انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: _ گـفـتگـوی آزاد 211 _
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(06-10-2014، 15:05)frost نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(06-10-2014، 15:04)ßlaɳgeaCe× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
از آواتارم خوشم میاد ._.

باید از من متشکر باشی (..)

هزار تا مث اینو دارم .. :|

از دلم نمیاد بزارم پسرونه .. :|

من از این آواتار خفنا دلم نمیاد الان بزارم ._.

نام کاربریم ک عوض شد ست میکنم ._.
(06-10-2014، 15:06)Mohammad 77 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ایول امضات ...
ممد :|
ایول آواتارت ..
مرضی کلاس چندمی؟؟؟
(06-10-2014، 15:06)Mohammad 77 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ایول امضات ...

قابل نداره :|

خب من برم بخونم ._.

دین و زندگی T_T
(06-10-2014، 15:08)^MôBįŇą^ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
مرضی کلاس چندمی؟؟؟

افل ._.

دانشگام عزیزم :V
(06-10-2014، 15:05)♠̮P̮s̮a̮l̮t̮e̮M̮♠̮ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(06-10-2014، 15:04)~KiAηA~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(06-10-2014، 15:01)♠̮P̮s̮a̮l̮t̮e̮M̮♠̮ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(06-10-2014، 14:59)frost نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلام مُبینا .. !

هیممـ .. :|

فردا زنگ اول ادبیاتتتتت -_-

ما امروز دو زنگ پشت سر هم ریاضی بعدشم امتحان شیمی داشتیم T_T

ما یه هفته عقبیم..واسه جبرانش سه زنگ ریاضی داشتیم._.*
هنر نیومد._.*
من هنر دوس دارم._.*الاغا._.*
بمیر بابا :|

ریاضی شما بره تو آستین خانوم معلمتون :|

چارتا منفی مثبت رو بلد نیستن :|

اسکلا:|
الاغ مارو دارن واس ازمون تیمز اماده میکنن،معلممون میگه همینارو به اول دبیرستان هم درس میده..مال ما سخت تره..الکی فک نکن کارت خیلی سخته..مال مآ پیشرفته تره..
چه حالی میده به خودت سپاس میدی

:|

خدافظ
رضا اومدم بت لایک بدم مرضی زحمت کشید دوتا لایک داد یکیشم از طرف من V:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
frost ، دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Mohammad 77 ، دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
frost
(06-10-2014، 15:11)ßlaɳgeaCe× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
رضا اومدم بت لایک بدم مرضی زحمت کشید دوتا لایک داد یکیشم از طرف من V:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
frost ، دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Mohammad 77 ، دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
frost

من از همون اولشم بخشنده بودم ..cry girl

:|
(06-10-2014، 15:10)~KiAηA~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(06-10-2014، 15:05)♠̮P̮s̮a̮l̮t̮e̮M̮♠̮ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(06-10-2014، 15:04)~KiAηA~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(06-10-2014، 15:01)♠̮P̮s̮a̮l̮t̮e̮M̮♠̮ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(06-10-2014، 14:59)frost نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلام مُبینا .. !

هیممـ .. :|

فردا زنگ اول ادبیاتتتتت -_-

ما امروز دو زنگ پشت سر هم ریاضی بعدشم امتحان شیمی داشتیم T_T

ما یه هفته عقبیم..واسه جبرانش سه زنگ ریاضی داشتیم._.*
هنر نیومد._.*
من هنر دوس دارم._.*الاغا._.*
بمیر بابا :|

ریاضی شما بره تو آستین خانوم معلمتون :|

چارتا منفی مثبت رو بلد نیستن :|

اسکلا:|
الاغ مارو دارن واس ازمون تیمز اماده میکنن،معلممون میگه همینارو به اول دبیرستان هم درس میده..مال ما سخت تره..الکی فک نکن کارت خیلی سخته..مال مآ پیشرفته تره..
تمریناتونو دیدم دیگه :|

ماشالله :|

خانوم معلمت فدات شه :|

چقدرم ک تیمز سخته :|