انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: _ گـفـتگـوی آزاد 211 _
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
من بدبختم ._.

بیچارم ._.

شوورم بیمارستانه ..

یتیمم ..

مشکل روانی هم دارم تازشم ._. ..

میشه بم آواتار بدید ؟ ._.*

:||||

(05-10-2014، 17:26)frost نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من دیگه هیچ دوستی ندارم ^______^
چه غلطا -_- ..

(05-10-2014، 17:27)First Star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(05-10-2014، 17:24)✘ lᴚıƃ ʎZɐᴚɔ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نورا پشمام ریییییییییییییییییییییییییییییییییییییییخت O_O ..

واسِ عکسه یا اون موضوع ؟ (._. )

من عکسرو دیده بودم -_- فقد دسترسی نداشتم الان بت نشون دادم -_-

اون موضوع رو هم که خودت کامل تر میدونی :|

من هنو تو شوکم :O

عکسه که آره :| ..

ولی اون موضوع بیشتر :||| ..

اصن بهش نمیخوره .. عکسه رو میگم ..

من که اصلا خیلی متعجب شدم ._. ..

به خاطر اون موضوعه البته :|

اااااا :O
(05-10-2014، 17:31)frost نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
فاطی پروفایلتو خیلی دوس دارم ((=

قشنگه ._.*

واقعا ؟ ^_^

چیزی نداره که :/

من اصن نمیدونم چی هست ._.
کسی خبر از مونا نداره؟|:
(05-10-2014، 17:33)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(05-10-2014، 17:32)Mohammad 77 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(05-10-2014، 17:30)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(05-10-2014، 17:29)Mohammad 77 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سالـم

مریضSmile  کودک^___^

._. ؟
یادته گفته بودی من بامزه ترین فرد سایتم(._. )

اره (._.)
(05-10-2014، 17:33)♠̮P̮s̮a̮l̮t̮e̮M̮♠̮ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(05-10-2014، 17:33)Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نقل قول: ن من کسی رو نمیبینم ک بخوام باش دوست باشم ._.

همه شبیه اون آدمه تو امضامن ._.
:|

چ از خود راضی :|

-_-

حالا -_- ..

شاید چند تا استثنا هم داشته باشه -_-
بیا برو بابا -_-

چ خودشو بالا هم میبینه -_-.

ایشش -_-*
ایمی ؟ .___.
(05-10-2014، 17:35)Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(05-10-2014، 17:33)♠̮P̮s̮a̮l̮t̮e̮M̮♠̮ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(05-10-2014، 17:33)Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نقل قول: ن من کسی رو نمیبینم ک بخوام باش دوست باشم ._.

همه شبیه اون آدمه تو امضامن ._.
:|

چ از خود راضی :|

-_-

حالا -_- ..

شاید چند تا استثنا هم داشته باشه -_-
بیا برو بابا -_-

چ خودشو بالا هم میبینه -_-.

ایشش -_-*

(..)
پوفف ..

واقعن ممنونم ازت ک اینطوری در مورد من فِک میکُنی ..

سلامـ -_-
ng2ایمی._.
سلــامـــ !

کیــا -_-