انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: ¤¢گفتگو آزاد نسخه 235¢¤
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(23-04-2015، 19:44)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
وختی دوماه دیگه کنکور داری و حس درس خوندن از تو وجودت پر کشیده :||

سلام ادامسیا :|

اهورا مزدا :V
(23-04-2015، 19:46)mobinamahro نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(23-04-2015، 19:43)SMoOoOoOoK نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(23-04-2015، 19:36)mobinamahro نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(23-04-2015، 19:35)ʜᴇαʀᴛℓᴇss نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(23-04-2015، 19:32)mobinamahro نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
lمنظورت  translate? ترنسلات نه ترنسلیت
همیشه هم میگه من و خونوادم از ابیارینا متنفریم
بعد منو منا هم دیوار میخوریم

بعد از این همه سال هنو نفهمیدی ؟ =|

ترموستات = پروستات

دُکُلته = دکلته

ترانسلآت = ترنسلیت =|

هر چی من میگم درسته -_-

جا کریس خالی
معاصر=متاثر

(23-04-2015، 19:35)SMoOoOoOoK نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
عربی شدم نیم |: 
پوووف |:

چیییییییییییییییییییییییییییی؟
پیشرفتت از همه جوانب قابله تحسینه
مسخره میکنی ؟ |: 
دوسداری یه خط بکشم رو اسمت ؟ |:

نه داداش مسخره نمیکنم

شک نکن مسخرت کرد :|
(23-04-2015، 19:46)mobinamahro نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(23-04-2015، 19:43)SMoOoOoOoK نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(23-04-2015، 19:36)mobinamahro نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(23-04-2015، 19:35)ʜᴇαʀᴛℓᴇss نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(23-04-2015، 19:32)mobinamahro نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
lمنظورت  translate? ترنسلات نه ترنسلیت
همیشه هم میگه من و خونوادم از ابیارینا متنفریم
بعد منو منا هم دیوار میخوریم

ترموستات = پروستات

دُکُلته = دکلته

ترانسلآت = ترنسلیت =|

هر چی من میگم درسته -_-

جا کریس خالی
معاصر=متاثر

(23-04-2015، 19:35)SMoOoOoOoK نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
عربی شدم نیم |: 
پوووف |:

مسخره میکنی ؟ |: 

نه   داداش مسخره نمیکنم 

.-.
(23-04-2015، 19:43)ʜᴇαʀᴛℓᴇss نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
مبینا o_o

خوانواده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟​؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بوقم کردی Big Grin  !

سالاد شدمـ !

من از اولم به نرگس شک داشتم !

یعنی بچه توم ((((((= ؟‌

نه.بچه من نیستی
همون نرگس
در ضمن
دیوید اون وسط چیکارس پس؟
(23-04-2015، 19:47)SMoOoOoOoK نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(23-04-2015، 19:44)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
وختی دوماه دیگه کنکور داری و حس درس خوندن از تو وجودت پر کشیده :||

سلام ادامسیا :|

اهورا مزدا :V

چ اسم مقدسی دارم:v
تعظیم کنید._.
(23-04-2015، 19:48)~ChaRizMa~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]

ترموستات = پروستات

دُکُلته = دکلته

ترانسلآت = ترنسلیت =|

هر چی من میگم درسته -_-

جا کریس خالی
معاصر=متاثر

[ -> ]
عربی شدم نیم |: 
پوووف |:

مسخره میکنی ؟ |: 

نه   داداش مسخره نمیکنم 

.-.
خودم سوتیمو دیدم بیریخت
(23-04-2015، 19:47)exanimate نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(23-04-2015، 19:46)SMoOoOoOoK نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(23-04-2015، 19:41)~ChaRizMa~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
interstellar._.
نولآن عجب چیزی ساخت0_0
22 ومین فیلم دنیا طبق ریتینگ سایت imdb 

(23-04-2015، 19:45)exanimate نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(23-04-2015، 19:44)SMoOoOoOoK نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(23-04-2015، 19:39)exanimate نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ک چی ؟ -_-
یه عامل زیبایی اواتارتو بگو |:

تو چ گیری به آواتار من دادی ! :|

دختره ی خز :|

جملات معکوسه (:

حالا بهتر شد ؟ -_-
پسرونه ؟ 
من اواتار دخترونه بزارم :V ?
(23-04-2015، 19:48)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]

ترموستات = پروستات

دُکُلته = دکلته

ترانسلآت = ترنسلیت =|

هر چی من میگم درسته -_-

جا کریس خالی
معاصر=متاثر

[ -> ]
عربی شدم نیم |: 
پوووف |:

مسخره میکنی ؟ |: 

نه داداش مسخره نمیکنم

شک نکن مسخرت کرد :|
ای خدااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
این امروز منو میکشه
(23-04-2015، 19:49)mobinamahro نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(23-04-2015، 19:48)~ChaRizMa~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
جا کریس خالی
معاصر=متاثر

مسخره میکنی ؟ |: 

نه   داداش مسخره نمیکنم 

.-.
خودم سوتیمو دیدم بیریخت

جک نگو:|
جونم o_o