انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: ıllı گــفـتــــگـوےِ آزاد ıllı 135
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(04-06-2014، 11:11)First Star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سارا من میمیرم cry girl

میخوام عکسشو ببینم cry girl

گفتم ک عکسشو گذاشته ، بدو پیدا کن ببین -_-

ایسان ؟ ببخش دیر ج دادم ..
اره بیا عزیزم ^_^
(04-06-2014، 11:06)Thief نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(04-06-2014، 11:05)آتوسا(1) نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(04-06-2014، 11:01)Thief نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(04-06-2014، 10:59)آتوسا(1) نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(04-06-2014، 10:55)Thief نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ممنون البته دانستی ها هم هست که احتمالش کم هستش
دانستنیها؟o-o
میترا و آریا اونجا نویسندشن
شانست کمه
برو جایی که هیچ کس توش فعال نیستش تا شانست زیادشه.
پس می رم تویموبایل پیش به سوی انجمن موبایل
حالا مجبوری3بخش انتخاب کنی؟
راستش نمی دونم ولی تمام تلاشم رو می کنم تا توی این سه بخش انتخاب شم تو بازی و معرفی نقد بازی که هستم ولی باید سعی کنم تا توی معرفی گوشی هم بشم بازم ممنون
اینو گفتم چون کارت سخت میشه
فکرشو بکن مدیرشی و 3تا بخش مدیریت کردن کارسختیه
(04-06-2014، 11:13)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(04-06-2014، 11:10)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(04-06-2014، 11:09)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(04-06-2014، 11:08)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
مرضی میدونی مهرزاد چند کیلوئه ؟ :|

:|||||

ن :| چطور؟ :|
هیکل برات مُهم نی ؟ :|

واس همین میگم عکسشو بزاره :| !

(04-06-2014، 11:12)✯مهرزاد✯ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(04-06-2014، 11:08)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
 49 :|

باید 10 کیلو وزن کم کنی :||||||| !

زیاده -_-

وگرنه طلاق میگیرم :||||||| !

هـووویییی مهرزاد به یکی از شرایطم عمل نکردی >_< جیغغغغغ >_<
من همینطوری لاغرم 10 کیلو کم کنم هیچی ازم نمیمونه :|
(04-06-2014، 11:17)✯مهرزاد✯ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(04-06-2014، 11:13)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(04-06-2014، 11:10)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(04-06-2014، 11:09)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

:|||||

ن :| چطور؟ :|
هیکل برات مُهم نی ؟ :|

(04-06-2014، 11:12)✯مهرزاد✯ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

باید 10 کیلو وزن کم کنی :||||||| !

زیاده -_-

وگرنه طلاق میگیرم :||||||| !

هـووویییی مهرزاد به یکی از شرایطم عمل نکردی >_< جیغغغغغ >_<
من همینطوری لاغرم 10 کیلو کم کنم هیچی ازم نمیمونه :|

اشکال نداره :|
(04-06-2014، 11:14)Magical Girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(04-06-2014، 11:11)First Star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سارا من میمیرم cry girl

میخوام عکسشو ببینم cry girl

گفتم ک عکسشو گذاشته ، بدو پیدا کن ببین -_-

ایسان ؟ ببخش دیر ج دادم ..
اره بیا عزیزم ^_^

من کل صفحه هارو گشتم نیس cry girl

بگم عکسشو بهم نشون بده ؟! :|
سارا امروز چه دلیلی داری -_- ¿¿ :-)
(04-06-2014، 11:11)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
همون موقعی ک گذاشتی دو دیقه نشد برداشتی :|

عرفانم گُف هرکی آیسانو ندیده من آپلود میکنم میدم بش :||||||

عرفان عکسمو بت نشون داده ؟ :|

[ -> ]

هعیی رضا از تو لاغر تره :|

[ -> ]
نع آیسان :|

خواستم بگم منظورم اون موقع بود -_-
  اگه نفر قبلیت یهو بیفته تو بغلت چیکار میکنی ؟؟ 

mikhoramesh !!!

جییییییییییغ .___.
:| .. مهرزاد عکستو ببینم ؟