انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: _ گـفـتگوی آزاد 213 _
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
اینو میگم سکوتhttp://www.flashkhor.com/forum/member.php?action=profile&uid=61802
بای ..
(12-10-2014، 16:07)عاشق 22 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
تو تخم نداری با من حرف بزنی تو وبلاگتم بدون فحش واست چیز می فرستادم تخم بابات نبودی تائید کنی

حاجی شات آپ بینم باو ..

دو تا فحش بلدی فک کردی کیی ؟
(12-10-2014، 16:06)عاشق 22 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-10-2014، 16:03)Thief نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-10-2014، 16:02)عاشق 22 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-10-2014، 16:01)Thief نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-10-2014، 15:59)عاشق 22 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ریدم به سایتتون این سری دیگه واقعا نمیام هیچ وقت!
وقتی مدیرتون این کسخول 7 سالست دیگه جای من اینجا نیست!!!
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/member.php?action=profile&uid=10935
این بچه هنوز به بلوغ نرسیده اینجا مدیره!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
کسخلا

تو که فقط با اشپم به اینجا رسیدی چی قار قار می کنی ؟‌
اصن می دونی این سایت چی داره تازه وارد‌؟‌
یه مشت کسخلو داره  دیگه
مث تو کله کیری
وقتی نمی دونی چه طور حرف بزنی من چی به تو بگم ؟‌هر چی بگم کارتو با دلایل مسخره خودت توجیح می کنی 
برو که جات اینجا نیست
من فقط واسه فحش دادنم میام اینجا
ننه تو رو گایدم که نگی من تازه واردم! 
اون موقعه من که بودم تو عمه خراب این جنده منده ها سکوت اینا نبودن!!!!!!
داری زر زیادی می زنی میرتیکه اگر زر اضافی داری برو تو طویله خودتون زر بزن 
چون حوصله بن شدن رو ندارم چون زحمت کشیدم جات اینجا نیست Angry
(12-10-2014، 16:06)frost نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
هوشششششش ..
بی ادب
دعوا نکنید
(12-10-2014، 16:09)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-10-2014، 16:07)عاشق 22 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
تو تخم نداری با من حرف بزنی تو وبلاگتم بدون فحش واست چیز می فرستادم تخم بابات نبودی تائید کنی

حاجی شات آپ بینم باو ..

دو تا فحش بلدی فک کردی کیی ؟
من تو دهنم فحشه بین حرفام هست همیشه ولی یه چیزایی میگم که نمیتونید ج بدید
همین نوشیکا یعنی شاخه 6خط کس شعر می نوشت یه نصف خط میدادم بگاه می رفت
گفت میهاد دهنمو صاف کنه ده دقیقه بعد گذاشتم لیست سیاه!!!!!!!!!!
(12-10-2014، 16:08)عاشق 22 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اینو میگم سکوتhttp://www.flashkhor.com/forum/member.php?action=profile&uid=61802

ببین منو .. بیلاخ خُ ؟

گرفتیش ؟ حالا برو بکن تُ کـ*ن آبجی خودت ..

اه ..
آم های بزرگ وقتشون رو برای آدمای بیارزش تلف نمی کنن 
بدرود همگی
بس کنید دیگه !