انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: ıllı گــفـتــــگـوےِ آزاد ıllı 135
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(04-06-2014، 14:59)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(04-06-2014، 14:56)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(04-06-2014، 14:54)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(04-06-2014، 14:51)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(04-06-2014، 14:49)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

میخوام بفروشمت به وهابی ها!

مهرزود نمیزاره cry girlcry girl

اون خودش وهابیه! خوش حال میشه به فرقش کمک کنه!

فک نکن میتونی شوورمو خراب کنی -_- !

من خامِ حرفایه تو نمیشم :|

منو منصرف کردی از مخ زدنه مهدی cry girlcry girl

به جای اینکارا یه شوهر صالح پیدا کن ‏‎_-_‎

مهرزاد خوبه ( ._.) !!
(04-06-2014، 14:58)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(04-06-2014، 14:56)SomeOne × نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(04-06-2014، 14:47)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(04-06-2014، 14:44)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(04-06-2014، 14:41)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
عجب شماها ننه بابایه بدی هستین :|

من  فرار میکنم از خونه :|

با میخ طویله می چسبونمت به دیوار!

فک کردی نمیدونم منو از پرورشگا  آوردی و گفتی من دخدرتم ؟cry girlcry girlcry girl

منو از تو جوب پیدا کردیcry girlcry girlcry girl

تا کی میخوای انکار کنی ؟cry girlcry girl
الانم میترسی لو بری منو تو خونه حبس کردی cry girlcry girl
بلاخره از پرورشگاه اوردتت یا از تو جوب ؟ :|
من تو جوب بودم cry girl

از تو جوب پیدام کردن بردن پرورشگـآcry girl بعدش این یارو اومد منو برد خونشون و گُف تو دخدر واقعی منی cry girlcry girlcry girl

تا کی انکار ؟cry girlcry girlcry girlcry girl
خدایا ..!! :|

پدرش یه چی میگه اینم یه چی .__.

من بــرم ..

خوش باشین ..

فعلا ..
(04-06-2014، 14:58)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(04-06-2014، 14:56)SomeOne × نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(04-06-2014، 14:47)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(04-06-2014، 14:44)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(04-06-2014، 14:41)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
عجب شماها ننه بابایه بدی هستین :|

من  فرار میکنم از خونه :|

فک کردی نمیدونم منو از پرورشگا  آوردی و گفتی من دخدرتم ؟cry girlcry girlcry girl

من تو جوب بودم cry girl

از تو جوب پیدام کردن بردن پرورشگـآcry girl بعدش این یارو اومد منو برد خونشون و گُف تو دخدر واقعی منی cry girlcry girlcry girl

واسه همینه همیشه بو جوب میدی؟!
رُز .. من ب تو افتـخآر میکنم .. (:

من خدافس ..
(04-06-2014، 15:01)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(04-06-2014، 14:57)SomeOne × نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(04-06-2014، 14:55)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
رز دقت کردی سپاسامون چه قدر نزدیک به همه؟ وجه تفاهم ‏o_o

35 تا فاصله Angel

ببین تقصیره مرضه._. اون داره مارو از هم دور می کنه>__<

من چیکار کردم ؟cry girlcry girl
همیشه میندازه تقصیره منه بدبخcry2:493::493::493::493:

همیشه مورد ظلم واقع میشمp336p336
سپاس Angel

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=115231&pid=1961312#pid1961312
(04-06-2014، 15:03)Magical Girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
رُز .. من ب تو افتـخآر میکنم .. (:

من خدافس ..

واقعا ؟ *^__^*

چرا ؟ O_o

خدافظی فدات ^_^
._. خـُدآفـــــــس ×
(04-06-2014، 15:04)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(04-06-2014، 15:01)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(04-06-2014، 14:57)SomeOne × نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(04-06-2014، 14:55)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
رز دقت کردی سپاسامون چه قدر نزدیک به همه؟ وجه تفاهم ‏o_o

35 تا فاصله Angel

ببین تقصیره مرضه._. اون داره مارو از هم دور می کنه>__<

من چیکار کردم ؟cry girlcry girl
همیشه میندازه تقصیره منه بدبخcry2:493::493::493::493:

همیشه مورد ظلم واقع میشمp336p336

پس من دارم سپاسامو زیاد می کنم که از رز دور بشم؟ ‏cry2
(04-06-2014، 15:03)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]

من تو جوب بودم cry girl

واسه همینه همیشه بو جوب میدی؟!

خیلی خـری -_- :||||

حقته همینجا جلو زنت هرچی فوشه رکیکه بدم بت -_- :|