انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: مشکلات بازی ها
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
چرا من میخوام وارد بازی بشم با این که رمز وکلمه کاربری رو درست وارد میکنم اجازه ورود نمیده؟

(01-07-2011، 16:50)erfan-2011 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلام

لطفا هر مشکلی در رابطه با بازی ها و یا بازی خاصی دارید در این قسمت بیان کنید.

با تشکر

crying
چرا برای بازی ها گزینه دانلود درست نمی کنید :306:
در بازی آهنگری جک اسمیت در قسمت ساخت گرز وقتی می خوایم گوی رو دقیقا وسط قرار بدیم یه گیر می کنه
(01-07-2011، 16:50)erfan-2011 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلام

لطفا هر مشکلی در رابطه با بازی ها و یا بازی خاصی دارید در این قسمت بیان کنید.

با تشکر

سلام مشکل من در شروع بازی سیمز وقتی تیزنم تا بازی بیاد بالا ی رمز میخواد نمیدونم از کجا بیارمش لطفا کمکم کنید
چگونه می شه بازی دانلود کرد
crying Angry سلام الان چند ماهی هست که بازی ها برایم لود نمی شود

:hlp: Huh چی کار کنم
(02-06-2016، 14:39)گل منگلی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
crying  Angry سلام الان چند ماهی هست که بازی ها برایم لود نمی شود

:hlp:  Huh  چی کار کنم

سلام.
از مرورگر کروم آخرین نشخه استفاده کنید.

با سپاس.

flash player هم نصب کنید.
سلام
بازی آنلاین خانه متروکه 2 برام باز نمیشه یعنی هی ارور میده و این صفحه میاد!
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://dl.akskhor.ir/uploads1/Untitled_c8f81.png
چرا بازی باز نمی شود Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad fs10fs10fs10fs10fs10
سلام
برای من بازی آنلاین جنگ های هوابرد لود نمیشود ولی جنگ های هوابرد2 لود میشه حتی مرورگرم را بروز کردم ولی باز درست نشد ممنون میشم کمکم کنید بابت این مورد
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16