انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: ıllı گــفـتــــگـوےِ آزاد ıllı 135
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(03-06-2014، 20:36)Magical Girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نورا نورا >_<

بخاطر تو اومدم ._.
بگو چی شد ..

هیچی ._.

داشتم خدافسی میکردم گفت نرو ^____^
عاقا یکم از این شکستای عشقی که به آرمین 2afm میزنین یه کمشم به امید جهان و حامد پهلان بزنین :||
قدمم نحس بود T_T
مرضیه نرو یکم بعد باهم میریم ._.
(03-06-2014، 20:38)frost نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(03-06-2014، 20:36)First Star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
باو مرضی گفدم که الان نمیشه :|

با بقیه میحرفی فقد به من نمیگی ..-_-

خدافس

قضیش تولانیه قول میدم فردا بت بگم
با کی؟یارو ؟! :|
کگه داشتی باش میحرفیدی ؟ بعد اعترافی چیزی نکرد ؟ وااای،بیا پ.خ .. راسی ! ا؟ن درخواستمو قبول میکنی؟ ._.
(03-06-2014، 20:40)First Star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(03-06-2014، 20:38)frost نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(03-06-2014، 20:36)First Star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
باو مرضی گفدم که الان نمیشه :|

با بقیه میحرفی فقد به من نمیگی ..-_-

خدافس

قضیش تولانیه قول میدم فردا بت بگم

باشه/:

رضا مُردی؟؟؟

سارای عــ*ــن-_-
چرا من عن شدم باز ؟ من چ کردم ؟ ._.
سارا به جون خودم نمیتونم بیام پ.خ ..

فردا بهت عکس رو نشون میدم

پسردایی فضولم تازه سواد یاد گرفته الان کنارمه هرچی مینویسم میخونه