امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

شروع مدارس و......

اه خیییییییییییلی گندهAngryAngryAngryAngry

ﻫﻤﯿﺸﻪ ﺑﻬﻢ ﻣﯿﮕﻔﺖ : ﺯﻧﺪﮔﯿــــــﻤﯽ …

ﻭﻗﺘﯽ ﺭﻓﺖ ﺑﻬﺶ ﮔﻔﺘﻢ : ﻣﮕﻪ ﻣﻦ ﺯﻧﺪﮔﯿــــﺖ ﻧﺒﻮﺩﻡ ؟
ﺟﻮﺍﺏ ﺩﺍﺩ : ﺁﺩﻡ ﺑﺮﺍﯼ ﺭﺳﯿﺪﻥ ﺑﻪ ﻋﺸــــﻘﺶ ﺑﺎﯾﺪ ﺍﺯ ﺯﻧﺪﮔــــﯿﺶ ﺑﮕﺬﺭ
ﻩ !
پاسخ
آگهی
Madrese ro doos daram vali emsal asan dars mars tatil boood norooz hichi nakhondamcryingcryingcrying
پاسخ
مدرسه تنها چیزه خوبی ک داره زنگ تفریحه!Big Grin
ماکه قراره پروانه شیم بزا

دنیاتامیخوادپیله کنه!!!!!
پاسخ
بدم میاددددcrying
پاسخ
(02-04-2014، 22:45)jojooooooo21 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Madrese ro doos daram vali emsal asan dars mars tatil boood norooz hichi nakhondamcryingcryingcrying
اکشال نداره منم توی نوروز درس مرس را تعطیل کردم الان هم فک میکنم یادم رفتهBlushBlush
 x Better To Hurt by true than comofort by the lie x
پاسخ
خب مدرسه به نظر من اگه درسای : عربی / زیست / ادبیات / زبان فارسی / و این درسای عمومی رو نداشت خیلی بهتر بود و تازه بیشترم بهمون خوش میگذشت نه که این درسایی که گفتم سخته ولی در کل مضغرفن ولی اگه فقط ریاضی و هندسه و فیزیک داشت اونوقت دیگه ته عشقو حال بود Smile
پاسخ
آگهی
(02-04-2014، 23:40)khooroos نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خب مدرسه به نظر من اگه درسای : عربی / زیست / ادبیات / زبان فارسی / و این درسای عمومی رو نداشت خیلی بهتر بود و تازه بیشترم بهمون خوش میگذشت نه که این درسایی که گفتم سخته ولی در کل مضغرفن ولی اگه فقط ریاضی و هندسه و فیزیک داشت اونوقت دیگه ته عشقو حال بود Smile
باهات موافقم!Smile
پاسخ
(02-04-2014، 23:35)amirhosein92 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-04-2014، 22:45)jojooooooo21 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اکشال نداره منم توی نوروز درس مرس را تعطیل کردم الان هم فک میکنم یادم رفتهBlushBlush

Tohanoz bache hasti man dovom dabirstanam nakhonam badbakht mishamcryingcrying
پاسخ
(02-04-2014، 23:46)jojooooooo21 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-04-2014، 23:35)amirhosein92 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Tohanoz bache hasti man dovom dabirstanam nakhonam badbakht mishamcryingcrying
شما مشکلی داری؟؟
پاسخ
من مدرسه رو دوست دارم چئن تو خونه واقعا دیوونه میشم ولی تو مدرسه سرگرمم و پیش بهترین دوستامم. ولیصبح ها ساعت شیش بیدار شدن خیلی زور داره به خدا. ولی واقعا وایبه روزی که حوصله ی درس و مشق رو نداشته باشی و یه امتحان مضخرف داشته باشی و یک نمره ی مضخرف بگیریSad:cool:Big GrinTongueSmile
مرسیTongue
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  متهم اصلی تجاوز به کودکان در مدارس کیست؟
  داره شروع میشهههههه جلوشو بگیرید نیاد زمانو نگه دارید باوا
  saja.medu.irسامانه ثبت نام مدارس شاهد 99-1400
  راهنمایی شروع بازی
  تصاویری غم انگیز از بعضی مدارس ایران
  قصه آتش و آتش بازی از کجا شروع شد؟
Thumbs Up عکس هایی دیدنی و بامزه از سرویس مدارس در ژاپن
  ترول بازگشایی مدارس و اول مهر
  لیست نخبگان ایرانی در مدارس
  شروع ثبت نام در جام خلیج فارس ( online.iranpgc.ir )

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان