انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: مشکلات بازی ها
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
سلام ببخشید سوال من خیلی شاید مبتدی باشه من تازه عضو شدم

من نمیتونم با اسم کاربری خودم وارد بازی های چند نفره بشم(مثلا تخته نرد) . جایی که یوزر و پسورد میخواد قبول نمیکنه . میخوام بپرسم ایا با همین اسم کاربری و پسورد عضویت در سایت باید وارد بشیم یا جدا گانه است
جداگانه
سلام...من چطوری با نام کاربری خودم وارد بازی شم؟؟؟؟؟؟؟ Sad من دوست دارم امتیاز بازیم ثبت شهSad

جداگانه چطوری باید عضو شیم............تو رو خدا یکی کمک کنهSad
:ggr:cry2cry2Huhسلام من بازی چند نفره جنگ تانکها (shell shock live?) میکردم ولی الان پر نمیشه دلیل چیه؟
ظاهرا سرور این بازی کاربران ایرانی رو بازی نمی ده!
سلام من در بازی HOME FRONTدر جایکه آتیش میگیره وباید بری بالای دکل اما وقتی میری هیچی نمیشه
(01-07-2011، 16:50)erfan-2011 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلام

لطفا هر مشکلی در رابطه با بازی ها و یا بازی خاصی دارید در این قسمت بیان کنید.

با تشکر

ميتونم از سايت دانلود هم بكنم؟؟vahidrk
سلام نمی تونم با نام کاربری و پسورد تخته نرد بازی کنم چراHuh
من ثبت نام کردم بیشتر از یک ماهه ولی به بازی ها مهمان وارد میشوم
(28-02-2013، 22:45)omid.ok نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلام نمی تونم با نام کاربری و پسورد تخته نرد بازی کنم چراHuh

(01-03-2013، 1:02)gamander نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من ثبت نام کردم بیشتر از یک ماهه ولی به بازی ها مهمان وارد میشوم

باید تو خود بازی دوباره ثبت نام کنید ، با نام کاربری و پسورد انجمن نمیتونی تو بازی بری.
برید به قسمت register و توی بازی ثبت نام کنید
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16