انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: _ گـفـتگوی آزاد 213 _
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
من رُزی ؟ :| با نوری ؟ :|

نه .. !!

کدوم موضو ؟ -_-

گذاشته امضاش -_-
سلام
:|
رمان خوب چی سراغ دارید حوصلمون سر رفت
مجید خراطها تو شهر ما کنسرت داره :|

اخه شد خواننده اینم :|

مرده شورشو ببرن -_-
(10-10-2014، 11:46)SomeOne × نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

مرده شورشو ببرن -_-

فقط در مورد خودکشی
بعد نصفشم با زور حرف میزنه فکر کنم دستشوی بوده :|
آیسان دستت درد نکنه \:

کارمو راحت کردی (..)---+ !
سلامـ نورا (:

جیغغ این آهنگِ قشنگ نی ؟ ..

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://media.98melody.ir/music/1393/07/Ali%20Kiani%20-%20Ma%20Paeez%20Nadarim.mp3

(10-10-2014، 11:45)First Star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
رزی واسه من و مرضی شایعه نساز :||||||||
اخه اسماتون تو پروف همه دیه نی منم این نتیجه رو گرفتم :|

به قول اوا :

don't kill me (..)--+
(10-10-2014، 11:45)frost نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من رُزی ؟ :| با نوری ؟ :|

نه .. !!

کدوم موضو ؟ -_-

گذاشته امضاش -_-
(..)

خو بده پاکش کنم :|
(10-10-2014، 11:42)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(10-10-2014، 11:41)♫RAHA♫ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
دایان می دوستی؟؟؟

آری بنده عاشقشمـ ..

آهنگ جدید این علی کیان ..

ما پاییز نداریمـ چقد قشنگِ .__.

منم می دوستمش!!!

آهنگ جدیدشو گوشیدی؟؟؟
(10-10-2014، 11:46)SomeOne × نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

مرده شورشو ببرن -_-

تو شهر ما سیروان خسروی اومده بود :|

باید میدیدی چه پسرایی رفته بودن کنسرت =)

من بابام نذاشت برم :|
(10-10-2014، 11:46)دختر شاعر نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلام
:|
رمان خوب چی سراغ دارید حوصلمون سر رفت

به خاطر رها