انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: _ گـفـتگـوی آزاد 211 _
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(06-10-2014، 21:14)frost نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
آیسان :| ؟!

همینجا بزنم شت و پتت کنم ؟ >_<

مرسی غزالههههه :V

نه من آرومم -_-* ولی قانونن خانومم :|
همش منفی فکر میکنه._.

خدا رو شکر^_^
(06-10-2014، 21:14)frost نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

نَ من الان حالم بده حرفای مَنو جدی نگیر :|

(06-10-2014، 21:14)~KiAηA~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ایسان ببخشید._.*
بیا بقلت کنم._.*

برا چی ؟ :|
کیانا برو بخر خُ
بگو بزن به حساب :V
بابا ی خرر/:
واس من تو قیافس عبضی/:
من دیگه دخدر این نیسدم...
خداوفس ._.
(06-10-2014، 21:14)_TakPaR_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
لامصب کلاً تو چی فک میکنی راجع به من ؟ _ گـفـتگـوی آزاد 211 _ 194

ربات نیستم که !

الان ی برداشتی میکُنه ک دوباره بحث شُروع میشه ._.

مرضی آماده ای ؟ :|
(06-10-2014، 21:16)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

نَ من الان حالم بده حرفای مَنو جدی نگیر :|

(06-10-2014، 21:14)~KiAηA~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ایسان ببخشید._.*
بیا بقلت کنم._.*

برا چی ؟ :|

بد حرف زدم بات اجول...
(06-10-2014، 21:17)frost نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خداوفس ._.
بابای
(06-10-2014، 21:17)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(06-10-2014، 21:14)_TakPaR_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
لامصب کلاً تو چی فک میکنی راجع به من ؟ _ گـفـتگـوی آزاد 211 _ 194

ربات نیستم که !

الان ی برداشتی میکُنه ک دوباره بحث شُروع میشه ._.

مرضی آماده ای ؟ :|

باش ((=

خُ اَ کوجا شروع کنیم ؟ :|

من باس بررم حموم :|

از 10:30 بذگره مامانم نمیذاره دیگه برم .. :|
(06-10-2014، 21:17)~KiAηA~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بد حرف زدم بات اجول...

بَرا مَن اینجور چیزا زیاد مُهم نی ..

تنها چیزی ک برا مَن مُهمه .. جِلو مَن با دُشمن من حرف بزنید :|||

این یک .. دومن اینکه رو کسی ک حساب وا میکُنم .. اونطوری ک میخوام باشه نَ ی جور دیه ..

مث .. دو نفر :/

هعییی .. دلم خیلی پُره کاش الان بارون بباره ..

بگذریم :|

خُدافس مرضی