انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: مشکلات بازی ها
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
کدوم پوکر؟
لطفا اسمش یا لینکش رو بزارید.
سلام تو بازی انلاین گلوله های بد جنس :میگه باید فلش پلیر داشته باشید من هر چی فلش پلیر دانلود ونصب میکنم دوباره اون خطا را میدهExclamation
(05-12-2014، 11:05)ali699 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلام تو بازی انلاین گلوله های بد جنس :میگه باید فلش پلیر داشته باشید من هر چی فلش پلیر دانلود ونصب میکنم دوباره اون خطا را میدهExclamation
ما چنین بازی نداریم.
اسمش رو کپی کنید اینجا یا آدرس صفحه رو..
ببخشید یک دقیقه پیش تو برترین بازی ها گذاشته بودین :حالا هر چی میگردم نیست
اها بفرماییددیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/playg.php?code_game=1057
(05-12-2014، 14:01)ali699 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اها بفرماییددیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/playg.php?code_game=1057
ممنون از اطلاع رسانی شما.
بازی اصلاح شد.
کش مرور گر خودتون رو پاک کنید و دوباره امتحان نمایید.

با سپاس.
سلام این کار کردم بازم نشد
(07-12-2014، 14:38)ali699 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلام این کار کردم بازم نشد
یه احتمال زیاد برای کش مرور گر شماست.
از یه مرورگر دیگه استفاده کنید می بینید که بازی می آد.

با سپاس.
جرا نمیتونم با نام کاربری وارد بازی تخته نرد بشم؟
(19-01-2015، 0:12)dawood.rashti نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
جرا نمیتونم با نام کاربری وارد بازی تخته نرد بشم؟

سلام ..

شما باید توی خود بازی ثبت نام کنید دوست عزیز

با این نام کاربری نمیتونید وارد بازی بشیدShy
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16