انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: _ گـفـتگـوی آزاد 211 _
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(05-10-2014، 19:37)★★ Ali ★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
مدرسه شاهد -_-

نسخه آبادان :|
(05-10-2014، 19:36)*نیوشا*14 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(05-10-2014، 19:26)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ی سُوال ..

-(-5 ، 8ـاُم ) رو ب ساده ترینصورت بنویسید :|

میشه مثبت پنج هشتم

تمرین سه رو بگو حالا

جواباشون رو بگو

دون ب دونه

با فاصله و قشنگ :||
(05-10-2014، 19:37)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(05-10-2014، 19:34)★★ Ali ★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(05-10-2014، 19:31)_TakPaR_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بهترینشون همون شاهده که من میرم ..

چقد آشناس >_<

کجاس ؟؟

همه جا شاهد داره .. از تهران بگیر تا سمنان از سمنان تا خوزستان از خوزستان تا

شمال از شمال تا بند عباس از بندر عباس تا ....

ترتیب شهرها تو حلقت :|

تهرانش تقریبا نزدیک مدرسه ما بود -_-

+ بکش بیرون از حلقم دارم خفه میشم ._.
(05-10-2014، 19:36)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(05-10-2014، 19:34)~KiAηA~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من طول ترم نمیخونم..امتحان میان ترمارو هم یه دور نیگا میکنم کتابو...فقد ترم دومو یکم سخت میگیرم...
که اونم از بس کم خوندم،مامانم فک میکرد زیر هیوده بشم...
معدلم اومد 19.71

من پارسال پلاس بودم تُ فلش :|

اگه میشستم درسمو میخوندم از همون کلاس 5 ..

الان این مشکلاتم نبود ..

بشین درستوبخونبچه .. پس فردا تو مقعیتی قرار میگیر یک میگی ای کاش از بچگی در میخوندم -_-

باور کُن :|

این نصیحتایی ک آبجیم ب من میکنه :|
من درسمو میخونم._.*
دخدرعموم،میخواد برا کالج،بفرستتم المان._.*

(05-10-2014، 19:35)♠̮P̮s̮a̮l̮t̮e̮M̮♠̮ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(05-10-2014، 19:31)_TakPaR_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(05-10-2014، 19:30)♠̮P̮s̮a̮l̮t̮e̮M̮♠̮ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
دولتی میری ..؟

مدرسه درست حسابی و با امکانات زیاد نداره اینجا !

بهترینشون همون شاهده که من میرم ..

امکانات بره تو پاچه آموزش و پرورش :|

مدرسه هر چی مجهز تر باشه بچه هاش شاسگول ترن ._.

مدرسه فقط باید کلاساش کولر داشته باشه ._.

مال ما هرچی بخوای داره..جز کولر._.*
آقا صلوات ریاضیم تموم شُد نوشتم .. شیرینی چی میخواین بهتون بدم ؟ :|||

امیر دستت درد نکنه (:

(05-10-2014، 19:39)★★ Ali ★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
تهرانش تقریبا نزدیک مدرسه ما بود -_-

+ بکش بیرون از حلقم دارم خفه میشم ._.

کُجا میشینید شُما ؟ :|

تا اونجایی ک من میدونم شاهد نزدیک خونه ماس :|

بهتر خفه شو ._.
عه._.*منم فردا ریاضی دارم._.*پدر صلواتی،یاپم نبود._.*دوصفه تمرین._.آ
فردا غیبت بزنین برام..من نمیرم..
(05-10-2014، 19:37)_TakPaR_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(05-10-2014، 19:35)♠̮P̮s̮a̮l̮t̮e̮M̮♠̮ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
امکانات بره تو پاچه آموزش و پرورش :|

مدرسه هر چی مجهز تر باشه بچه هاش شاسگول ترن ._.

مدرسه فقط باید کلاساش کولر داشته باشه ._.

سومالی تحصیل میکنی ؟ _ گـفـتگـوی آزاد 211 _ 106
ن مشهد (._. )

اینجا یا خیلی گرمه یا خیلی سرد ._.
(05-10-2014، 19:40)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
آقا صلوات ریاضیم تموم شُد نوشتم .. شیرینی چی میخواین بهتون بدم ؟ :|||

امیر دستت درد نکنه (:

جواب امیر درست بود یا من ؟؟

(05-10-2014، 19:40)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
کُجا میشینید شُما ؟ :|

تا اونجایی ک من میدونم شاهد نزدیک خونه ماس :|

بهتر خفه شو ._.

مدرسه شاهد میدون 100 رو میگم .. !
شما که تو هفت حوضین ._.
اصن تکلیفامو میدم زهرا بنویسه...اینقد بچه های خوبیه..
هربار تحدیدش میکنم..اگه برام ننویسی،زنگ میزنم داداشتو دعوا میکنم....
اونم میگیره تند تند همرو مینویسه برام..
لامصب داداشش عین سگ ازم میترسه._.
(05-10-2014، 19:42)~KiAηA~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
عه._.*منم فردا ریاضی دارم._.*پدر صلواتی،یاپم نبود._.*دوصفه تمرین._.آ
فردا غیبت بزنین برام..من نمیرم..

بیا بهت بگم بنویس :|

نقل قول: جواب امیر درست بود یا من ؟؟

مدرسه شاهد میدون 100 رو میگم .. !

شما که تو هفت حوضین ._.

نمیدونم اصن جواب شما ها رو ننوشتم :|

تُ خود هفت حوض نمیشینیم ما .. میدون62 _ 63 میشینیم .. -_-

میدون 62 مدرسه شاهد پسرونه داره