انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: _ گـفـتگوی آزاد 213 _
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(12-10-2014، 16:11)عاشق 22 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من تو دهنم فحشه بین حرفام هست همیشه ولی یه چیزایی میگم که نمیتونید ج بدید
همین نوشیکا یعنی شاخه 6خط کس شعر می نوشت یه نصف خط میدادم بگاه می رفت
گفت میهاد دهنمو صاف کنه ده دقیقه بعد گذاشتم لیست سیاه!!!!!!!!!!

آفرین (:
این پرو کیه اینجآ ولوئه ؟ | : هوی عموهه برو دردسر دُرُس نکن -_- | :
(12-10-2014، 16:11)~No×OnE~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بس کنید دیگه !

خواهر یا برادر یه کاری کن
(12-10-2014، 16:09)Thief نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-10-2014، 16:06)عاشق 22 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-10-2014، 16:03)Thief نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-10-2014، 16:02)عاشق 22 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-10-2014، 16:01)Thief نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
تو که فقط با اشپم به اینجا رسیدی چی قار قار می کنی ؟‌
اصن می دونی این سایت چی داره تازه وارد‌؟‌
یه مشت کسخلو داره  دیگه
مث تو کله کیری
وقتی نمی دونی چه طور حرف بزنی من چی به تو بگم ؟‌هر چی بگم کارتو با دلایل مسخره خودت توجیح می کنی 
برو که جات اینجا نیست
من فقط واسه فحش دادنم میام اینجا
ننه تو رو گایدم که نگی من تازه واردم! 
اون موقعه من که بودم تو عمه خراب این جنده منده ها سکوت اینا نبودن!!!!!!
داری زر زیادی می زنی میرتیکه اگر زر اضافی داری برو تو طویله خودتون زر بزن 
چون حوصله بن شدن رو ندارم چون زحمت کشیدم جات اینجا نیست Angry
عمتو گایدم کس شعر نگو
ما طویله نداریم مث شما مادر خراب کیرمم نمیتونی بخوری میخای چیکار کنی میگی بن بشی!!!
الان که بن شدید حالیتون میشه
خدافس
میدونستین ک* شعر فوش نیس .. ؟! (((((:

وقتی یه عده تو قدیما میشستن کنـآر هم چرت و پرت کنـآر کُرسی میگفدن .. میگفدن دارن ک* شر میگن (((:

تو همین فلش خور خورندم ((:
(12-10-2014، 16:12)Thief نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-10-2014، 16:11)~No×OnE~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بس کنید دیگه !

خواهر یا برادر یه کاری کن

خواهر:|

اخطار دادم ولی اگه ادامه بدید مجبورم 100 درصد کنم تا یه ثابت بیاد ! :|

گرفتید همه :| ؟!

بس کنید !
(12-10-2014، 16:13)مـــــــهــنــاز نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
میدونستین ک* شعر فوش نیس .. ؟! (((((:

وقتی یه عده تو قدیما میشستن کنـآر هم چرت و پرت کنـآر کُرسی میگفدن .. میگفدن دارن ک* شر میگن (((:

تو همین فلش خور خورندم ((:
((( : بسه حآلآ توئم ( :
بسه

د اخه تو نویسنده هستی ها با بچه ها دعوا نکن یا ساکتشون کن یا اخطار بدهConfused
_ گـفـتگوی آزاد 213 _ 155