امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

کاسیاس:یک سیلی به بوسکتس میزنم!

Shocked 
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://mr90.ir/files/clans/news/f8548d450d3c2e5f6c847a3de0748b8d.jpg

کاسیاس: هریک "سیلی" به بوسکتس می زنم
ایکر کاسیاس قول داده است به خاطر لگدی که بوسکتس به صورت پپه زد به او یک "سیلی" بزند!

به گزارش شبکه اطلاع رسانی دانابوسکتس در دیدار رئال مادرید برابر بارسلونا که به باخت 3-4 کهکشانی ها منجر شد با کفش روی صورت پپه رفته بود.
کاسیاس در مورد این صحنه گفت:«این عکس به تنهایی با شما صحبت می کند. پپه از حمایت کامل هم تیمی هایش برخوردار است. من قصد ندارم وارد جزئیات شوم. لحظه ی عصبانی کننده ای بود. از نظر من رفتار بوسکتس در این بازی خیلی بد بود. هر وقت بوسکتس را ببینم به او یک سیلی خواهم زد.»
کاسیاس فقط در بازی های رئال در کوپادل ری و لیگ قهرمانان به میدان رفته است. او در مورد رقابتش با دیگو لوپس گفت:«این سوال خیلی خسته کننده شده است. هر بازیکنی که مربی تصمیم بگیرد باید به میدان برود، می رود. دیگو لوپس شایسته ی حمایت هم تیمی هایش است او لالیگا را آغاز کرده و باید آن را به پایان برساند. من تمرین می کنم و رقابت می کنم. این مساله برای تیممان بهتر است.»
«دیگو لوپس می تواند دروازه بان تیم ملی باشد. بیسنته اعتمادش را به او نشان داده است. حالا این مربی است که تصمیم می گیرد. از زمانی که والدس مصدوم شده دل بوسکه دروازه بانان زیادی را زیر نظر قرار داده و بهترین تصمیم را خواهد گرفت.»
او همچنین گفت تیمش نباید در دیدار با سوسیه داد شکست بخورد:«ما اجازه ی لغزش نداریم. برای ما مهم است قهرمان شویم و باید این سه امتیاز را بگیریم و منتظر دیدار های دیگر باشیم. اگر برنده نشویم ادامه ی لیگ برایمان بسیار سخت خواهد بود.»
وی در مورد بازی نکردن رونالدو نیز گفت:«فکر نمی کنم در لالیگا آنچلوتی به کسی استراحت بدهد. این تصمیم به این خاطر گرفته شده چون رونالدو مصدوم است. او در پنج سالی که در تیم ما به میدان رفته عالی بوده است و باید برای بازی های بعد کاملا آماده شود.»
کاسیاس:یک سیلی به بوسکتس میزنم! 1
پاسخ
 سپاس شده توسط mahdi1441 ، ~× like nOboDy ×~ ، AuTuMn ، سپهر A ، امیررضا*
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  لقب جالب کاسیاس به زیدان پس از صعود (عکس)
  بازگشت ایکر کاسیاس در شب قهرمانی پورتو (عکس)
  کیه‌لینی: حق بالوتلی بود سیلی بخورد!
  خاطره ترسناک و تلخی که برای کاسیاس زنده شد
  کاسیاس: پس از ۱۱ ماه و ۱۴ روز کاری که دوست دارم را انجام نداده‌ام
  بازنشتگی کاسیاس
  به بهانه رویارویی کاسیاس و حقیقی
  بوسکتس نام سه الگوی فوتبالی خودش را فاش کرد
  ژاوی: اینیستا یک "هنرمند" و بوسکتس بازیکنی "کامل" است
  کاسیاس: دوست دارم در مقابل رئال بازی کنم

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان