدین این کودک هنگامی که فرزند خود را پس از تولد بدون چشم یافتند بسیار ناراحت و نگران شدند، صورت کودک به نحوی است که درجایی که قرار است چشمها قرار داشته باشد یک پوست صاف و هموار قرار گرفته است.

پدر و مادر این کودک که هر دو ۲۶ ساله هستند فرزند خود را از یک روستای کوچک به یک بیمارستان در ارومچی در استان شین جیانگ چین منتقل کرده اند تا با اندک امیدی که پزشکان این بیمارستان به آنها داده اند فرزند خود را تحت درمان قرار دهند.

براساس گزارش دیلی میل، پزشکان به آنها گفته اند که علت این که پسر آنها به نور علاقمند است این است که وی در حقیقت دارای یک چشم در طرف چپ صورت خود است اما پوست روی صورت چشم وی را پوشانده است.

پزشکان در چین دریافتند که این کودک دارای چشم چپ بوده اما پوست صورت روی آن را پوشانده است

کارشناسان این بیمارستان اظهار داشتند که این کودک برای انجام عمل جراحی آماده نیست چرا که چشمهای وی بدون عدسی هستند. حتی اگر این جراحی کره چشم چپ وی را مشخص کند وی نمی تواند چیزی ببیند.

پزشکان اظهار داشتند که زمانی که وی ۱۶ ساله شد می توانند عمل نصب چشم مصنوعی را برای وی انجام دهند.

والدین ناامید ماراوانی جانگ به امید یافتن کمک به بیمارستانی در ارومچی مراجعه کردند و پزشکان این بیمارستان در چین به آنها امیدواری دادند که زمانی که فرزند آنها ۱۶ ساله شود می تواند تحت عمل جراحی چشم مصنوعی قرار بگیرد

پاسخ
 سپاس شده توسط zeinab ، fati sheyton ، Deltang ، Tina.t.t ، AmItiSe ، Bahador1 ، ÐeaÐ GiЯl ، armita3 ، **MOHAMMAD** ، The Ginkel ، Hengame Plang ، ALA ، orkideh ، LIGHT ، emo kiss ، fat.k ، MINA JOON ، Apathetic ، Amir BF ، غروب ، mehrasa2012 ، anashid ، بهنام0241 ، T N T ، MissLone ، ♥TARANNOM♥ ، -_- kimiya ، Albert wesker ، hasti .... ، سوچلا ، hamed_Jon ، ★MoRpHeUsS★ ، armin.r ، سارا10 ، tara89 ، nilo0far ، ...elham... ، *setare* ، šhεïdα ، ILOVE YOU JUSTIN ، b-a-h-a-r ، shany ، رزمی کار ، تیانا ، feletcher
آگهی
اخهConfused
دنیا زیباست وتا وقتی هستی لذت ببر قدر این زیبای را بدونHeartSmile
پاسخ
 سپاس شده توسط zeinab ، The Ginkel ، امیررضا* ، شیدا18 ، @_.).paya.(._@ ، šhεïdα
بیچاره
مرسی
امروز معلم عشق گفت : دو خط موازی هیچگاه به هم نمیرسند ! مگر اینکه یکی از آنها خود را بشکند . گفتم : من خودم را شکستم پس چرا به او نرسیدم ؟ لبخند تلخی زد و گفت : شاید او هم به سوی خط دیگری شکسته باشد ..Sadcrying
پاسخ
 سپاس شده توسط The Ginkel ، امیررضا*
جالبه
پاسخ
 سپاس شده توسط امیررضا* ، šhεïdα
آخی بیچاره این بچه مر30HeartHeart
“منی” که کنارش “تو” نباشی ، “تومنی” نمی ارزد . . .
پاسخ
اخییی Undecided مرسیHeartHeart
عجب روزگاریه ، دل ماله منه ، تو سینه ی منه ، اما واسه تو می تپه !
خاطره را به دست قلبم می سپارم که با تپش آن هر لحظه به یاد تو باشمBlush:Laie_23:
پاسخ
آگهی
انشالا خدا شفاش بده:ggr:735
ساعتها زیر دوش به کاشی های حمام خیره می شوی ! غذایت را سرد می خوری ! ناهار ها نصفه شب ، صبحانه را شام ! لباسهایت دیگر به تو نمی آیند، همه را قیچی می زنی ! ساعتها به یک آهنگ تکراری گوش می کنی و هیچ وقت آهنگ را حفظ نمی شوی ! شبها علامت سوالهای فکرت را می شمری تا خوابت ببرد ! تنهائی از تو آدمی میسازد که دیگر شبیه آدم نیست ، روزهای من اینگونه و شبهایم اصلاً نمیگذرد . . .
پاسخ
بیچارهcryingcrying
پاسخ
cryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingاخه دلم براش مسوزه cryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcrying:229::229::229::229::229::229::229::229::229::229::229::229::229::229::229:
پاسخ
 سپاس شده توسط امیررضا* ، mehrasa2012 ، šhεïdα
کو تا وقتی 16 سالش بشه!!! خدا شفاش بدهSad[/php]
کودکی ام را دوست دارمHeart روزهایی که به جای دلم زانوهایم زخم بود...
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان