انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: ¤¢گفتگو آزاد نسخه 235¢¤
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
اهورا توج مطمعنی کنکور داری ؟ |:
(24-04-2015، 19:26)ss.mu نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-04-2015، 19:23)ღSηow Princessღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-04-2015، 19:18)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من ب این حمیدرضا خیلی احترام میزارم..
._.
خیلی بچه باحالی بود:v

فیسبوک هس ._. !

آره .. ^_^ دمش گرم رفتنی چه چیزی درست کرد .. :>

الان چار چرخه اکنتامون میاد پایین .. ! -_-

راستی کسی اون عکسه رو هنوز داره؟
من داشتمش پاکش شدش!  من هم اون تو بودم  هی   منو به عنوان   ک* خل  انجمن معرفی کرد  :M    
با این که ازش بدم می اد ولی ای کاش بود بازم دعوا می کردیم خوش می گذشت

من دارم فک کنم:v
از همه شما بیشتر فرید فش خورد|:
(24-04-2015، 19:25)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-04-2015، 19:23)ღSηow Princessღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

من برا همون چیزی ک درس کرد بهش احترام میزارم:v
تا ی هفته فقط میخندیدم!
Big Grin

. _ .

من لقبه یه بنده خدایی رو خیلی دوس داشتم .. :> برازندشه واقعا ! :v
من 4 بار  روم خط کشیدن   :>
اما الان دیگه   صابر باهام کاری نداره قبل از این که بنم کنه بهم گفت   به مدیر ها گفته دیگه به من کاری نداشته باشن   ولی من هم دیگه خیلی پرو نشم وگرنه خودش منو نا محدود بن می کنه   این اخری هم خودش منو بن کرد فکر کنم 6 ماه
در مورد فرید باهاش موافق نبودم ._. !
خب ک چی ؟!
خدافظ ..
برای فرید بیچاره یه ستون نوشته بود اخه همش اون بنش می کرد خخخخ
من لقب  صابرو قبول دارم :>  (فحش غیر مستقیم)
الان می ان بنم می کنن  خخخ
(24-04-2015، 19:30)exanimate نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خب ک چی ؟!

ینی چی که چی ._. ?
(24-04-2015، 19:29)ღSηow Princessღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
در مورد فرید باهاش موافق نبودم ._. !
اواتارت مثل صحنه اخر فبلم کینه رو میمونه ._.