انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: _ گـفـتگوی آزاد 213 _
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(10-10-2014، 21:56)hanie directioner نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(10-10-2014، 21:53)Armina.A نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(10-10-2014، 21:52)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(10-10-2014، 21:47)Armina.A نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من می تونم نویسنده شم؟ ._.

نمیدونمـ گُلم ب اینا اعتماد نکُن .. بهت اُمید واری میدن آخرش ..

پوفف :|
آسی؟ ._.
تو چرا نمی شی؟ ._.

یه بار محروم شده
شرایط رو نداره
.__.*

اگه به اینه رضا 4 بار محروم شده :|||
(10-10-2014، 21:56)frost نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
او لالا برم قُربون اون پاهـا .________.

:||||

سلام فاطی (..)--+

فک کردم رضایی ی صحنه :|
(10-10-2014، 21:56)hanie directioner نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
یه بار محروم شده
شرایط رو نداره
.__.*

س سال شرایطشو داشتم میدونی ؟ ..

ولی ریـ*ن ((:
خداوفس مهرزاد (..)--+
[ -> ]
(10-10-2014، 21:53)Armina.A نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(10-10-2014، 21:52)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(10-10-2014، 21:47)Armina.A نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من می تونم نویسنده شم؟ ._.

نمیدونمـ گُلم ب اینا اعتماد نکُن .. بهت اُمید واری میدن آخرش ..

پوفف :|
آسی؟ ._.
تو چرا نمی شی؟ ._.

یه بار محروم شده
شرایط رو نداره
.__.*
دختره به این گــلی ♥
حیف نیس آخـه؟
(10-10-2014، 21:57)✯مهرزاد✯ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خدافظ همگی .-. ..

ازرده خاطرت کردم ! (..)--+

sorry .. (..)--+

خدافظ -_-
تکست منو تغییر ندید>_<-_-

سلام شاسمیخ اعظم
(10-10-2014، 21:56)Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نقل قول: سلاممم فاطییی ^___^

رزی ^_^

خوبی ؟ (:

خوبم تو خوبی ؟ >_<*
(10-10-2014، 21:57)Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(10-10-2014، 21:56)frost نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
او لالا برم قُربون اون پاهـا .________.

:||||

سلام فاطی (..)--+

فک کردم رضایی ی صحنه :|

:|

من ؟ :||
نقل قول: مَن ؟ :|

فاطی ؟ (ـ_ـ*)
اصن ی درصد فک کن تو رو بگم :|

جون ؟ =)
(10-10-2014، 21:57)Armina.A نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
فاطیی؟ 0_0
جیغغغغغغغغغغغغغغغغغ
سلام ^_-
آرمینا ^_^

اوه گاش چ استقبالی .____.