انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: ıllı گــفـتــــگـوےِ آزاد ıllı 135
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(04-06-2014، 18:48)✯مهرزاد✯ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(04-06-2014، 18:46)یونی سوان نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(04-06-2014، 18:45)بی ریا67 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بی تربییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی​ییییییییییییییییییییییییییییت

میرم پشت سرمم نیگا نمیکنم

اینم بگم بعد برم. پررررررررررررررررررررررررررررو

چی با منی?????
اسمتو میبینم هوس میکنم برم دوباره کتاب دمونتارو بخونم :|

خوب پس من هی بیام جلوت
یه سوال!
اینجا کسی میدونه سلام ینی چییی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
(04-06-2014، 18:51)MeTaL GiRl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
یه سوال!
اینجا کسی میدونه سلام ینی چییی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

خوردنیه ؟ :|
(04-06-2014، 18:49)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(04-06-2014، 18:48)Jastin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
هاع ؟

شما ؟

ایمان نداریم اینجـآ که اشتباه اومدی اقــا ..

یه لحظه صبر کن . . .

ایسـان مومن زاده ؟؟

:| ! ..

مومن زاده ؟

نَ نَ من مومن زاده نیستم یکم بیشتر فک کن اقای محترم -_- !

شـپَـل ... هنوز الزایمر نگرفتم ... طالب زاده بودی مومن زاده بود ..

تو کلووب نوشته بودی طالب زاده یا نمیدونم و...
(04-06-2014، 18:50)Jastin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(04-06-2014، 18:44)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(04-06-2014، 18:41)Jastin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(04-06-2014، 18:35)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
شلوغ شد ._.

خرمگس ..
"(-__-)"

خودتی :|
"(-__-)"

پـارسـآل دوست امسـال دختـرع همسـایه ..!!!!..

[-___-]
:»»««:

پارسال دوست امسال پسر همسایه ..!!..
[-___-]
سلام عربیه
درود بگید
البته همون سلام و های بهترنConfused
(04-06-2014، 18:50)✯مهرزاد✯ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(04-06-2014، 18:48)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
مهرزود بلیط گرفتی ؟ :|

من فردا باید کیش باشما -_-
اری گرفتم.. :|

تو کی رفتی ؟ :|

از اون موقع داری چت میکنی -_-
(04-06-2014، 18:53)Jastin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
شـپَـل ... هنوز الزایمر نگرفتم ... طالب زاده بودی مومن زاده بود ..

تو کلووب نوشته بودی طالب زاده یا نمیدونم و...

شوپول :| من اصن فامیلی ننوشته بودم خنگول -_-

فامیلیم شبیه تو بود .. تو صفایی نمیدونم چیچی بودی من صفا هستم ..

اون فامیلیم الکی بود ! :|

صد بار هم بت گفته بودم آلزایمر گرفتی برادر من سفسته صفسته ثفصته ثفسته صفثه سفثه [ حالا ممکنه درست نباشه اصن چیزی که دارم میگم :| ] نساز :| !
(04-06-2014، 18:54)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(04-06-2014، 18:50)Jastin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(04-06-2014، 18:44)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(04-06-2014، 18:41)Jastin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(04-06-2014، 18:35)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
شلوغ شد ._.

خرمگس ..
"(-__-)"

خودتی :|
"(-__-)"

پـارسـآل دوست امسـال دختـرع همسـایه ..!!!!..

[-___-]

پارسال دوست امسال پسر همسایه ..!!..
[-___-]

شگفـتـا !

بـای اُل .. ایسـان فعلـا // چند دقیقه دیگه میـام .
(04-06-2014، 18:55)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(04-06-2014، 18:50)✯مهرزاد✯ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(04-06-2014، 18:48)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
مهرزود بلیط گرفتی ؟ :|

من فردا باید کیش باشما -_-
اری گرفتم.. :|

تو کی رفتی ؟ :|

از اون موقع داری چت میکنی -_-
قرن 21 ایم -_-
اینترنتی سفارش دادم :|