انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: مشکلات بازی ها
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
سلام تو بازي تخته قبل اينكه ي مدت بسته بشه ميتونستيم پايين پيام بذاريم اما الان نميشه فقط افرادي كه بعنوان مهمان ميان ميتونند پيام بذارند ما نه. چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
نقل قول: سلام تو بازي تخته قبل اينكه ي مدت بسته بشه ميتونستيم پايين پيام بذاريم اما الان نميشه فقط افرادي كه بعنوان مهمان ميان ميتونند پيام بذارند ما نه. چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

درود
پایین بازی ها رو میگی!؟
در گذشته می شد پیام گذاشت ولی اکنون هیچکس نمی تونه پیام بذاره چون این امکان ورداشته شده  و خدا می دونه کی درست بشه دوباره.
پس چرا من میتونم؟
خوب صابر درست کرده ولی ندا ندادهDodgy

درسته. باید با نامتون توی سایت بازی وارد بشید تا بتونیم پیام بذارید.
(10-08-2013، 17:57)فرید_رومل نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نقل قول: سلام تو بازي تخته قبل اينكه ي مدت بسته بشه ميتونستيم پايين پيام بذاريم اما الان نميشه فقط افرادي كه بعنوان مهمان ميان ميتونند پيام بذارند ما نه. چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

درود
پایین بازی ها رو میگی!؟
در گذشته می شد پیام گذاشت ولی اکنون هیچکس نمی تونه پیام بذاره چون این امکان ورداشته شده  و خدا می دونه کی درست بشه دوباره.
ممنون اما چرا افرادي كه بعنوان مهمان ميان ميتونند پايين صفحه بازي پيام بذارند؟ تو بعضي از سايتها صفحه بازيهاش كنار تنضيماتش يك گزينه هست كه دو نفر مشغول بازي ميتونند از طريق اون با هم چت كنند  اگه شما هم اين امكان رو تو صفحه تخته بذاريد ممنون ميشم. مرسي از سايت خوبتون
نقل قول: ممنون اما چرا افرادي كه بعنوان مهمان ميان ميتونند پايين صفحه بازي پيام بذارند؟ تو بعضي از سايتها صفحه بازيهاش كنار تنضيماتش يك گزينه هست كه دو نفر مشغول بازي ميتونند از طريق اون با هم چت كنند  اگه شما هم اين امكان رو تو صفحه تخته بذاريد ممنون ميشم. مرسي از سايت خوبتون

خوب کلا یک تغییری که کرده این جوریه که چه کسی که نام نویسی کرده چه کسی که نام نویسی نکرده مانند یک مهمان می تونه دیدگاه گذاری بکنه

شماری از بازی ها خودوشن چت دارن. ما هم چت جدا داشتیم ولی برداشتیم چون توش خیلی درگیری و مزاحمت ها دیده می شد
سلام بنده يكي از كاربران فعال شما بودم كه بيشتر هم مي اودم بزاي بازي تخته. امروز با يكي از كاربران بي تربيت بحث كردم بعد يك نفر كه نوشته بود مديريت سايت مداخله كرد وچون جوابشو دادم پسورد بازي منو هك كرده و هر حرف بي ربطي از قول من تو صفحه بازي مينويسه چرا افرادي كه خاين هستند و از پسورد ديگران سو استفاده ميكنند مدير ميذاريد؟مطمين باشيد اينكار به ضرر شما خواهد بود. با سپاس
(26-09-2013، 16:28)dm.masoud نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلام بنده يكي از كاربران فعال شما بودم كه بيشتر هم مي اودم بزاي بازي تخته. امروز با يكي از كاربران بي تربيت بحث كردم بعد يك نفر كه نوشته بود مديريت سايت مداخله كرد وچون جوابشو دادم پسورد بازي منو هك كرده و هر حرف بي ربطي از قول من تو صفحه بازي مينويسه چرا افرادي كه خاين هستند و از پسورد ديگران سو استفاده ميكنند مدير ميذاريد؟مطمين باشيد اينكار به ضرر شما خواهد بود. با سپاس

سلام.من هم این یارو رو دیدم.بابا اون مدیر نیست.خودشو جای مدیر ها جا زده!شما هم نباید تو بخش نظرات حرف بزنی.اینو بدون.خیالت راحت
شما که نباید باور کنی!

کاری نداره خوب یکی مدیرر نیست نامشو میزنی مدیریت و بعدش هر چی خواست میگ!

الان کسی شما رو Hک کرده؟
نه بابا کسی هکش نکرده..منم این یارو رو دیدم.همه هم باور میکنن
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16